Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. ה-5-6 דקות שאבו פאני ובכר קיבלו אדום, ואז הגול של פרץ שנפסל. בטופ 10 שלי ברגעים מרגשים כאוהד מכבי. דקות של אקסטזה.
  2. אפילו לא הרים קרן ליד שער 11 מרוב שהם לא התקרבו לשער שלנו. באיזה דקה הוא רב עם סבוריט?
  3. באמת נהיה כבר מעצבן להיכנס לפה בגלל זה. שהכימיקלים דיברו ככה כולנו הסתלבטנו עליהם ובצדק. מספיק כבר עם השטות הזאת.
  4. ממש שחור אבל, בתחילת העונה לא האמנתי שנגיע למשחק העונה השני במצב כזה חרבנה.
  5. ללא ספק זה המחיר של מאמן חדש שעדיין לא למד את כושר השחקנים והציוות שלהם במערך. טעות חמורה לא לעלות את קנדיל ופרץ.
  6. המשטרה פשוט עושה מה שבא לה, לפני המשחק חוסמים את כל האזורים מסביב לאצטדיון, אפילו הנגשה נורמלית לנכים אין, שוטרים עומדים במחסום ושמים עליך זין, פתחו מעבר אחד (!) שיצר דוחק במדרגות ולפני העלייה למדרגות ל8,000 אוהדים. ובסיום המשחק שוטרים מפרקים אוהדים במכות. ואם כל זה לא מספיק סיימנו בתיקו מסריח. היה ערב נוראי אתמול. סיוט להגיע לטדי.
  7. לא ברור לי איך הוא הועדף על פני פרץ בהרכב הפותח, כנראה שזה המחיר של החלפת מאמן באמצע העונה.
  8. דור פרץ בכושר מעולה וגם הרבה יותר מתאים למערך, להוציא אותו מההרכב זו טעות גדולה, מקווה שזה לא נכון.
  9. אתמול גם לי הייתה בעיה להזמין. התקשרתי למוקד לאן *8778 והזמינו לי כרטיס טלפונית.
  10. טוב תקשיבו הרעל שפשכצקי מוציא עלינו פשוט עבר כל גבול, מנסה בכוח להכניס לתודעה שיהיה עונש רדיוס, רק לא ידוע לו מתי. זה שיש לנו הנהלה של קוקסינלים זה כבר ידוע, אנבל אנחנו כאוהדים פשוט חייבים להיכנס באמאמא שלו, לא יכול להיות שזה עובר ככה בשתיקה. @ת"א שלנו
  11. לא מצליח להזמין כרטיס מהמשתמש שלי בלאן, למי פונים?
  12. כותרת הנושא היא ״אל תתנו לזה יד״, אבל יש כאן יוזרים שמתעקשים לתת יד נדיבה לנבלות שרוצים להזיק לנו.
  13. יש לי כרטיס לשער 4, מעוניין להחליף בכרטיס לשער 5. יש קונים?
  14. מה עם רשתות בסמי עופר? טרנר? משתינים עלינו בקשת והניסויים תמיד עלינו פיילוט עאלק. אמא שלהם זונה.
  15. חחח מצחיק לראות את הפאניקה בתקשורת מהפציעה של הנטע.
  16. +!!!1,000,000 משגע אותי השיר המצחיק הזה זה אפילו לא נשמע מאיים.
  17. מסכים שצריך שחקן יותר איכותי לאגף ימין, אך אמש לולא ההחמצות של יובא קנדיל מסיים את המחצית הראשונה עם שני בישולים נהדרים.
  18. לא ברור מה עבר לו בראש כשביצע את הגליץ׳ הדבילי הזה.
  19. תעוף מפה יא יצור חסר חיים.
  20. הילד כוכב. גם היום העמיד את זהבי באחד על אחד. בקשר לאיבודים זה שכר לימוד שאני מקבל אותו באהבה, זה עניין של ניסיון שהוא יצבור במשך הזמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.