Jump to content

harari

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by harari

1. איזה בסיס ישראלי? זיו וסבן? ותקשיב טוב, מכבי סל קמה ב10 אצבעות, לא באיזה טירוף של קריזיונר שבא ושם מלא כסף, והיא יודעת להמציא את עצמה כל עונה מחדש, בגלל זה היא אף פעם לא תיפול.. ועזוב שיש לה דמות כמו שמעון מזרחי שהוא דמות ענקית שכל קבוצת ספורט חולמת, מבין את המשחק, מחויב למועדון, עם ותק וכו'.. אז פשוט שב ושתוק לפעמים
  2. אחת ההמלצות של הועדה היא שיש פטור למספר מצומצם.
  3. גם לכם חסרה פה התגובה של "עוד 5 שנים מכבי כדורסל"?
  4. הם בסוף התקשרו אליי... תודה למי שעזר... אפשר לנעול
  5. חחח איתןפי תודה אחחשלי... והחתול, אתה מתווכח על כמות או על פואנטה? כי כבר אמרתי על כמות שאני מסכים שהיא מוגזמת, אבל העיקון זהה...
  6. אני לעלום לא אשרוק בוז לשחקן צהוב שנלחם ומקריב על המגרש, אבל אני באמת גם לא אהיה מסוגל לעודד אותו.. אין מה לעשות ככה אני.. וכבר אמרתי פעם שזה חרטא לא לערבב פוליטיקה בספורט כי הספורט נועד להיות הבמת ביטוי גם לדעות הפוליטיות... בכל מקרה, שיהיה בהצלחה בלב חצוי
  7. תשמע, אתה זורק סיסמאות ולא באמת מסביר...
  8. אז מה אתה רוצה? שתהיה מדינה יהודית אבל שהיהדות לא תתערב במדינה ("שני קווים מקבילים")? זה קצת לא הולך ביחד...
  9. אין כמעט אף חוק (וחוק הנישואים הוא חוק חשוב אחרת תחשוב ש70% לפחות מהמדינה שהם שומרי מסורת ברמה כזאת או אחרת לא היו יכולים להתחתן עם מישו/מישי כי ההורים שלה החליטו להיות ילדים קטנים ודווקא לא להירשם אצל רב למרות שזה כולה כמה דקות אם רוצים ובחינם...) שהוא מוגדר לדעתי כהגזמה... החוקים שאני יודע (חוץ מהנישואים), זה שבת, חמץ, חזיר וכו'... שהם באמת חוקים מינמלים של כבוד למסורת. מבחינת ההגזמה של כמות לומדי התורה, מסכים איתך לגמרי, וצריך לצמצם את הכמות, אבל צריך בכל זאת להשאיר כמה כדי שא. ישמור על הצביון היהודי, וב. כדי שיהיו הרבנים וגודלי הדור של הדור הבא. האמת שבאופן כללי אני לא סגור על עד כמה הצבא ערוך לקליטת חרדים, כי תחשבו אפילו על הלכות כמו דין ייחוד שאסור לגבר ולאישה להיות באותו חדר אם אין שם עוד מישהו, וחרדים באמת יקפידו על הלכות כאלה ולא יוכלו ליהשאר עם מזכירה/מפקדת/הזאת שמראיינת בצו ראשון אפילו באותו חדר... ושלא נדבר בכלל על בעיה עם מדסיות, שבת, כשרות וכו'... שאותם האמת עוד אפשר להתאים אבל השאלה עד איזה רמה.
  10. תשמע לא יכולתי באותו יום... בכל מקרה לא נראלי שהייתי עובר את כל השלבים אבל תיודע, בשביל האגו...
  11. אין שום הצהרה במגילת העצמאות שיהיה נתק בין הדת למדינה. המדינה הולכת בקו של ז'בוטינקי שאמר "תחת דגלי, בן ערב, בן נצרת ובני", ואל תגיד שז'בוטינסקי לא היה איש של מסורת... האמת שהמציאות היא הפוכה, בזמן חתימת מגילת העצמאות הוחלט על "סטטוס קוו" ביחסים בין חילונים לדתיים, שבו הוחלט שמדינה כן תכיר בערכים כמו שבת ודומיהם.
