Jump to content

ת"א שלנו

משתמשים רשומים
    80
1 Follower

Recent Profile Visitors

4,165 profile views
  1. שמע אח אני לא הולך שוב פעם להיכנס לוויכוחים האלה זכותך ללכת נגד בנט. תיסלם. אבל זה לא העניין כרגע. יש כאן עניין מקצועי ושגרתי שקשור לחקירות שוטרים אחרי אירועים מבצעים. זה ההבדל, בין היתר, בין מג"ב לצה"ל וזה חלק מהחובות של השוטרים. אפשר לדון על מחש כגוף או על אם זה נכון לחקור שוטרים אחרי אירועי קצה שבו שוטר הורג אדם. אבל זו לא הנקודה. עושים מהמקרה הזה מטעמים וזה באמת סתם. מראש הממשלה ועד המפכ"ל כולם מגבים אותם. אז בחייאת אחי
  2. אפשר לעשות אבל זה לא באמת ייתן את האימפקט הנדרש ובטח לא יעזור לקבל תשובה אמיתית בגלל הדחף הדי אנושי לחפות אחד על השני. שוב, פיגוע זה אירוע די קיצוני וזה בסדר. אם הם היו נאשמים בהרג או ברצח הייתי מסיים כאן ועכשיו את השיחה בינינו ומכין שלטים להפגנת ענק. תאמין לי. אבל זה לא המצב וסתם רוצים להתסיס את השטח כדי להתנגח פוליטית או ליצור לנו מצג שווא שמא הממשלה הזאת גורמת לרפיון בגלל הכניסה של רע"מ. כאילו שכחו לרגע מה היה פה לפני חצי שנה בשומרי החומות. השם ישמור.
  3. בוודאי שיש סיבה. סלומון טקה, יהודה ביאדגה ואהוביה סנדק זה מקרים של שימוש מופרז וקיצוני בכוח. שוטרים לא חסינים מפני ביקורת. זה שזה אירוע ביטחוני וזה רגיש לנו יותר בגלל הכבוד הלאומי זה בסדר, אבל צריך לברר את המקרה לעומק והעדות של השוטרים למעשה שעשו היא קריטית בהבנת האירוע.
  4. אם הוא היה ממש טוב בליגה הספרדית הוא היה נשאר שם, מתקדם שם או עובר לליגה בכירה אחרת. בטח לא מגיע לליגה הישראלית
  5. מסכים לחלוטין חוץ ממה שכתבת על זה שהסיפור עם הרננדז הוא לא דרמטי. לדעתי הוא דרמטי מאוד. למעשה הוא עושה לא מעט פעולות טובות אבל שווה בין חצי גול לגול ליריבה בכל משחק. קבוע. זה חרב פיפיות.
  6. אתה לוקח את זה למקום טכני. אני מסתכל מהותית. יש פה עשרות נקודות שמתחברות.
  7. מצוינות זה דרך חיים ולא פונקציה של שחקן כזה או אחר. דרסת פה את הליגה ולקחת אליפות עם שחקנים פחות נוצצים ממה שאתה מבקש וזה הצליח. הבעיה בהנהלה. בדרך. בערכים. לא רק בשחקן כזה או אחר.
  8. תכלס אני מסמן נקודה ארכימדית שהייתה בקיץ ומלווה אותי. זו הייתה סוג של התחייבות של גולדהאר בראיון שהוא נתן אחרי שאיבדנו את האליפות לחיפה, שהעונה הדברים יראו אחרת וניאבק התואר. ולמעשה מאז הדברים רק הסלימו והתדרדרו והסיפור עכשיו עם המאמן זה בבחינת הסימפטום להתנהלות קלוקלת ואדישה שמראה על עניין וסדר עדיפויות. מכבי כבר לא מעניינת. 40 יום בלי מאמן + תקופה של מספר חודשים קשים עם פטריק ולא הכינו אף תכנית מגירה. זה היה קורה גם בוולמרט? כנראה שלא. וזה בסדר. מיץ הוא אדם יקר ומוערך בעיניי, אבל כנראה מכבי פחות מעניינת אותו מבעבר.
  9. לא יעזור מה יספרו לנו. התחושה היא שבמכבי מושכים זמן. אם זה היה זוגיות ולא מערכת יחסים של בעלים - קבוצה, הייתי אומר שזה הולך לפרידה. אם כן - מקווה שנדע על זה במהרה. החוסר וודאות מזיק לקבוצה יותר מהכל.
  10. בכל אירוע שבו שוטר יורה והורג יש חובה של מחש לחקור אותו באזהרה. זה נוהל רגיל. לא צריך להתרגש. זו חובתה של מח"ש. זה שזה תופס דרמה בתקשורת זה משהו אחר, למעשה אין פה כלום ולא צריך להתרגש. זה לא אומר שחושדים בהם או שהם אשמים במשהו. זה פשוט הנוהל. פריג' הוא האצבע ה61. ו...? ליצמן היה אצבע חשובה בממשלה הקודמת. ומה עמדתו לגיוס לצה"ל? זה מעניין מישהו? מה זה רלוונטי? מה ההשפעה של ליצמן או של פריג'? הכל אוויר חם לא שווה לייחס משמעות או חשיבות. זה דברים שהם צריכים להגיד כדי להגיד. לגבי עורכת הדין - הייתי אישית באותה סיטואציה. זה ממש לא כמו שזה נראה. הכל טוב אפשר לשחרר. אני מהמר שיש גורמים שמנסים לעשות מהמקרה הזה דרמה כדי לפגוע בבנט בעקיפין. בדיוק כמו במקרה של בראל. אנשים חלאות שרוקדים על מקרים פרטיים ומשתמשים באנשים כדי לנגח פוליטית. צריך לעשות הפרדה.
  11. אני לא מכיר שהם נחקרו באזהרה. זו חקירה לכל דבר ועניין אחרי שמחסלים מחבלים. זה חלק בשרשרת ההתנהלות במקרים כאלה. הכל טוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.