Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
    80
Everything posted by ת"א שלנו

1. אני מאוד מעריך פה אנשים ומשתמשים אבל לא יכול להיות שיש פה הודעות כאלה פסיביות ומסירות אחריות. מה זאת אומרת שהארגון ישיר להם שירים? איפה אתם בסיפור הזה? יש לכם הרבה כוח. תתעוררו. תשלחו להם הודעות בטוויטר או לוואצאפ ותדברו איתם בצורה עניינית על זה שהם צריכים לשמור על אובייקטיביות וזה לא לעניין מה שקורה בשידור. זה פשוט מאוד. ולא צריך לשיר להם שירים ולא להמציא את הגלגל. האימפקט של הצפה ברשתות החברתיות חזק ביותר והגיע הזמן לעשות בו שימוש בצורה רצינית. ובמקום לחפש ארגון שישיר שירים כדי להלחיץ אותם - פשוט לשלוח הודעה בטעם טוב ולהפעיל לחץ מסיבי עליהם. כל אחד יכול.
  2. אמת. אני מקווה שזהבי יגלה בגרות. כי אנחנו צריכים חלוץ נוסף בסגל. ואם שבירו יגיע לצורך העניין, אין ספק שהוא צריך להיות מתועדף על חשבון זהבי. טוב יהיה שזה יבוא מזהבי עצמו שייקח אחריות על היכולת שלו. בפסו הוא שיחק הרבה מאוד פעמים מחצית אחת ואמר תודה. נכון לעכשיו זה מה שהוא צריך לקבל במכבי עד שלא יראה שיפור גדול. אם זה יבוא עם התנגדות מצידו אז כל האתוס הזה שזהבי מביא מקצועיות, רוח חדשה, ווינריות וכו' שווה לתחת ואפשר לקפל את הבאסטה איתו.
  3. בושה וחרפה שיונתן כהן לא הגיע עם מינימום כשירות. מעניין תסבתא שלי שהוא לא שיחק מספיק בפיזה. לפחות שישמור על כושר. הזייה
  4. השימוש הכי נכון בזהבי זה לעלות אותו בחלק השני של המשחק. מול הגנות עייפות הוא יכול לעשות קסמים. בדיעבד אם פריצה ויובנוביץ' פותחים וזהבי מחליף אחד מהם יש לנו התקפה מפחידה. לי לפחות זה היה ברור והגיע הזמן שכולם יבינו שזהבי לא אותו זהבי. אם ייכנס מול הגנות עייפות יהיה לו הרבה מאוד מה לתת. אם נתבסס עליו כחלוץ פותח נתקשה לקחת אליפות.
  5. ב"ש שיחקו אגרסיבי ולא נתנו לנשום. ככה צריך לשחק במשחקים כאלה. רק השחקנים שלנו חושבים שהם במינימום מסי והגזימו עם הדריבלים במקום המשחק המסודר והקבוצתי. זה לא בני רינה, הפועל ת"א או חדרה. במשחק עונה צריכים להיות אגרסיבים וחכמים.
  6. בחיים לא ראיתי את איביץ' ככה. איבד את זה. מקווה שהמשחק יאפס אותו והוא יאפס את הקבוצה, כי זה לא נראה טוב.
