Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
    80
Everything posted by ת"א שלנו

1. קודם כל זה לא קטנוני, אלא להפך, ביקורת זה אחלה של דבר. דבר שני, זה אומנם לא כל יום, אבל כן בצורה קבועה במשך שנים ארוכות. כמובן שאין הכוונה רק לתושבי שדרות, כי אני לא מבדיל בין תושבי כפר עזה ושאר המושבים, קיבוצים וישובים שמסביב לעוטף עזה שסופגים מרגמות(שים לב מרגמות, לא קאסמים) על בסיס קבוע, ובין תושב באר שבע או אשדוד שסופג גראד אחת לחודשיים שלושה. אלה העובדות כמובן. ובמקרה יש לי משפחה בכפר עזה, והחיים שלהם זה לא בדיוק אותם חיים כמו של משפחות בשדרות, נתיבות ואופקים(עם כמה אירוני שזה נשמע). ומכיוון שאני לא חושב שזה נכון לעשות איפה ואיפה, ואני מוצא טעם לפגם, כשאנשים מתייחסים לישובי הספר בזילות רק בגלל שהם לא עיר הבירה או מטרופולין כזה או אחר, אז אני מקביל את כפר עזה ללונדון, ניו-יורק, ברלין וקהיר. כן, זו הקצנה מטורפת, כי בכל זאת להשוות בין ישוב של מאה משפחות לבין עיר בירה עם מיליוני משפחות זה הבדל של שמיים וארץ, אבל החיים הם אותם חיים. ואדם שנרצח בלונדון שקול לאותו אדם שנרצח בכפר עזה או בעזה[אלא אם כן הוא מחבל מתועב]. ולכן ביצענו את האנלוגיה הזאת.
  2. עוד רעיון עלה לי למי שיכול לעשות עבודה קטנה בפוטושופ... תמונה חצויה לשניים. בחצי הראשון - קטע ממגילת העצמאות שעוסק בקבלת העם הערבי וכו'... בחצי השני - קטע מאמנת חמאס שעוסק בהשמדה ובאי הכרתה של מדינת ישראל ובנוסף תמונות וכדומה. או את הלוגו של הסרט 300 ולרשום למטה באנגלית\צרפתית\ספרדית בשבילכם זה רק סרט בשבילנו זו כמות הטילים שנופלים עלינו מידי יום.
  3. אם יש לך אפשרות ליצור מסר לאנונימוס זה יהיה מבורך. רצוי להשתמש בתמונות של חמאס יורה מתוך ריכוז אוכלוסייה וצמוד לאזרחים\ילדים. מה שכן, חשוב מאוד שזה יהיה אותנטי ולא פתאום נגלה שזה חיזבאללה או אל-קעידה. תודה.
  4. לחלוטין אמיתי http://www.youtube.com/watch?v=xR8Tfd0i4lY יאללה בוא כבר לקבוצה
  5. כיתוב בעברית שימושי רק אם כתוב "לשתף" (זה לא מובן מאליו אצל כל המשתמשים). בכל אופן, ברגע שאתה משתף, אז החבר שלך מהטיול בדרום אמריקה, והבן דוד שגר באוסטרליה, וההוא שעבדת איתו בעגלות בלונדון ובקיצור עשרות אם לא מאות אלפי בני אדם שגרים בחו"ל נחשפים לתמונה(במידה ואכן אנחנו מגיעים לכמות שיתופים של 1000+) וזה עושה את העבודה. אם אתם רוצים להכין ממים כאלה ואחרים אז כן, חשוב שזה יהיה באנגלית. את ההסבר אנחנו נוסיף בעברית\רוסית\סינית\פורטוגזית\ספרדית\צרפתית וכו' אם יהיה צורך.
