Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
    80
1 Follower

Recent Profile Visitors

3,829 profile views
  1. תוצאת הסיום לא הייתה משקפת. חיפה ישבו עלינו ואנחנו לא הגענו לשער שלהם. באמצע ובכנפיים היינו חושך - לא מדויקים, מפוחדים, חסרי תיאום ובעיקר חסרי ביטחון לעומת חיפה ששיחקו בביטחון ובאו לקחת את התואר. פי 3 הגיעו יותר לשער. פי 3 יותר איכויות. פי 3 יותר מצבים מסוכנים. פי 3 יותר רעבים. פי 3 חזקים מנטלית. פי 3 הרכב וסגל חזק משלנו. ואעצור פה כי אפשר להמשיך עם זה עד מחר. בוא לא נשלה את עצמנו - חיפה קבוצה טובה בהרבה ממכבי וכרגע הקבוצה שלנו שידעה לאיים על השער ולהילחם במגרש מציגה קטסטרופה קולוסאלית וזה לא נוגד את העובדה שזה חלק ממחזור החיים של הקבוצה.
  2. הבכנו אותם לא קצת? נשמה אנחנו ראינו את אותו המשחק? חיפה הייתה עליונה כמעט בכל סיטואציה. תגיד תודה שלא נגמר 4-0. אם הם בקושי מנצחים קבוצות של פועלי בניין, הפועלי בניין האלה כרגע ינצחו אותנו. יש לנו הרבה עבודה, עדיף להיות צנועים ולא לזלזל בקבוצה שחזקה ממך כרגע פי 3.
  3. מי שכותב שחיפה קבוצה פח חי בסרט רע.. חיפה קבוצה חזקה מאוד. מכבי לא תרים ידיים בקלות אבל יש לנו פה יריבה חזקה והם כרגע פייבוריטיים לאליפות.
  4. די הקצנתי אל תיקח אותי קשה אבל עדיין עומד על זה שמיץ הוא מלך וצריך להגיד לו אלף תודות על מה שהוא עושה בשביל המועדון מכה קטנה בכנף...נחזור חזקים יותר לתחילת העונה ונוציא לחיפה את המיץ על האליפות תדע להעריך
  5. אם הייתי מנהל פה הייתי מעיף אותך כבר אתמול מיץ לא רק מלך אלא מלך אחושרמוטה!
  6. תעזור לי רגע גבר איך חוסמים אותך?
  7. לפי המשחק הזה - מכבי החלשה ביותר ב10 שנים האחרונות. צריך 4 שחקנים להרכב ואליפות תהיה בהישג יד. במצב הנוכחי אנחנו הולכים להילחם על המקום ה-3.
  8. כן אבל אני לא בטוח כמה רווחי להחזיק דבר כזה לקבוצה כמו מכבי. בסוף מכבי מוכרת שחקנים לקבוצות דרג C באירופה בניגוד לאייקאס שיכולה למכור לקבוצות דרג A וגם ההכנסות בהתאם - תראה בכמה מכרו את דור לקבוצה דרג D וכמה מציעים על יונתן - אנחנו עדיין לא בקליבר שיכול להתרחב גלובלית. מה שכן - בעיניי צריך להשתלט חזק על פרוספקטים בישראל - יש פה כישרונות אדירים שזולגים לקבוצות אחרות וגם כי יש מגבלה של זרים וצריך להשקיע יותר בפיתוח ישראלים על פני פיתוח זרים בחו"ל. מעבר לזה, סומך לגמרי על מה שמכבי עושה והיא עושה ים. הכי קל לי לייעץ למכבי מהיציע...
  9. לא ברור איך בלומפילד לא מוכן קומפלט כבר לפני שנתיים + שנה וחצי של קורונה בלי אוהדים ואיך מכבי לא מרימה בטיל את עיריית ת"א על הביזיון הזה
  10. אפשר היה להוציא סמל מדויק יותר, בסדר, לא נורא. הכיוון הכללי מעולה וזה תואם את הקונספט שאנחנו רוצים. מסכים שהאבולוציה תעשה את שלה והסמל הבא יהיה מדויק יותר ואנחנו בכיוון אבל זה לא העניין, העניין הוא שאחרי ים שנים במכבי, הנהלת מכבי אשכרה מתעסקת בשינוי הסמל ובחדשנות זו אמירה חזקה של אנחנו כאן כדי להישאר, להיות טובים יותר, להיות משמעותיים, לפתח עוד את המותג של מכבי. לקחת הכל. זכינו.
  11. קטונתי מלהבין באמת מה היה בין הצדדים, אבל לפי מה שריקן אמר, הייתי שמח אם ההתנהלות לותיקים הייתה יותר מכבדת. גם להגיד "לא בתכנון" או "עדיין לא קיבלנו החלטה" זו אופציה אבל להשאיר שחקנים על הולד זה לא התנהלות ראויה. האנשים לפני הכל - גם פה. שמח על ריקן אבל לא שמח על התחושות שהתלוו שלו לחתימה.
  12. לא הייתי נכנס למקום הזה, אתה לא באמת יכול לדעת מה היה שם יהיה זכרו ברוך
  13. מה שציינת בפסקה הראשונה לא ישתנה בממשלה הנוכחית כי הסטטוס קוו הביטחוני ישמר. ואם יש לך על כף המאזניים ממשלת ימין עלאק שמורכבת מהליכוד והציונות הדתית ששומרת על הסטטוס קוו ולא מיישמת את תפישת הימין הביטחונית האידיאולוגית ומאידך ממשלת אחדות שמורכבת משמאל וימין ועושה דברים דומים מאוד לממשלה הראשונה בתוספת זה שהם רעבים לעשייה, אנשי תכלס ובאים לקרוע תתחת ופחות לחמם את הכיסא ולסדר ג'ובים לחברים שלהם ממרכז הליכוד - אני אבחר בממשלה השנייה. כי אני רוצה שהליכוד, שבחרתי בו בעבר, שיתנער ויתנקה מכל הסירחון והג'יפה והסגנון פח אשפה שיש שם אצל הכלבלבים של ביבי שמקיפים אותו ומלקקים כל היום וכל אחד שמעז להרים את הראש ולאתגר קצת את ביבי מיד מוצא את עצמו בחוץ. מה שנקרא - אם אתה לא יודע ללקק או לנבוח אין לך מקום בליכוד (יוצא דופן דיכטר וברקת). לכן האופציה של הממשלה הנוכחית היא מצוינת על פני הממשלת שחיתות שהייתה כאן קודם שהפסיקה למשול - בעיקר במגזר החרדי והערבי. ולגבי סמוטריץ'- אני מעריך את העשייה הפרלמנטרית שלו והוא היה שר תחבורה מצוין! יחד עם זאת הוא מביא איתו תפישת עולם שלא מייצגת ציבור שלא מגיע מהסקטור החרד"לי או הציוני דתי. אני ימני חילוני, מה לי ולו? רוב הדברים שהוא רוצה לשמר ולקדם בכלל לא רלוונטים לציבור שאני מגיע ממנו ובטח לא לכלל המדינה או העם. נשמה שלי תבדוק כמה הוא פעל לקדם את הפריפריה, כמה לאזן בין התקציבים המטורפים שמוקצים לחינוך הדתי בישראל לעומת החינוך החילוני/מסורתי ואני יכול להמשיך ככה עם עוד דוגמאות. בסוף הוא לא מייצג אותי וגם לא את רוב מצביעי הימין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.