Jump to content

harari

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by harari

1. ניימאר כנראה יתפוס את התפקיד של וייה, קיצוני שמאלי. רונאלדיניו שיחק בכקשר התקפי בעמדה חופשית.
  2. עד היום אני מנסה להיזכר בשם של היוזר הראשון שלי... מין נותן לילד בן 13 לפתוח יוזר??
  3. איך לא ידעתי עליו לפני שקניתי את שלי??
  4. תאמין או לא, הוא לפני 6 שנים
  5. קרו כבר מקרים שוואן לקחו חארטות מהפורום, או שהפורום התחיל תהליכים (מישהו אמר דניאל פרי ומשה גרטל?)
  6. אני חושב שניפחתם מקרה קטן לסאגה רצינית.. תירגעו! "סערה בכוס מים"
  7. אאלט, הshameless החדש הוא הבריטי , ה"לגדול בלי בושה" הוא המקור האמריקאי. יכול להיות שהפכתי בינהם
  8. הוא פרסם את המם בשני נושאים ככה שהתמונה שלך לא קשורה, ההפך, תסתכל בתגובה שלי במלפפונים
  9. אנשים פה חיים בסרט, כל מאמן שלא יבוא יטחן את הפועל בדרבי ויקח אליפות.
  10. מתי הסאגה אמורה להסתיים?
  11. בית הבובות סדרה מיוחדת. עונה ראשונה חמודה למי שמתחבר, אבל העלילה מהפרק האחרון של העונה הראשונה ושל השנייה נדירה. shameless (הבריטי!!! לא האמריקאי הישן יותר, הוא נקרא לגדול בלי בושה) אדירה גם
  12. אחד הליהוקים הגרועים ביותר... חסר את מי שממש תשנא (אולי האמא), ואת מי שממש יהיה טמבל (כמו טום) ואת מי שכולם יסמפטו (שושה כזאתי... והזוג המבוגר לא נחשב, יותר מדי קיטשי ואנגלית) במקום זה קיבלנו הר ערסים, טימטום קשה מצד כולם אבל בלי אחד מעל כולם, ואת האמא הזאת שצריך להרוג ביסורים. אגב, הסוורים בהליכה
  13. לא סובל אותו, הוא מכונה מידי, הוא לא "חי" את המשחק כמו שאני מצפה משחקן בכזה מעמד. שיתחרפן מכל החטאה, שיתקע פרצופים, שיראה כאילו הוא מעלה את הדרייב..הוא פשוט נראה רובוטי
  14. עם כמות האנשים שיהיו מחר באירוע, כנראה אפשר לארגן בכל אחד צפייה משותפת שלא נופלת מהפרלה בימים יפים
  15. הנושא שאני הכי אוהב שלא קשור למכבי, עד שמארסי מאכזבת
  16. לא רק שיש חתונה, היא של אוהד מכבי! פפפףףףףףף מה האישה כבר עשתה לו והוא עוד חושב שאני אגיע,בזבוז של הזמנה
  17. אתה רוצה להביא להם אלמנה למחנה?? טובל בשמן רגלו, חרות על ליבו, מרוב עצים לא רואים את היער, לא דובים ולא יער
  18. ויש עוד אחד מהכח ר"ג, פאקינג הכח ר"ג! לפחות עומרי אלטמן בפנים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.