  6. אגב כל העולם שולח לנו חומרים, תמונות, סרטונים ומה לא אבל בכל זאת - אם יש לכם חומרים מעניינים, תמונות נוקבות ולעניין ורעיונות שיכולים להשפיע אז לכו על זה. אה! ולשתף!
  7. את התמונה של ראש ממשלת בריטניה, קמרון, פירסמנו לפני 25 דקות והיא עומדת כבר על 101 שיתופים. יאללה חבר'ה, תעזרו לנו להשפיע על דעת הקהל.
  8. זו הקבוצה אגב http://www.facebook.com/pages/The-truth-about-the-Middle-East-%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A5-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%91%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D/473807642671285
  9. קיבלתי(: יש עוד חזקים, אם אתה מוצא "פאקים" קטנים תגיד לי
  10. אגב, התמונה הזאת של אובמאה פורסמה לפני פחות מ-40 דקות והיא הגיעה כבר ל-123 שיתופים בפייסבוק. יאללה תעזרו לנו לשווק את ישראל בצורה טובה בלי כל השקרים והסילופי עובדות שיש בתקשורת העולמית. חשוב לציין שאין מגע עם פוליטיקה אלא רק להוציא את חמאס כטיפוס הרע(כולל שימוש בדמוניזציה, דמגוגיה, דה הומניזציה - ובתכלס זה לא שאנחנו ממציאים כן? אנחנו רק חושפים את האמת) ואת ישראל כטיפוס שמנסה להגן על עצמו(לידיעת התוהים - ישראל יצאה מעזה לפני כ- 9 שנים). איך אפשר לעזור? 1) לשתף, לשתף, לשתף ועוד פעם לשתף. 2) להפיץ את הקבוצה ולהזמין את החברים שלכם. 3) לשלוח לנו כהודעה לקבוצה תמונות מיוחדות(תעשו טובה בלי השמצות או קללות על חמאס זו לא המטרה). תודה ושיהיה לנו המשך שבוע שקט.
  11. http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=145548&st=0&gopid=2442935entry2442935
  12. http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=145548&st=0&gopid=2442935entry2442935
  13. אנשים שלא נכנסים לנושא הזה http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=145548&st=0&gopid=2442935entry2442935
  14. חברים יקרים, הקבוצה נפתחה לפני יומיים וכבר יש לנו כמעט 2500 לייקים ותפוצה מטורפת של מאות אלפים(ואני לא מגזים). יש לנו תמונות בודדות ששיתפו אותם כבר 9 אלף פעמים וזה רק ממשיך וממשיך. אנחנו עובדים עם אנשים שהם מעצבים גרפים ברמה הטובה ביותר, פליטי דובר צה"ל ועשרות סטודנטים שנותנים ת'תחת שלהם ימים כלילות בשביל להשפיע על דעת הקהל וזה מצליח! אני אישית במילואים ונותן הכל דרך הלפטופ, אז יאללה, תעזרו לנו קצת. תשתפו תמונות(יש שם תמונות אדירות למען האמת) ותפיצו את הקבוצה לכל החברים שלכם. חשוב, חשוב, חשוב!!! דוגמה לתמונה איכותית(מתוך מאות) שמופיעות רק אצלנו. יאללה בואו ניתן בראש!!!
  15. רקהמוותיפרידבינינו

