Jump to content

יורדי

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,031 profile views
  1. נשארו רק עוד 2 משחקי "בית" באיצטדיון הנורא הזה. אבל נק האור האמיתית הייתה - מי שהולך הביתה דלא יחזור. תצוגה יפה של כל היציע הצפוני.השאר מקומם בנוקיה וחבל..
  2. באמת אחת החוויות הכי גדולות שלי כאוהד.והיה רגע בלתי נשכח שכנראה לא צולם והוא שבסיום המשחק הסדאנים עמדו ומחאו לנו כפיים. ערב גדול
  3. אני מניח שלא מעטים מהנוכחים בפורום בדיוק כמוני מגיעים השבוע ללונדון. יש תכנון לצעדה לפני המשחק אני מניח-יש כבר תכנון מאיפה? ומה לגבי יום לפני המשחק האם יש תכנון למשהו-סטייל מי שלא קופץ אדום בכיכר טרפלגר..
  4. ממעט להגיב פה אבל בהחלט היום אולי הכי מרגש ומלחיץ בעיניי בעשור האחרון. והיה חסר לי פה איזה נושא טירוף עם סרטונים הדבר שעולה לי לראש זה שירת הגביע הוא שלנו משנת 2000 אחרי הזכייה ביורוליג בפריז,שהחברה הגיעו עם הגביע לבלומפילד..
  5. יש כבר שעות ותאריכים למחזורים שאחרי סמי עופר? Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  6. היי אני טס החודש ללונדון ורציתי לדעת אם יש פה אנשים שמכירים אתרים אמינים ולא מזוייפים לקנות כרטיסים לפריימרליג? בנוסף האם אתם יכולים להגיד לי אם האתר live football tickets אמין או לא. תודה רבה ואשמח לתשובות!
  7. אני לא כועס על אוסקר גם אני וגם רובכם הייתם עושים את אותו הדבר.זה פשוט בא בטיימינג הכי גרוע אי פעם. זה עכשיו המבחן של המועדון הזה,בקושי יותר גדול מזה לא נוכל להיתקל זה הזמן להראות את הכוח Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  8. כרגע זיקוקים ברמאללה. כל מי שחלם אי פעם על שלום שיביט מזרחה-שלום עושים בין עמים,לא בין מנהיגים. איזה ערב קשה,זה כ''כ מוזר לשמוע שבן אדם שהכרת ושלמד איתך נרצח הלילה בעזה. עצוב Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  9. מפרסמים עכשיו בכל הערוצים הבינ''ל על חטיפת חייל.. זה נורא Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  10. אפשר את סיכום אירועי היום ? דמארי כן/לא? Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  11. חייב להוסיף שהלפרין סיכם תנאיו במכבי. ושבוע אחרי הלפרין לא יגיע למכבי בגלל בעיות מס Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  12. הופעה ענקית שלהם אתמול , אני כל פעם נדהם מאמנים בסדר גודל כזה מהיכולת לבצע את ההופעות האלו ברמה גבוהה כ''כ אחרי כ''כ הרבה שנים.ומיק ג'אגר אין מילים , רץ יותר מהר מיואב זיו- פשוט חוויה Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.