Jump to content

harari

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by harari

1. אני אגיב מה שכבר הגבתי, זה שזה לא התייקר/נהייה זול במקצת, לא הופך את המחיר לריאלי, הגיוני ולגיטימי. ההנהלה לא רואה אותנו האוהדים ממטר, וצריך להפסק את זה נראלי הגיע הזמן שלך לשנות חתימה...
  2. גם שם כנראה מצפים ממנו לבנות איזה תהליך כי הוא הוחתם ל3 עונות. השאלה עד כמה הם יהיו סבלניים
  3. תשמע, זה שזה לא יותר יקר לא הופך את זה פתאום להגיוני
  4. למה חיימשלי? זה בנזונה לעשות אתזה... סתם סתם, אני איתך...
  5. נראלי יריית הפתיחה לא הספיקה... יש שלב הבא?
  6. לפי חלק מהאנשים בפורום אני קוסטאי, אבל בכל זאת אני זורם עם התיאוריה שלך...
  7. שע"פ קוסטה גם זה כנראה נכתב בידך... כבוד...
  8. לשחק במערך של איטליה ביורו, מערך היהלום במרכז המגרש. עטר על תקן באלוטלי, החלוץ שאמור לסיים, וגונזאלו כמו קסאנו שהוא שיחק כמחלוץ יצירתי שגם מייצר מצבים לו ולחלוץ השני, מעין חלוץ נסוג. להביא קשר זר אחד שאפשר לבנות סביבו מערך שלם של קישור (פירלו), מיכה (או אינשללה גאל שיכנס חזק לעניינים) על תקן מרקיסיו, שחקן צירתי שמסתובב סביב עמדות הקישור ופורץ עם הכדור קדימה, אלברמן כמו דה רוסי בתור מנוע וקיר וראדי כבתור חיזוק/מחליף. ורד יוכל לפרוח בהרכב הזה בדיוק כמו אבאטה. היתרון במערך הזה שהכוח בו הוא הקבוצתיות ולא היכולת 1 על 1 של השחקנים (מלבד של החלוץ השני שניתן להסית לשם את עטר) ומונע הרבה מההקרבה על המגרש שאמן שסוף סוף תתפתח במכבי. ======================================חיימוב ========זר=================== קרלוס =============ייני==========================ורד ===================== אלברמן=========זר (חובה!!)============== דהן/ראדי/חיזוק ===========================גאל/ מיכה ====================================================גונזאלו ===================================עטר
  9. אז בעזרת ה' ניקח אליפות. שיהיה 1000-2000 אוהדים אינשללה בממוצע ואז גולדהאר יבין שאנחנו אוהבים את הקבוצה בלי קשר לתארים, ואנחנו מצד שני לא מוכנים לקבל זין מההנהלה
  10. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.123606.html זה אומר שיותם לא יחזור?...
  11. פיצוי על רוט? http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.123606.html
  12. אתם יודעים מה באמת חרא? ששנה הבאה יהיה 400-5000 מנויים כמו כלום... אני אישית לא נראה לי עושה
  13. מעל ליכולת מקצועית ומעל הכל, צריך להיות היחס למועדון ולסמל. אם המועדון מבזה את עצמו ומשאיר את האריס, למה שאנחנו נהה סבלניים איתו?
  14. זה לא מפחיד קצת כמות הציפיות שתולים בו? זה יכול לשבור אותו...
  15. אנשים שחושבים שעמיר בניון חרא זמר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.