1. YNWA

YNWA

אולי קצת

16. "חבורת האימפוטנטים על המגרש"?!? הכוונה היא להפועל שבעטו בעיטה אחת לשער[בפנדל] נכון? בקיצור אם אתה רוצה להמשיך לחיות בנוסטלגיה אז תבקש ממנו שלהבא יספר לך על שנות ה-60, ה-80 או העשור האחרון של המועדון, ככה תבוא ותעריך את מה שיש לך על המגרש.
  17. "מי שלא נשם אבק דרכים לא ישאף אוויר פסגות" חחחחחחחח סתם קיצור היה מבאס, אני עד עכשיו מבואס טילים, אבל נגמר, בואו לא נשכח שזה דרבי ראשון מתוך ארבעה או חמישה[גביע] שיהיו העונה, אז תהיו בטוחים שאנחנו נתקן בהמשך. עכשיו יש לנו את בני יהודה על הראש אז תמלאו מצברים ותגיעו עם אנרגיות, כי יש לנו תואר לקחת.
  18. אז ואללק אתם קבוצה של גברים סבבה?! עכשיו סיימת להשוויץ עם הצל הגדול שהזין הקטן שלך עושה?
  19. הקשר לפנדל של עטר, שהפועל לא הגיעו למצב אחד לפני הפנדל שנעשה עליהם אז מן הסתם שאם הם היו מחליטים לצאת מההתבנקרות שלהם הם היו פותחים את המשחק והיה סיכוי לא מבוטל שהם היו גם משלמים על זה בריבית דה ריבית. וכל זה בגלל הפנדל של עטר. מאמן גדול יודע מה שאתה לא יודע, ועם כל הכבוד אתה כולה אוהד בדיוק כמוני, אז בוא לא נזיין בשכל יותר מידי, ניתן לאוסקר לעשות את שלו לקראת המשחק הבא ונפסיק לקטר כל הזמן. הוא כבר ניצח דרבי בטוטו, הפעם הפסיד, לא נורא, יכול לקרות לכולם, בטח ובטח לאור העובדה שהדרבי לא הוכרע ע"י כדורגל אלא ע"י אלילת המזל הבת אלף זונות, שהלכה עם הפועל. ותן לי לספר לך משהו קטן - אליפות לא לוקחים באוקטובר וזה לא משנה בכלל כמה הפרש יש עלייך. בקיצור תפסיק להתלונן בשביל להתלונן. זה לא עזר, לא עוזר וגם לא יעזור לנו. תגיב לעניין לא בדיעבד על למה עשה ככה ולמה ככה. כי ואללה אם עטר היה כובש אז זה היה "מערך מצוין" ואוסקר היה "גאון" ומזל שהוא "הלך על סגנון מבוקר ולא חשף את הגנת מכבי למצבים מסוכנים" ובקיצור, נשבר הזין לקרוא כל הזמן שאנחנו יותר חכמים מכולם והיו צריכים לעשות את זה אחרת. יום אסל יום באסל. אנחנו עדיין מקום ראשון ויש לנו קבוצה אחושרמוטה. יהיה בסדר, אנחנו נתגבר(מי שישמע).
  20. זה הזוי להאשים אותך בהפסד בגלל הנושא הזה, אבל ללא ספק יש לו חלק בפנדל שגורי עשה על הפועל יא בן של זונה
  21. פנדל - עטר כובש מכבי מנצחת 1-0 או יותר הפרש 9 מהפועל מכבי מקום ראשון תואר קל אוסקר גארסיה ענק גולדהאר יקיר הקהל הקהל של מכבי הוא הקהל הטוב בארץ הקבוצה רצה מצוין מתחילת העונה אבל עטר לא כבש, אז אנחנו זבל ואוסקר פחדן ובלה בלה בלה בקיצור לא נמאס לזיין בשכל?
  22. אבל זו ההתנהגות שלו מאז ומעולם. הוא תמיד מחייך וזה לא קשור למשהו אמוציונאלי אלא יותר תרבותי. עזוב, קשה לנו להבין את זה, הוא בא מתרבות אחרת. כאן "חיוך" יכול להתפרש כזלזול ביריב או במעמד, אבל יש מקומות שחיוך זה "אקט" לגיטימי בכל זמן נתון. בכל אופן, אני לא חושב שהוא נלחץ יותר מידי. לשחק ב-9 שחקנים זה לא אידאלי אבל הוא לא עשה יותר מידי טעויות חוץ מלהעיף לחוץ בסוף המשחק שזה בסדר בהתחשב בעובדה שהפועל לחצה על 9 שחקנים שלנו וזה קצת בעייתי ומסוכן לפתח משחק על הקרקע כי אתה חשוף למתפרצות קטלניות.
  23. גורי דחק את הכדור החוצה ולאחר מכן הרגל השניה של גורי פגעה בשוק של גורדנה[הברך של גורי פגעה בשוק ליתר דיוק] ובגללה הוא מעד ונפל. אבל שים לב שגורי נגע קודם כל בכדור ורק אז הרגל השניה שלו נכנסה למהלך. המגע עם גורדנה היה בדרך עקיפה ולא ישירה. אבל זה לא כזה רלוונטי וגם בחיים אי אפשר לבוא לשופט בטענות, כי בהילוך החוזר כולנו חכמים גדולים, פשוט הפועל הנאורים וכל הפרשנים והתקשורת המהוללת שידעה לזיין לנו בשכל על העוול עלאק, שנגרם להפועל בשבועיים האחרונים, קצת חוטאת לאמת שכזה נוגע למכבי. אבל שיזדיינו.
  24. אטום? להפך! והוא היה ככה מאז ומעולם. גם כשהפועל הפסידו בעבר בקריית אליעזר באחד המשחקים היותר חשובים הוא חייך ושם זין, כי הוא יודע שזה "עוד" משחק בדרך למטרה. זה מי שהוא וצריך לקבל את זה לטוב ולרע. אתמול הוא היה לחוץ יותר כי הוא היה במרכז העניינים וזה טבעי שהוא יתנהג קצת אחרת בגלל הלחץ, אבל זה בסדר ויכול לקרות לכולם.
  25. גורדנה נוגע לפני גורי, אבל גורי גולש על הכדור ויחד עם הנגיעה שלו בכדור נוגע גם ברגל של גורדנה. ושים לב שגם אם בודקים את המניע או את ה"כוונה" בגליץ' אז גורי הולך לכדור ולא לרגל של גורדנה. ככה שלדעתי פנדל לא היה, אבל קשה לבוא בטענות לשופט על המקרה הספציפי הזה, כי זה מקרה קשה לשיפוט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.