Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. קרויף: חיימוב ויצחקי אמורים לחזור בתום העונה http://www.one.co.il/Article/209021.html
  2. אחלה סדרה,זוג אנדרייטד ללא ספק. יש להם אחלה קטעים ביוטיוב.
  3. הפועל חייבת לאבד נקודות מול אשדוד. יאללה שיגיע יום שבת סעמקק.
  4. תודה. איכס עכשיו ראיתי את זה איזה גועל נפש של קבוצה הם לא ייאמן. קבוצה כל כך קטנה שאני כל כך שונא.
  5. ‏ברכבת יושבים ערבי, יהודי, זקנה ובלונדינית. הרכבת חולפת על פני מנהרה ובחושך ניתן היה לשמוע נשיקה וכאפה חזקה. כשהרכבת יוצאת מהמנהרה רואים הסובבים את לחיו של הערבי אדומה. חושבת לה הזקנה: "בטח הסוטה ניסה לנשק את הבלונדינית וההיא סטרה לו. כל הכבוד לה." חושבת לה הבלונדינית: "בטח הערבי ניסה לנשק אותי ובטעות בחושך נישק את הזקנה והיא סטרה לו. כל הכבוד לה." חושב לו הערבי: "בטח היהודי ניסה לנשק את הבלונדינית והיא נתנה לי בטעות את הכאפה." ורק היהודי חושב לעצמו: "הנה מתקרבת לה עוד מנהרה, אני שוב אנשק לעצמי את היד ואתן כאפה לערבי הדפוק הזה."
  6. יודע באיזו דקה זה היה בדיוק? כי משום מה אני לא מצאתי את זה.
  7. חי:בני יהודה-עירוני ק?ש 1-0 (ספורט 1) מחר:הפועל תל אביב-הפועל באר שבע ובית?ר ירושלים-מכבי חיפה מה זה השפם הזה של דני עמוס??
  8. שערים:מונס דבור,גונסאלו גרסיה,אלירן עטר,רוברטו קולאוטי בישולים:מהראן ראדי,שרן ייני,וינסנט אניימה לעדכן
  9. ‏בחור יורם עם משקפיים וסנדלים יושב בבית קפה. לפתע בא לידו איזה ערס תופס לו את הקפה, שותה לו אותו, ואומר לו: "נו, מה אתה מספר?" אז היורם אומר לו: "תשמע, החיים חרא. היום פיטרו אותי מהעבודה, לפני שבוע אימא שלי נפטרה, אתמול תפסתי את אשתי בוגדת בי עם השכן ועכשיו כשבאתי להתאבד שתית לי את כל הרעל ששמתי בקפה..."
  10. מול הפועל חיפה בגביע הטוטו בחוץ.
  11. לצערי הוא כבר לא מפתיע,אין מה לעשות מה שנשאר ממנו זה הזכרונות מהמגרש.
  12. ללא ספק,הקבוצה הכי מיותרת בארץ. שהם הבקיעו חשבתי שפסלו את השער כי היה שקט מוחלט,אבל אז נזכרתי שאין להם אוהדים.
  13. משחק הבא קולאוטי במקום אבו זייד דחוףףף
  14. יאללה זהו מתחילים דרך חדשה לכל אלה שהגיבו באמצע המשחק אין לי מה להגיד לכם,גם אני הייתי מתוסכל אבל ראבק שמרו על פרופורציות. יוצאים לדרך חדשה על המאבק. מכבי
  15. כמה זמן לא חזרנו מפיגור של 2 שערים לניצחון? אוף נראה לי מביתר ב-02-03.
  16. אולי משחק כזה ילמד אותכם להפסיק להוציא תסכול בכל גול שאנחנו מקבלים. (לא מדבר על אלה שהיו במשחק כמובן) לכל מי שהיה במשחק כל הכבוד לכם,אוהבים אותכם. אני מעדיף כבר שיהיה רק משחקי חוץ
  17. חלאס עם התגובות האלה כבר מה זה יעזור מההה??
  18. יום שבת: 18:00, הפועל חיפה - הפועל עכו 1 18:00, הפועל רמת גן - מ.ס. אשדוד 2 18:00, בני סכנין - מכבי נתניה X יום ראשון: 20:30, בני יהודה - עירוני קריית שמונה X יום שני: 19:30, הפועל תל אביב - הפועל באר שבע 1 20:50, בית"ר ירושלים - מכבי חיפה X
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.