Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
    80
Everything posted by ת"א שלנו

1. דווקא יש שזרוע בקאמפ נו. אבל הם עושים אותו בדרך כלל לפני שהעונה מתחילה(אין לי מושג למה זה בתחילת העונה, אבל זה אולי בגלל שהמזג אוויר אצלם שונה מאצלנו ויש צורך לשזרע את הדשא דווקא בתקופה הזאת).
  2. בעונה שעברה, לקראת הסוף, פתחו פה גם על זה נושא וממש יצאתי מהכלים. לא האמנתי שהוא ככה מתבטא נגד מכבי. זה היה פשוט עצוב. אמרתי לעצמי "סבבה, הוא בטח פגוע, וזה בסדר, הוא גם בן אדם", אבל מה נהיה עם ההשתלחות הזאת במכבי? עם כל הכבוד לפרשנות - יש פרשנות ויש לעקוץ. ומה שהוא עושה זה לעקוץ, וזו עקיצה כואבת ביותר במקום הכי רגיש שיש. אגב, שים לב שהוא גם עושה את זה לשופטים באופן קבוע, וזה כי הוא לא סבל את השופטים עוד בזמן שהוא היה שחקן ומאמן ועכשיו יש לו הזדמנות לסגור חשבונות. אני בכל אופן לא מבין אותו.
  3. נו באמת, 12 וחצי אלף אוהדי מכבי מעודדים, תומכים, דוחפים את הקבוצה, ובכלל - מתנהגים למופת, אבל אוהד אחד זורק ארטיק אז צריך לעשות אינדוקציה לכל הקהל?! בקיצור, זה לא רק המשחק הזה. תאמין לי שאני רואה את כל השידורים החוזרים וגם ראיתי את כולם מהעונה שעברה וגם בעונה שעברה היה איזה שידור בסוף העונה(לא זוכר נגד מי זה היה) שאכלתי עצבים בגלל מה שהוא אמר בטלויזיה.
  4. די להגיב כמו ילד, לא מתאים לך. נימני חלק מהמועדון שלנו. כשנוח הוא השחקן הגדול ביותר שדרך במכבי אבל שזה לא נוח הוא לא חלק ממכבי? מה נהיה? אז אני אומר שנימני הוא חלק אינטגרלי ממכבי והוא ימשיך להיות, ובגלל זה הוא צריך לגלות יותר סנטימנטים לקהל שלנו נקודה.
  5. זה לא האגף שלו, אלא האגף השמאלי. וגול מהאגף השמאלי לאו דווקא אומר שזיו הוא האשם המרכזי, אלא שצד השמאלי טעה. ובגלל שכל כך דחוף להטיל אשמה, אז האשמה יכולה ליפול גם על גונזלו, אחד מהבלמים, אחד מהקשרים הדפנסיבים ובקיצור, לא רק על זיו כל הזמן.
  6. כי מתחת לשער 5 יש את חדרי ההלבשה, אז אין אפשרות לעשות את זה שם. לדעתי זה דווקא לטובה.
  7. חופשי. הייתי מצפה ממנו לגלות קצת סנטימנטים לאוהדים. ועל הזין שלי שהוא סוכן שחקנים עכשיו, זה לא יבוא על חשבון האוהדים שלנו או הקבוצה עם כל הכבוד.
  8. הוא זומן עוד בשנים עברו(שהוא עוד היה בבני יהודה אם אני זוכר נכון), פשוט לא יצא לו לשחק באף משחק.
  9. מסומן על הנייר, אבל בפועל הוא לא היה מסומן, כל אחד ישב איפה שהוא רוצה ולא הייתה בעיה עם עמידה(או עם סדרנים קפדניים כמו היום). ולא צריך ללכת רחוק, השחקן והאולטראס היו שם לפני כמה שנים ואתה לא יכול לסמן שער ולהגדיר אותו כיציע ישיבה, וגם להפוך אותו לשער עידוד. בקיצור, המרקם האנושי השתנה שם וזה משפיע על העידוד.
