Jump to content

daniel1

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by daniel1

1. הדג מסריח מהראש! איך אפשר לבוא בטענות לאילייה שחצי שנה לא שיחק כדורגל? איך אפשר לבוא בטענות לדן ביטון שהוצא מהבוידעם? איך אפשר לבוא בטענות לדן גלזר שברור לכולם חוץ מקראנקה שהכניסה שלו למגרש הזויה? כוס אמק כל הערב הזה.
  2. ממש טמטום, פעם הייתי צוחק על אולטרס הפועל, היום זה קורה אצלנו.
  3. קהל של טיפשים שלא מבינים שהשחקנים הם לא הבעיה, מקללים את גלזר וחוזז כאילו הם אשמים שמרכיבים אותם, כל האש צריכה להיות מופנית לבן אדם אחד וזה ברק יצחקי.
  4. ראו את השופט בבירור אומר "נהמות" לפי השפתיים שלו, הטכנולוגים שבינינו בבקשה תוציאו סרטון כזה עם תרגום שרואים את השופט אומר את זה. @Double
  5. רואים שהוא מנסה לאזן בשריקות לטובת הקטנות, אשכרה ברוב חוצפתו הוא אמר את זה בפודיום בפומבי, והוא מיישם את זה בשטח ללא בושה, הכל כאן רקוב.
  6. לא יודע אם הוזכר פה אבל ביום חמישי ביציע העיתונות, כבר בקדימון העורך דיבר ברקע על כמה ההצעה שזהבי קיבל טובה עבורו והוא חייב לעזוב את מכבי, כל האולפן שם בירבר כמה זהבי צריך לנצל את ההצעה ולנטוש את מכבי לטובת הMLS, צביקה שרף (צדיק בסדום) יצא עליהם בטענה שהם רוצים לפרק את מכבי ויש כאן עניין של נאמנות מצד זהבי. Stop5#
  7. היה באליפות הראשונה של איביץ׳.
  8. האמת שאני לא אוהב את כל ההתקשקשויות של זיו סולומוביץ׳ בתקשורת, בעיקר לא אהבתי את הדיבור שלו על כך שאם הפער מהמקום הראשון יהיה גדול יותר אז אולי יהיה יותר קל לבצע את המעבר (נשמע כאילו הוא מחכה לנפילה שלנו כדי לגרוף כמה מיליונים לכיס). שיפסיק לעשות לעצמו יחסי ציבור על הגב שלנו. לא מתאים לערן שידברו בשבילו ככה בתקשורת.
  9. העונה קהל החוץ של מכבי מרשים. כבוד.
  10. כמה רציתי שהוא ייפתח ואיך שמחתי שהוא נכנס. תמיד מביא איתו טירוף ואנרגיות שאף שחקן אחר לא נותן.
  11. גועל נפש של הרכב. למה דור פרץ בחוץ לעזעזל???
  12. כל הראיון הוא מנסה לערבב את הקהל, הקהל רואה את הכשלים בניהול ולא מטומטם כמו שהוא כנראה חושב.
  13. ריקן חייב לפתוח כדי להכניס טירוף ומנהיגות בשחקנים שלנו.
  14. עד שההנהלה הציגה קו מעודד כנגד ההתאחדות שוב הם מוותרים כמו כלבלבים, אסור לנו לעבור על זה בשתיקה.
  15. תפסיק לבלבל את השכל ולכתוב דברים נחרצים שאף אחד לא יכול לדעת אם הם נכונים.
  16. סבוריט בן 30, אופיר בן 31. אמנם גם אני חושב שסאבו יותר מתאים לעמדת הבלם בשלב זה, אבל לא תמיד הגיל הוא הפאקטור.
  17. לא נראה לי שזה מדאיג את המנותקים בהנהלה שלנו, עצוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.