  7. לדעתי הוא דיבר על הפתיחה עם גלוך. גלוך הוא לא פיזי וזו אחת הסיבות שהוא לא הרכיב אותו נגד מכבי חיפה. אני מאמין שהוא קיבל על חוסר ההרכבה שלו נגד חיפה לא מעט ריקושטים ואני חושב שלזה הוא התכוון (פרשנות שלי)
  8. דוד חבר יקר, אתה זה שמתבלבל. הנשקים הם סימפטום לבעיה קשה אבל הם גם בעיה מהותית בפני עצמה. כאשר 11 שוטרים (!!!) נכנסים אך ורק למבואה ולתוך שער 11 עם נשקים בהכנס. וכל שאר השערים נשארים עם סדרנים בלבד ועם שוטרים בלי נשקים ארוכים. זה מעל לכל מראה את היחס של המשטרה כלפי האוהדים. זה פעם אחת סימפטום לדמוניזציה שהמשטרה עושה כלפי האוהדים בשער 11. ובפעם השנייה זה מגדיל את פוטנציאל הסכנה כלפי האוהדים במידה ואיזה מחבל נועז ירצה לפגע בתוך בלומפילד. אני שמח ששוטרים נושאים נשק ארוך ועם מחסנית בהכנס. מבחינתי שיהיו 30 שוטרים ששומרים עלינו כל משחק. אבל בכניסה ליציעים, ליד התורים, בצירים שקרובים לבלומפילד. לא בתוך היציע! בתוך היציע אין לשוטר עם נשק ארוך שום השפעה. אפס. זה רק מגביר את הסכנה. אבל כל עוד אנחנו ניתן צידוק פח"עי לשוטר שנכנס ליציע עם נשק ארוך שמא הוא עושה את זה בשביל לשמור עלינו זה להגחיך את השיח. מציע לך להבין שזה הפגנת שרירים ובריונות על האוהדים כמו גם פירוק הבמה ואיסור הכנסת הציוד. זה בטח לא ממניע של הגנה וביטחון. ובמהלך הזה שהם עשו - הם סיכנו אותנו. לא מכניסים נשק ליציע של אלפי אנשים. שוטר תנועה, בשטח פתוח יכול וצריך להסתובב עם נשק. זה ההבדל.
  9. חבר. כנראה שלא הבנת את הנקודה. בוא נעשה סדר - המשטרה הגיבה לטענות של משה פרימו (שצייץ בטוויטר על הנושא). זו תגובתה: "בכל פעילות מחסנית בהכנס. לא בגלל חלילה חשש מאוהדים, בגלל כוננות פחע אנחנו בתקופה של כוננות הכי גבוהה בכל הארץ". הממצאים מראים כי כל 11 השוטרים שנצפו עם מחסניות בהכנס היו בתוך שערים 10-11. אם אנחנו בתקופה של כוננות הכי גבוהה בכל הארץ ויש כוונת פח"ע, מפקד המשטרה לא יפזר את השוטרים בכל השערים? או שהוא "רוצה לשמור" רק על שער 11? אז ההנפצה של משטרת ישראל על חשש לפיגוע בבלומפילד - נשללה. אני מניח שתסכים איתי שאם צריך "לאבטח" רק את שער 11 ושערים אחרים יכולים להיות בלי שוטרים עם נשקים אלא רק שוטרים שמכוויני תנועה, סימן שההתרעה על פיגוע היא...בוא נאמר...לא כזאת נכונה. בלשון המעטה. ואם כן - אז אבוי להפקרות של יושבי שערים אחרים בבלומפילד. מה חייהם לא חשובים כמו חיי האוהדים ב-11? (אז הבנו שזה שקר של המשטרה נכון?) ואז אפשר להגיד - "נו אז לא צריך להיות קטנוני. המשטרה נכנסה עם נשקים בגלל מה שהיה בדרבי וזהו. ביג דיל. לא קרה שום דבר. ממשיכים הלאה". וגם המשפט הזה הזוי. הרי אם שוטר נכנס ליציע עם נשק ארוך ועם מחסנית בהכנס אז הוא צריך להיות סופר אחראי שלא יקרה אסון. זה לקחת מקום סטרילי מנשקים כמו היציע ולהכניס לתוכו מורכבות. אתה קולט איזה מסוכן זה אם מסתנן נכנס ליציע, חוטף נשק לשוטר ומשתמש בו ממניע פח"עי כדי לפגוע באוהדים? זה אסון ענק. אתה יודע כמה מקרים של חטיפות נשקים קיימים? תעשה על זה גוגל, אולי תופתע. אז אם אתה כבר מכניס נשק ארוך ליציע - תוודא שהשוטרים נוהגים בו באחריות. חלקם הגדול של השוטרים פעלו בצורה מרושלת. אני מתאר לעצמי שהם לא שמעו בתדריך שיש חשד למחבל, כי כל אחד ששומר על גזרה מסוימת ויודע שיש כוונה לפיגוע פח"ע, מתנהל בשיא הדריכות ולא כמו חאפר. משמע - הסיפור המונפץ על המחבל לא עבר בתדריך וזו חארטה אחת גדולה. לא ישתמשו בכוח לא סביר נגדנו. הם מסכנים אותנו בזה שהם מכניסים נשק ארוך ליציעים לא רק בחשש לחטיפת נשק אלא ברגע שאתה כגוף משטרה משדר לשוטרים שלך שהם צריכים לשאת איתם נשק ארוך עם מחסנית בהכנס - אוטומטית הם מגיבים לקלה כחמורה ועלולים להסלים את ההתנהגות שלהם. אתה חושב שאני המצאתי את זה? חבר לך תבדוק מה קורה בהפגנות האלימות של הזרמים הקיצוניים של החרדים כמה שוטרים עם נשק ארוך ומחסנית בהכנס יש שם? וכמה כאלה יש בהפגנות אחרות של סקטורים אחרים? כמעט ואין. ואם כן - זה רק במעגלים החיצוניים. אז לתוך 11 אתה מכניס נשק כזה? בשביל מה? לגרום לילדים לפחד? אם זה יימשך משטרת ישראל תצטרך לעבוד קשה בתקשורת כדי לתת הסברים. אתה חושב שזה פופוליזם - אותנו זה לא מעניין. בלומפילד יהיה מקום בטוח לאוהדים. לא ניתן שיסכנו אותנו בגלל פגיעה באגו שלהם.