  10. יש כמה גורמים שפוגעים בעידוד והם לא תלויים רק בארגונים. למשל זה ששער 8 הוא שער משפחות מסומן, אי אפשר לעמוד שם יותר מידי וקהל היעד שמגיע אליו, הוא קהל פחות מעודד ויותר "בא לראות משחק", בשונה משנים עברו, ששער 8 היה אקטיבי בעידוד ולא מסומן(בדיוק כמו שער 7 היום). אז בעצם התחלפו התפקידים ושער 7 הוא הפעיל יותר והוא כידוע לכם נמצא בקצה של האצטדיון, רחוק משער 11, וכמובן שיש בעיה של חוסר תיאום, כי כדי ששער 7 ישמע את העידוד ויצטרף, שער 8 צריך לעודד ואז החבר'ה משער 7 יקלטו את השיר ויצטרפו. אז זו בעיה שלא הייתה לקהל שלנו לפני שנתיים וזו בעיה לא פשוטה בכלל שתלויה בהחלטה של מכבי לתייג את שער 8 כשער משפחות. זה עוד גורם שפוגע בעידוד. דבר אחרון, אני יודע שבעיית הארגונים הפכה ל"שעיר לעזאזל" וכל בעיה קטנה ישר מתרצים "בבלאגן של שער 11", אבל הפעם אני נוטה לא להסכים. הבעיה היא שחלק נכבד מהקהל שלנו עסוק בלנתח את המשחק כל היום, להתמרמר על שחקנים שלנו, לבקר אותם באופן קבוע, ובקיצור, הוא לא בא לעודד. הוא לא מבין למה צריך לעודד ואין לו תרבות עידוד או את המנטליות של שער 11. זה לא יעזור, זה דור אחר, שונה, כזה שבא לשבת על התחת שלו וליהנות "מחווית הצפייה" ולא בא לו לקפוץ, לשרוק בוז או לשיר. בצדק או לא? מי אנחנו בעצם שנקבע? כל אחד עם האמת שלו, אבל האמת הזאת היא עוד גורם מרכזי, שפוגע בעידוד השוטף.
  11. + סבא שלו נפטר. והוא בתקופה לא טובה. יהיה בסדר בקיצור.
  12. באמת בחירת שירים מצויינת. צהוב עכשיו בדקות הראשונות - שיפור משמעותי(למרות שלא זרמו - זה קורה). בקיצור, כל הכבוד על השיפור.
  13. נושאי פוליטיקה בפורום זה כל כך 2010.
  14. זה לא בגלל שהם לא רוצים לראות אוהדים, אלא בגלל שאין הפרדה בקריית שלום וזה יכול ליצור בלאגן בהמשך. לא מסכים עם זה, אבל אפשר להבין.
  15. קודם כל אני אעוף על איזה שחקן שאני רוצה. בטח ובטח אם מדובר על שחקני בית. ולמה שלא בעצם? אני צריך שחקן שיביא לי טרבל בשביל להתחיל להתלהב ממנו?! תמיד יש מקום לבקר כל שחקן. גם את כריסטיאנו רונאלדו ואת צ'אבי. השאלה אם זה הטיימינג נכון. ולא, כרגע זה לא הטיימינג הנכון. אז בחייאת, תהנו מהניצחון ותפרגנו. (וכן אני יודע שלא התכוונתם לרע והכל, אבל דחילק, לא תמיד צריך להעיר, ברור שיש לו מה לשפר ושהוא לא מושלם, אבל כרגע אפשר להשאיר את הביקורות בצד).
  16. ואללה בחור צעיר שלנו, גדל במכבי, עלה בהרכב אחרי הרבה זמן שם גול חשוב ובמקום לפרגן לו אתם מזיינים תשכל שתהיו בריאים
  17. השירה אחרי הגול הזכירה לי את עונת 2008 ששיחקנו נגד חיפה בבלומפילד והם כבשו גול+הדליקו אבוקות ואז הקהל שלנו התחיל לשיר כמו מטורף. אין דברים כאלה. רק שזה ימשיך.
  18. הוא יותר מהיר מאלברמן אבל פחות ממרגוליס. זה מאוד יחסי, אבל בגדול הוא שחקן מהיר. ולגבי כושר גופני אתה צודק, אבל טבעי ששחקן שלא שיחק הרבה זמן ובנוסף רק התחיל את העונה לא יהיה במיטבו מבחינת הכושר הגופני, לא? סבלנות.
  19. מחזק. תודה לכולם. עצם זה שאתם מציעים ובאים לקראת החבר'ה הצעירים אתם עושים דבר ענק. רק תמשיכו עם זה!
  20. 12,500 אוהדי מכבי מתנהגים למופת, אבל אוהד אחד זרק ארטיק אז בואו נזיין את כולם "שלא לומדים לקח". שילכו להזדיין כל הדיינים, אנשי ההתאחדות, מי שהגה את חוק הרדיוס המזויין ובכלל כל ההתאחדות המושחתת הזאת.
  21. למה קנית חבילה?! יש עוד 9 שעות עד למשחק. חכה למושון שיארגן לך לינק מסודר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.