Jump to content

harari

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by harari

1. אני אישית חושב שהוא ראשון, אפילו לפני אלוהים. סתם שתדעו, כשאלוהים רוצה לעשות משהו, הוא מבקש קודם את ההסכמה שלו ושל הפאנל של ה"ארץ" באופן כללי, תמיד טוב שיש בן אדם במדינה שלא מהסס לירות על ספינת נשק יהודית עם צוות יהודי, לחתור תחת ראש המפלגה שלו וראש הממשלה ולתכנן הסכמים בלעדיו, לכפותו עליהם, ועוד למנף את הרצחו לטובתו (ועוד להצליח להפסיד בבחירות אישיות!!). בן אדם שלא מהסס לזרוק חצי מהמדינה שלו העיקר לקבל עוד איזה נובל מסריח, ואם צריך, גם לבגוד באשתו. סמל למופת
  2. מזכיר לי את התחושה כשאני רואה חיפה-הפועל. ציפייה להארכה מלאה בפצועים
  3. עזוב את זה, הראיון שהוא נתן לפני הרבע הרביעי? פופוביץ' במיטבו
  4. הוט מעלים ליוטיוב?
  5. יש קישור לצפייה ישירה בפלאש?
  6. sop://broker.sopcast.com:3912/136137 שידור מעולה להערב
  7. בלי לפגוע, לא הבנת מה ההבדל בין המקרה בשאלה לבין המקרה עליו דובר, ושוב, בלי לפגוע, התשובה שקיבלתי בפרטי הייתה "כן"
  8. כי כשיבוא בעז"ה שוער ראשון ברמה, מה יהיה עם ברק? השאלה זאת לא אופציה מדהימה לדעתי
  9. אני מתגייס רק במהלך העונה, אבל אני עוד שבוע מתחייל ובמצב של של"ת, תופס?
  10. אחרי זה היה "וזכני לגדל", בכלל אירוני... אני רק מסתכל על ליאור איך הוא מגיב למילים....
  11. מה יש לך יש כמה ששפכו אותי
  12. מעניין מה הייתה התגובה שלה על עונת הבראון בכדורסל
  13. https://www.youtube.com/watch?v=3HTuXlosPDc&feature=youtube_gdata_player חחחח רוקד "והיא שעמדה"... גם אליהו ומקל בסרטון
  14. אין דרך גברית לחבר אלפי מילים בהודעה לאחת.
  15. לא היה משחק כמו האלאדין בדיסקטים
  16. סוארז רוצה ללכת, תשאיר אותו בכוח? זה התמורה המקסימלית שהם יקבלו.
  17. אני גם לא מבין את זה, המגן הימני שלהם מביך, הקישור האחורי כושל, ההתקפה בנויה על תאומים סיאמיים מגוחכים ואיזה פלופ (יבוריאן דרום אפריקאי), והם מחתימים עוד קשר התקפי איפה שמשחקים קטן עזרא וגולסה. מה??
  18. מספיק להגיד חן עזריאל ויש לך ניצחון טכני בויכוח
  19. חוץ מזה שהוא ילד אפס ובלה בלה בלה תראו איזה פתח לעקיצה הוא נתן פה להמון שמיניסטים טיפשים, במקום 3 שנים, חצי שנה!!! מדינה מפגרת, שישלם הוא את האחוז מעמ המחורבן
  20. וזה סותר כי? אתה ציינת את הסיבה לתוצאה שכתבתי
  21. תשמע, אם היית מבין קצת, אבל ממש קצת בכדורגל, היית מבין שלדור יש כישרון אדיר. אבל חבל שאתה לא.
  22. אם מדברים על אנשים שנעלמו, מה עם אילן סילברמן? היה בעיקר בגייט בסל אבל היה גם קיים בכדורגל..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.