Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Days Won

  56

4 Followers

Recent Profile Visitors

3,468 profile views
 1. איזו חברה הציעה שאחת הנערות תפרסם אותה? ברגע שאתם יודעים איזו חברה זאת אשמח שתפרסמו את שם החברה כדי שנוכל לטפל בזה.
 2. לגמרי. אני חושב שלא קיים מאמן ישראלי שיכול לסרב למכבי, אבל ברור שהוא יכנס לנעליים ענקיות וזה לא פשוט. האקס פקטור שלו יכול להיות באירופה, שם איביץ לא הביא תוצאות. ואם בכר יבוא ויביא אירופה+אליפות\אליפות+גביע זה יהיה הישג אדיר
 3. נורא שלא יכולנו להיפרד ממנו כמו שצריך במגרש. איזו טרגדיה. מגיע לו יותר מנושא בפורום...חבל
 4. יוקנוביץ לא היה הצלחה לדעתי. מי שיגיד אחרת אשמח לשמוע למה המינוי שלו הוא הצלחה בהתחשב בעובדה שהוא נטש את הקבוצה, לא הוצאנו כלום מליגת האלופות ועלינו בעיקר בזכות השגחה פרטית. ואוסקר האדיר נתן שנה מעולה אבל בא לקדנציה נוספת ועזב בגלל המצב הביטחוני. צריך לזכור את הנתונים האלו בשקלול אם מאמן זר נכון/לא. אני בגדול חושב שהסיפור הוא מאמן טוב ולא משנה אם הוא זר או מקומי העיקר שיהיה טוב. עד היום לא היה מאמן ישראלי טוב פנוי. היום יש - בכר.
 5. אני באמת מאמין שמי שלא מתעניין בכדורגל לא יזהה את דור מיכה ואצילי כשהוא יעבור לידם ברחוב עם כל הכבוד הם לא סמל סטטוס כמו ברקוביץ, רביבו וערן זהבי. סה"כ כוכבים בסדר גודל לוקאלי שעשויים להיות מוכרים רק לאוהדי כדורגל ולדוגמניות.
 6. בהיעדר אשמה פלילית - הבעיה הגדולה שלהם כרגע זה הכתם העצום שנדבק להם. מday one כולם ידעו שמדובר בהם כך שהצו איסור פרסום על שמות השחקנים, הוא כל כך מגוחך ולא יעיל והנזק התדמיתי והמצטבר כבר נעשה. כל אוהד שתשאל אותו על פשר הפרשה - כולל אוהדי מכבי שלא גולשים בפורום הזה - יגידו שהם אשמים וכו'. זה קרב אבוד. והם צריכים להמשיך להילחם על שמם ולנקנק את כל מי שפגע בהם תקשורתית. אסור להם לוותר.
 7. לא ראיתי שזה מה שעשה אבל הוא לא יכול לבחור שחקן שלו אז אולי הוא חשב טקטית ובחר את השחקן שלא יכול לאיים על גלזר. או וצריך להכיר בזה, שהוא באמת לא רואה בהפועל יריבה או אישיו סביב מכבי/הפועל והתבוסות של הפועל ממכבי גרמו לו להבין שהם כמו בני יהודה 2 אז אפשר קצת לפרגן. סתם השערה
 8. אין לזה שום משמעות. הוא כמו חטוף בשבי, יגיד מה שצריך כדי לרצות את השובים שלו. מזכיר לכם שהוא אמר את המשפט האלמותי: "אבי נימני הוא המלך, היום הוא המלך" וחצי שניה לאחר מכן העיף אותו ממכבי. לכן גם הוא ימשיך לדלג בין אימון קבוצות קטנות וגרעוניות לבין להיות פרשן בספורט 5.
 9. עם כל הצער, אם איביץ ישאר הוא יפגע לעצמו בקריירה. להמשיך במכבי לעונה שלישית זה לעמוד במקום. האקס פקטור שיכול להשאיר אותו פה זה רק הסתערות על אירופה ולכן זה יהיה נס אם הוא ישאר לעונה נוספת.
 10. ניצחון מדהים. בלי 8 שחקנים ומתוכם 6 שחקני הרכב ניצחנו ניצחון רביעי ברציפות את הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הכי טוב בארץ. מדהים. אין מילים. 4/4. שלא יגמר לעולם.
 11. 4\4 על הפועל 4\4 על חיפה אנחנו בחלום
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.