  12. וואלה? אם ככה אז לא באלי לחכות... אז אתה אומר להתקשר אליהם?
  13. מדינה יהודית= יש שילוב בין דת ומדינה מדינת כל אזרחיה= דת ודמוקרטיה,2 קווים מקבילים. באלך להחליט?
  14. אתה צריך להבדיל בין כח כקבוצה פוליטית לבין כח כקבוצה גדולה. הכוח שאתה מדבר עליו לגבי אל על נובע פשוט מהגודל הרב שלהם ולא בגלל דעותיהם הפוליטיות. באותה מידה יכולים להחליט כול שומרי המסורת לא לקנות בחנות שערבי קוקסינל (הייתי חייב להכניס את זה...) מוכר בה ובאמת זה ישפיע אבל לא בגלל ההשתייכות הפוליטית של הקבוצה אלא בגלל גודלה,] וכך גם למשל מחאת הקוטג'. אחוז הגיוס של החרדים רק עלה (ובאופן משמעותי בשנים האחרונות), ולכן טעה בג"ץ כשביטל את חוק טל, ובאמת יש פה עניין של "דווקא" של בייניש בהחלטה הזו (שזו הייתה גם החלטתה האחרונה...) הערבים מקבלים המון זכויות מהמדינה, שאחת הזכויות היא לעבור על החוק, אם נשווה בין ערבים שיכולים לבנות חופשי בשטחים לעומת מתנחלים שגם אם יקנו אדמה (כמו גבעת האולפנה וחוות גלעד) לא בטוח שישארוט לגור בה, זכאים לפיצויים במידה ורכושם ניזוק בהתקפות צהל (אנחנו המדינה היחידה בעולם עם חוק דוגמת זה...) ועוד...
  15. א'. לוידע מה אתה רוצה אבל אני גם לא חרדי ובעזר האל אני עומד להתגייס שנה הבאה... ב'. אתה צודק באופן כללי שלכאורה הם לא תורמים למדינה כי הם לא "מפתחים איזה טיל" כהגדרתך, אבל אתה שוכח שכן יש משמעות למדינה כמדינה יהודית, והם אכן נמצאים כאן כדי לעזור למדינה להגן על ה"טייטל" הזה. אני מסכים איתך לגמרי שהכמות יצאה מכל פורפורציה, והמדינהה חייבת להגביל אותה, כי גם כשבן-גוריון חתם על הסכם "תורתו אומנתו" היה מדובר בכ400 בלבד... המדינה גם ממנת אנשי רוח בדמות פילוסופים, סופרים ומשוררים, אז מדוע על זה לא מתלוננים? ומדוע המחאה לא מתלוננת על כל השמאלנים שמשתמטים ממניעים פציפסטים? לדעתי, רדיפת החרדים היא האנטישמיות החדשה, ממש ככה, שהיא מונעת מפחד שהם יהוו פה רוב בעוד כמה שנים.
  16. אני דווקא פחות אהבתי תשתיים הראשונות..הבאות יותר טובות.. צווארון לבן, סוכן מחוק, האוס...
  17. אתה צודק ש"תפסת מרובה לא תפסת", אבל לפחות בשאיפה צריך לנסות גם, לא?
  18. אם הברזתי מזימון, אני אמור לקבל אחד חדש או שאני צריך להתקשר לבקש?
  19. שכחת אחד, עמיר בניון... אבל בגדול אביתר אחד המוכשרים... והאמת, עד כמה שאני לא סובל את השמאלני יפה נפש אביב גפן, ומתעב את האופי שלו, אלוהים פשוט בירך אותו בחוש מוזיקלי מדהים ובכישרון מטורף... לא סתם הוא המחמם של u2...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.