Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. סבוריט בן 30, אופיר בן 31. אמנם גם אני חושב שסאבו יותר מתאים לעמדת הבלם בשלב זה, אבל לא תמיד הגיל הוא הפאקטור.
  2. לא נראה לי שזה מדאיג את המנותקים בהנהלה שלנו, עצוב.
  3. אם הנהלת מכבי לא תפעל נגדו- הגיע הזמן לפעול נגדה.
  4. אולי עדיף לחכות קצת, מאמין שסגל הדביל יפשיר לנו עוד כרטיסים.
  5. הוא חרא של שופט אין ספק, אבל שם הואר החליט על אדום בזוי, ופשוט כל שופטי הליגה כאן מקבלים את המלצות הואר בהכנעה.
  6. חחחח לא יאומן איך הוא מגן על התחת שלו בצורה הכי בזויה שיש. זה לא מקרי שהוא פרה קדושה בתקשורת ואף אחד לא מבקר אותו. איך מניהול אירופאי חזרנו לשכונה הישראלית בקרית שלום.
  7. פתחת עם גלזר למרות שהיה כתוב באותיות של זהב שהוא מיותר במשחק כזה, סכנין ב10 שחקנים אז ההנחה של כולנו שהוא יוחלף במחצית, מגיעה המחצית ואף שחקן לא מתחמם, פה הבנתי שיש לנו בעיה חמורה איתו.
  8. החתיכת זבל הזה מעביר ביקורת על הקהל של מכבי בדרבי ששרו תנו לצהל לנצח, ואפס התייחסות לשירי שואה של הפועל. שילך לעזעזאל האפס הזה.
  9. חבל שאתם מבזבזים אנרגיות על טומאסי, אין סיכוי שזה יצא לפועל.
  10. כן כל הליגה מחתימה זרים אבל המצב הבטחוני פוגע. הערבוב הזה שובר שיאים.
  11. לך. לא שונא אותך, התפקיד גדול עליך, זאת לא בושה להודות.
  12. כל פעם ממציאים לנו בולשיט חדש ומצפים שנאכל את זה חלאס כבר. היום בבוקר שמעתי שלא יגיע אף שחקן כי סבע הייתה האופציה היחידה והוא חותם בטורקיה. מגיע הערב והוא עושה בדיקות רפואיות בחיפה. נשבר הזין כבר.
  13. קיוויתי לזה גם בקיץ. הפעם אפס אמונה במערכת שלא מנסה לקחת אליפות.
  14. גם בדיעבד אני חושב שהוא עשה את הדבר הנכון, בדקה כזאת קריטית ועוד בדרבי אתה לא יכול לתת לשחקן להמשיך באחד על אחד מול שוער. אל סבוריט.
  15. היינו יותר מדי סלחנים עד עכשיו כלפי יצחקי, הגיע הזמן לצאת נגדו הוא כבר שבר שיאים של חוסר מעוף.
  16. בושה של התנהלות, מה שעצוב זה שאף אחד מאיתנו לא נופל מהכסא. חוץ מלספר לאוהדים שויתרו על העונה הזאת עשו הכל.
  17. פשוט לא יאמן יורים לעצמנו ברגליים.
  18. יש לו חמישה צהובים, קיבל את הצהוב החמישי נגד הפועל ירושלים לפני שני משחקים, איך זה הגיוני שהוא עלה לשחק היום?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.