Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
  • Content Count

80
  • Days Won

57

1 Follower

Recent Profile Visitors

3,733 profile views
  1. אלו שמקללים את בלקמן ויצא לי לסתום את הפה לאחד מהאוהדים שקילל אותו ב11 גם בדרבי אלו אותם פקקטה אוהדי הצלחות שקיללו את שרן שלא הלך לו, שגמרו את דור פרץ כשהוא איבד כדורים בלי הפסקה לפני כמה שנים ובקיצור ירימו את בלקמן על הכתפיים אם יתן רצף של כמה משחקים יפים. מתבייש בכם. פקקטה אוהדי הצלחות. קהל צריך לתמוך גם כשהולך פחות. וחוץ מזה לא תמצאו בקלות חלוץ רביעי בסדר גודל של בלקמן. אף חלוץ לא יסכים לשבת על הספסל ככ הרבה זמן. טוב שיש לנו את בלקמן. לא מדהים, קלמזי ומקבל החלטות לא תמיד טובות אבל הוא נותן מעצמו את ה100%, מביא תוצאות ובעיקר הוא שלנו. אז תפרגנו לו יא חלאות.
  2. זה הרבה מאוד יושב על עניין תרבותי של חלק מהקהל שלנו שרגיל שהקבוצה דוחפת אותו ואז הוא מעודד אותה ולא הוא את הקבוצה ללא קשר לתוצאה. קשה להטריף את חלק מהקהל בלי שהקבוצה מבקיעה קודם. ועם מלוא הערכה אליהם- גם לפאנטיקס יש השפעה מסוימת על מה שקורה ואתמול באמת היה פחות מוצלח מבחינתם והם יכולים פי אלף יותר מכל הבחינות ויש אליהם הערכה גדולה וגם ציפייה שהם ייקחו את היציע כמה צעדים קדימה מבחינת צבע, חדות על מה שקורה במגרש (השחקנים עולים למגרש במחצית השנייה ואין קריאה לעודד) ושינוי תרבותי של האוהדים (11 בלי טלפונים, רתימת שאר היציע לעודד וכו). אבל באמת זה לא קל והלוואי שיצליחו כי הקהל שלנו למעט הגוש ועוד כ
  3. בחיים לא ראיתי מראיינת כזאת הזויה. לא נורמלים הראיונות שהיא עושה
  4. נשמה אתה מצטט בוטים ידועים שעושים תעמולה ותשים לב שמי שמגיב להם הם גם יוזרים פיקטיבים. אני לא מכיר את מה שרביד כתב כאן אבל בוודאות אומר לך וזה גם פורסם על ידי משרד הביטחון שיש גורמים זרים שמנסים לייצר במדינה כאוס עם פגיעה במוטיבציה להתחסן.
  5. נפסיד או ננצח יש לנו פה קבוצה לוחמת אדירה! גם אם נשחק מול סיטי והפערים יהיו דרמטיים השחקנים שלנו יאמינו שהם מסוגלים לנצח אותם. מרגש.
  6. תרחיש לא מבוטל שמפרסם עמית סגל - בנט וסער שווים כרגע יחד 25-23 מנדטים. אחרי הבחירות הם מקימים סיעה משותפת ביחד והופכים לראשי ממשלה ברוטציה בקואליציה עם לפיד, ליברמן, כחול לבן, העבודה וכו' (בלי מרצ והמשותפת) בהחלט אפשרי והגיוני.
  7. היידה https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2021_q1/Article-45caff74cbfc771026.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326
  8. אתה רק מחזק את מה שאני אומר. תודה לך. אתה מדבר איתי על אחוזי מתים מהמחלה כאילו שהדבר הכי מורכב זה רק כמות המתים שמתו מקורונה. הרי ברור לך שאם היו פותחים את כל המשק ואחוזי ההדבקה היו עולים מעל מקדם 2 היית רואה קריסה של בתי החולים מעומס מתאשפזים ולבסוף מוות של חולים מקורונה ומוות עקיף של חולים ממחלות אחרות שלא יכולים לקבל טיפול רפואי כי אין מספיק כוח אדם רפואי שיטפל בהם וגם כי אין מקום בבתי החולים. נראה לי מאוד ברור שכל עוד אין תרופה לקורונה זה תמיד להיות עם האצבע על הדופק בנוגע למקדם ההדבקה ולכמות החולים הקשה שיש בבתי החולים. לכן האחוזים לא מעניינים אותי משום שהם משקרים - אם לא הסגר
  9. ברור שיש פה שמאל וימין. זה שהדברים לא קורים 'באותות ובמופתים' זה לא אומר שאין תזוזה. שורה תחתונה - 600,000 ישראלים באיו"ש. זו אמירה ימנית. במשמרת של ממשלת שמאל זה לא היה קורה.
  10. בלי צחוק אתה נראה לי בחור אינטליגנט. שווה שתבדוק על מה אתה מדבר כי אתה ממש טועה. זה לא הכסף הגדול. גם לא הבינוני. ויודע מה? גם לא הקטן. זה בדרך כלל ססמאות של אנשי שמאל שמנגחים את הימין בצורה הזאת. תבדוק את המספרים- מבטיח לך שאתה תצא מופתע מהנתונים.
  11. היא גדולה ביחס למקומות אחרים בגלל הוצאות הביטחון ולא בגלל רמת חיים גבוהה יותר. השטחים זה באמת שיח אנכרוניסטי. היה אפשר לפתח אותו בעבר אבל כשיש 600 אלף מתיישבים זו עובדה קיימת וצריך לעשות התאמות תודעתיות כי מה שפימפמו לנו בעבר על פינויים וכו כבר לא רלוונטי. ויותר מזה - התקציבים האלה ממש זניחים. אבל ממש. זה באמת לא מה שמפריע לך. תאמין לי
  12. חח כן ואי גם אני חשבתי על זה חזרתי לילדות קיבינימט
  13. תלוי מה אתה מגדיר ימין ושמאל. הסתכלות רק על ההיבט של השטחים זו טעות בעיניי. התפישה החברתית כלכלית היא לא פחות דומיננטית ואפילו הרבה יותר ברת יישום מהתפישה שקשורה לשטחים. בקיצר, הרבה יותר פשוט לקדם היבטים חברתיים כלכליים ולא היבטים של סיפוח או התנתקות ולכן לא לשים לב לזה זו טעות בעיניי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.