Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
 • Posts

  80
 • Joined

1 Follower

Recent Profile Visitors

4,568 profile views
 1. https://www.football.org.il/magazine/?itemid={E752F20F-41CD-4D6E-BDD5-313E7E373717}
 2. צרות של עשירים. להשאיר את שניהם. קל להביא את זהבי. לפי המשחקים שלו בהולנד, ממילא הוא לא יהיה כשיר ליותר ממחצית. שלישיה מפחידה. גלוך מאחורה. אייי
 3. עוד כתבה של רז אמיר על יצחקי, סה ואיביץ. מעניין מי הדליף....מעניין מאוד
 4. מסכים על ריקן. התגבשה אצלי המחשבה שהוא עושה הכל כולל הכל כדי להשיג חוזה לעונה הבאה. לא אתפלא אם הוא מעביר מידע לתקשורת. ומשהו שהדליק לי נורה על ההתנהלות שלו זה גם הפרגון הלא מוסבר של רז אמיר אליו וגם על המגרש - בבעיטה החופשית נגד ב"ש. גלוך וריקן היו מול הכדור. ריקן שהוא בועט הרבה פחות טוב מגלוך פשוט לא ספר את גלוך למרות שהילד קרא לו (ריקן לא התייחס) וזה כדי אולי לכבוש גול ולקבע את מעמדו לקראת העונה הבאה. זה לא לטובת מכבי וחבל שיצחקי לא חודל את ההתבחבשויות האלה לקראת העונה הבאה. אבל מה אפשר לצפות ממנהל קבוצת הכדורגל שהוא בעצמו מדבר עם התקשורת?!
 5. אני לא אכתוב יותר מידי חוץ מזה שזו ההודעה הכי מנותקת והזויה שיכלת לכתוב בהקשר אליי ולהקמת ארגון שלא שנוא על ידי רוב הקהל ומרכז פעולות לטובת מכבי. מזל טוב. שברת שיא של מבוכה.
 6. אני לא רוצה אותך איתי. אני רוצה אותך עם האוהדים הנורמטיבים. ולא נגדם. את כל שאר השטויות אשים כרגע בצד.
 7. כתבת יפה, אבל זה לא נכון. אתה מציג את המהלך כאילו מכבי נפגעה והיא לא הייתה הכתובת. ואז לטענתך היא נפגעה פעמיים - בפעם הראשונה מההחלטה של ההתאחדות ובפעם השנייה מההחלטה לצאת למחאה. אבל אתה שוכח לציין שמכבי יכלה לפעול בצורה יצירתית וחכמה ומחד לקבל את העונש של ההתאחדות ומאידך לוודא ש-4,990 האוהדים שיושבים בשער 11 לא יפגעו בגלל 10 אוהדים שהחליטו לזרוק דברים למגרש. מכבי החליטה לשתף פעולה עם העונש למרות שהיא אמורה וצריכה להיות גוף הרבה יותר גמיש, קשוב ומבין עניין מאשר דיין ההתאחדות או הגוף הרקוב כמו ההתאחדות. מכבי מכירה את הקהל שלה. היא יודעת שיש גורמים בעייתיים בקהל וזה מיעוט שבמיעוט. אז מה פשר ההסכמה הבזויה של המועדון להשלים עם עונש רדיוס ארור?! הייתה ציפייה ממכבי לבוא האוהדים הנורמטיים של שער 11. הם לא אשמים ב10 טיפשים שהחליטו לחרב לנו את האווירה ביציעים. בשביל זה יש גורמי אכיפה. מה הם רוצים מאיתנו?! איפה מכבי שמזכה אותנו בשובר לחנות כפיצוי? איפה המקום של מכבי להתגבר על העונש הלא הוגן הזה עם כניסה למשחק גביע וליגה בעונה הבאה במחיר של משחק אחד. אפשר היה למצוא פתרונות. אבל לא היה להם מספיק חשוב. ובגלל שלא היה להם מספיק חשוב לתת גיבוי לקהל הנורמטיבי של 11 הם איבדו הכנסה משמעותית של 300 אלף ש"ח של אוהדים שהצביעו ברגליים ולא קנו כרטיסים. מיותר לציין שזה הזיז ועוד איך למכבי. הזיז מאוד. אסור לנו לתת למועדון היקר שלנו לחשוב שאנחנו מובנים מאליהם. יציע של 5 אלף אוהדים לא צריך להיענש בגלל 10 אוהדים שמחליטים לעשות מה שבראש שלהם. אנחנו לא ניתן לזה יד והיה מצופה שתצטרף גם אתה.