  10. 1. יש איסור להכניס נשקים ארוכים למקומות הומי אדם. בשביל זה יש לשוטרים אקדחים. אתה באמת חושב שיעזור שיהיו שוטרים עם נשקים ארוכים מאחורי הגב ומחסניות בהכנס בתוך היציעים וזה מה שישמור עלייך? 2. אם הכוונה של המשטרה היא לשמור על חיי אדם היינו רואים סגירת צירים ובידוק יסודי של אנשים שמגיעים לקרבת בלומפילד. אם יגיע מחבל סיכוי יותר גבוה שהוא יעשה פיגוע בהתקהלות בתורים ולא בתוך היציע. למה לו להיכנס לתוך היציע ולפגוע באנשים אם הוא יכול לפגוע באנשים בתורים? ואם כך, למה לא היו שוטרים עם מחסניות בהכנס ליד התורים? 3. אחרי בדיקה שעשינו. משער 6 עד 11, לא היו שוטרים חוץ ממכוויני תנועה, ולא רק זה אלא שגם מכוויני התנועה לא היו עם נשקים. נשללה סופית סכנת הפיגוע בבלומפילד. אם ראית שוטר בטעות זה באמת בטעות כי בשער 11 היו 11 שוטרים עם מחסניות בהכנס! כמה כאלה היו בשער 2? או 13? או 7? או שהמחבלים בוחרים לפגוע באוהדים של שער 11 ולא באוהדים של שערים אחרים? ככה זה הולך? יש שוטרים מצוינים שעושים עבודת קודש ושומרים עלינו הלכה למעשה. להוריד בפניהם את הכובע. ולצד זה יש גורמים במשטרה שפועלים מאגו טהור ומנסים להטיל איימה דרך כוח. מילא אם הם היו רק עם נשקים בלי מחסנית. נגיד וזה סבבה. אבל להכניס מחסנית לנשק ולהסתובב איתו ברשלנות בתוך היציעים עם הנשק בגב ועיניים על הטלפון זה רחוק מאוד מכוונה לפיגוע. להפך. אם מחבל נכנס ליציע עם סכין הסיכוי שלו לחטוף את הנשק ולעשות פיגוע גדול יותר מסוכן פי אלף. אם יש מחבל - אתה מצפה מהשוטרים לעלות על ציוד מגן כמו שכפ"ץ, צולבת, קסדה? משהו? על מי הם עובדים? מחסנית בהכנס ועיניים בטלפון. בוא אחי. לא נולדנו אתמול. אפס אנטי ממסדיות ואפס פופוליזם. עובדה שאתמול בהיכל השוטרים לא היו עם נשק ארוך בתוך ההיכל. יש פה משהו קיצוני מאוד. לא נעביר את זה בשתיקה. אנחנו לא סוג ב.
