Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
    80
Everything posted by ת"א שלנו

1. 1. עוד שחקן הרסתם. 2. הוא עדיין לא שחקן של מכבי אז תרגישו חופשי להרוס אותו. 3. אם הוא חותם אתם מפסיקים עם החרא הזה. 4. תבוא להפגנה.
  2. הייתי אומר שיש סיכוי לא מבוטל. דרך אגב, כבר קיבלת מכות על ה- ג א ל המזויין הזה שהמצאת, או עדיין לא?
  3. אגב, החלק האומנותי היותר נחמד זה התמונה שיש לי בפרופיל עצמו.
  4. אל תשאל אחי ניסיתי להתנתק מהפורום הזה פעם אחת ולתמיד חחחח אבל כמובן שזה קרב אבוד מראש סטייל מכבי נגד חיפה בקריית אליעזר בקיצור נרשמתי שוב רק כדי לבקש פה עזרה על ההפגנה שאני הולך לעשות, אבל זה כבר דיון לבוטקה.
  5. מה קורה חבר'ה? אני מארגן הפגנה נגד חברות הקבלן וספציפית נגד חברת הקבלן "עמישב שירותים". היות וזו ההפגנה הראשונה שאני מארגן הייתי שמח לקצת טיפים, רעיונות, הצעות ייעול ועזרה(אם יש לכם כוח תקשורתי, פוליטי וכו'). http://www.facebook.com/events/288323321258783/ אה כן, זה אני Nike החלטתי לנטוש אתכם ולעזוב את הפורום, אבל חזרתי עבור המטרה החשובה הזאת. אגב, רק לציין: בנתיים צפויים להגיע איתן כבל, ראש עיריית נס ציונה, ראש מועצת מזכרת בתיה ויש ניסיון לגייס גם את איציק שמולי וחבר'ה מכוח לעובד. אשמח לעזרה. נ.ב - תודה לאבנר וחן רם שכבר התגייסו לעזרה. צברי, בוא לפרטית. ומי שיכול לעזור שיבורך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.