 8. אין לי עניין להוכיח מי היה ביותר מחאות. הייתי במלא מחאות ואני לא מתגאה בזה אלא מתבייש שככה מתנהלים כלפי הקהל שלנו. אני רוצה אותך איתנו ולא לשים אותך במקום שבו אתה מתגונן, מתנצל או מראה לי למי יש גדול יותר. פייר, לא מעניין. תהיה איתנו. אתה ושאר האוהדים סופר חשובים במהלכים האלה. די עם טמינת הראש בחול. יש לנו אחריות כבדה על הכתפיים לגרום לדור הבא של האוהדים להמשיך להגיע ליציעים ושהיציע יהיה עם אקלים חיובי וטוב. הייתי שמח לראות אותך איתנו בפעם הבאה ולא בפוזיציה שמנסה להראות למה אין סיכוי לx או לy.
 9. אחד החברים הכי טובים שלו אמר לי שכולם מחכים שתסתיים הליגה ואחרי הדרבי התל אביבי תצא הודעה רשמית שזהבי חתם במכבי.
 10. ההתאחדות נתנה עונש. אבל שוב ממנה אני לא מצפה לכלום. מכבי יכלה לקחת את העונש ולעשות דברים יצירתיים כדי שהקהל הנורמטיבי ב11 לא יפגע. היא לא עשתה. בידיעה שאלפי אוהדים טובים יפגעו ועל זה אסור לשתוק. אין לך מושג כמה ההתרחשויות שהיו הזיזו למועדון. הזיז מאוד. ואין שום קשר למי שחבר ארגון או לא. מה זה שייך? הציפייה לגלות ערבות הדדית ורעות. בסוף שומרים לך על התחת שלא תיפגע בהמשך הדרך עם עוד גזרה כזאת על לא עוול בכפך. אז מה אם יש לך כרטיסים לשער 13. יש כאלה שאין להם. יש ילדים שלא יכולים לשלם סכומים נוספים. לא אכפת לך מהם?! אנחנו צריכים להימדד בשעות כאלה. וברור שלמחאה אמיתית אתה לא תגיע. אל תגיד סתם. לא היית איתנו בהתאחדות לפני 6 שנים ולא בפעמים האחרונות ועכשיו למען האמת זו מחאה אמיתית. שלום. לפחות אל תגיד סתם. אני מציע לך לחשוב על הדברים שוב. לא לעניין ההפקרות הזאת. בסוף אף אחד מאיתנו לא מגן על החארות שזורקים חפצים. אלא מבקש שיאכפו את זה בצורה אחרת. לא ייתכן שאלפי אוהדים מצוינים יפגעו ואנחנו נמשיך כרגיל. יש לנו אחריות.
 11. כל ציטוט נגד גורמים במועדון כדי לנקות את יצחקי רק מראה כמה הוא בקשר וחיבור ישיר עם התקשורת כדי לנקות את שמו. מטורף
 12. גל, בחייאת. לפני מכבי ולפני ההתאחדות, האשמה קודם כל היא על אותם אוהדים שפגעו בנו כקבוצה וזרקו דברים למגרש. קודם כל ולפני הכל. שנית, ההתאחדות- ממנה אני לא מצפה כלום. מענישה באופן מטופש שוב ושוב וגומרת אותנו. 10 אוהדים זורקים חפצים ובמקום לאכוף את זה עם משטרה הם מחליטים בצורה שרירותית לפגוע באלפי אוהדים שלא קשורים לנושא ואף דואגים לייצר אקלים טוב ביציע. ועל זה צריך להילחם! ובכל הכוח. מכבי יכלה לעשות הרבה מאד. הם מבינים שם את הניואנסים ויכלו ללכת לקראת אלפי האוהדים שיושבים בשער 11 ולא קשורים לזה! אבל הם החליטו לשתף פעולה עם העונש המגוחך של ההתאחדות ולא לחשוב יצירתי כדי להטיב עם האוהדים (99% משער 11) שלא קשורים לזה. ועל זה צריך להילחם בפעם השנייה. המחאה הצליחה. יחסית הגיעו הרבה פחות אוהדים ממה שהיו צפויים להיות. אם הגעת לשער 13 ואתה מתגאה בזה הייתי מציע לך לחשוב שוב פעם על ההחלטה שלך ללכת נגד הקהל ובעד עונשים אנטי כדורגל. אל תבוא בבקשה לקהל רק שצריך לעודד. תהיה לצד האנשים גם בזמנים שפוגעים בהם בלי שהם עשו משהו רע. לא לעניין.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.