  11. גם בפייסבוק: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02wcttpge9Wnon3Pk2V7ubkUPbdKAKBJFPjwdRAkRRP7bmnXhcqPm4YCW8xfJQD847l&id=518702084820758
  12. https://m.facebook.com/Brothers1906/photos/a.520283261329307/6072412706116307/?type=3&av=518702084820758&eav=Afa0_18mT9SuT-7NMJAjln7n8GUKMhSuhxMP_juI9a8FK0han5pw4PasMkOjsB-6ULU&notif_t=page_post_reaction&notif_id=1666709095141534&ref=m_notif&paipv=1
  13. אמאדור בעונה הראשונה - 30 משחקים בכל המסגרות בעונה השנייה - 38 משחקים בכל המסגרות (מעניין אם יש למישהו סטטיסטיקה של כמה דקות הוא שיחק בכל עונה. מניח שבעונה השנייה יותר. אבל עצם זה שהוא שיחק ונכנס כמחליף זה כבר אמירה של איביץ' שהוא נותן לו הזדמנות) נקווה שלוקאסן יתאקלם ויקבל דקות. מוזר מאוד שמגיע בלם זר חדש והוא לא מולחם להרכב. מקווה שהמצב ישתפר. כרגע זה לא מעודד ומוסיף לבחירת שחקנים התמוהה של יצחקי.
  14. איך אין נושא על בית הדרקון
  15. מציע למתן את התגובות פה נגד רז אמיר ולרשום הודעות לא מתלהמות. מה זה גנון פה? לא ברור לי מה העניין איתו. אי אפשר להאשים אותו שהוא עושה את העבודה שלו. הפעם בשונה ממקרה הקיר, הוא פרסם משהו אותנטי. הבעיה היא לא איתו - זה התפקיד שלו. ואני אומר גם שהוא השתפר פלאים בשנים האחרונות. אז לא צריך לחפש איפה שאין. הבעיה היא עם אותו שחקן ועם האקלים השכונתי שיש במועדון שמאפשר להדלפות לצאת החוצה.
  16. אפשר להכין מראש. זה אפילו הגיוני במצב של פיקים של אלפיי אוהדים. אבל להכין כמה דקות לפני ולא שעה וחצי קודם. בכל אופן תבדוק אם יש גזים. אם אין תגיע למזנון ותבקש להחליף. אם לא מחליפים תשלח לי פרטית.
  17. אנחנו (אחים לסמל) מטפלים בזה דרך השחקנים. מקרה כזה היה גם בתקופת קרויף וערן ושרן פתרו את זה. זה הפתרון גם הפעם.
  18. שערורייה ענקית. מסכים שזה יכול להיפתר דרך האינסטגרם. תרשמו הודעות לשחקנים - זה יעשה את העבודה. אפשר גם בטוויטר לאבי זהבי, אח שלו. הוא יעביר לו את המסר.
  19. לגמרי. הוא לא בטוב. וזה לא קשור לגיל שלו. אני באותו הגיל וכובש חלק מהגולים שהוא מפספס משהו בפיזיות שלו לקוי. הוא מפחד ממגע פיזי וגם לא מספיק חד בפעולות שלו. מאמין שזה קשור לביטחון.
  20. תמיד יש מקום לביקורת. בטח ובטח בפורום. אבל אני לא חושב שיש מקום לפאניקה. עד לפני שנתיים, אותו איביץ' הביא אותנו לשיאי שיאים. חשוב לזכור. מאמין בו שהוא ידע לנתב את הקבוצה נכון. באש ובמים אחושרמוטה.
  21. 18-3 הפרש שערים. המציאות מראה אחרת. מכבי טובים ואיביץ' בריא לקבוצה. קורה גם משחקים מחורבנים כאלה. לא צריך לייצר דרמות. בטח לא אחרי ירידת מתח אחרי משחק דרבי. סומך על איביץ'. איתו באש ובמים. לא מכיר את הנסיבות לקבלת ההחלטות אבל איתו בכל החלטה שלו.
  22. ניצחון של הפועל עלינו היה לי קשה פי כמה וכמה מאשר ניצחון של חיפה עלינו. חיפה זה לא הפועל ואני לא אומר את זה כדי להקטין אותם. הם יריבה חזקה מאוד שלנו אבל הם לעולם לא יהיו אמוציונאלית מה שהפועל בשבילנו. ואם הפועל היו תחרותיים ובמצב טוב יותר בליגה, הדעה שלי הייתה קונצנזוס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.