Jump to content

harari

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

2 Followers

About harari

• Birthday 21 בספטמבר

Recent Profile Visitors

2,205 profile views
  1. איביץ׳ דיבר על זה שהוא מעדיף את סבוריט מגן, איך זה שלא תרגל מערך של קו 4 מתישו שיהיה מול 10 שחקנים? החזרת השבוע את דור פרץ לשחק בתור קשר אחורי? למה גם גלזר וגם הוא מול 10 שחקנים? מסכן גלזר העמיד אותו כמו קונוס באימון היה הזדמנות מול זירה ובטוטו להריץ עוד שחקנים לראות מה הם שווים ויכולים לתרום, למה רוי רביבו לא קיבל דקה? יהיה חזק בליגה, אבל אירופה, נוקאאוט, אלתור והכנת קבוצה בשלב מוקדם של העונה זה פחות איביץ׳
  2. איך קיבינימט אני אמור להוציא כרטיס אם אני בחו״לֹ כבר?
  3. ללא חבילה של טיסה ומלון? יש לך לינק? לא מוצא באתר של מכבי
  4. חבל שרוי רביבו לא קיבל הזדמנות נגד זירה, לפתוח נגד אריס עכשיו גדול עליו אבל במצב הבלמים שלנו סבוריט חייב לפתוח בלם (ויחד עם הירידה שלו במהירות ובדיוק בשנים האחרונות) ונחנקנו כבר מדוידזדא ייני צריך לפתוח מגן ימני לפני ג׳ראלדש. אין שום סיבה לתת לו דקת דשא
  5. מגיע מחו״ל... לא מוצא שום דבר על זה בינתיים :/
  6. איפה קניתם כרטיס למשחק עצמו?
  7. שכטר תפסיק ליפול, כי גם כשמגיע פנדל ויש var ואני אוהד מכבי, עדיין אני מבין איך לא שרקו
  8. עזוב, לך לכיוון האקוסטי ותשמע James Bay
  9. פעם חשבתי שיש מין גלגל חיים לאוהד. ילד קטן שבא עם אבא, גדל, עובר יציע, מצטרף לארגון עד שמביא את הילד שלו. פעם חשבתי שתמיד אחשוב אותו דבר, כשאהיה מבוגר אסתכל בקנאה/הערצה על 11, בדיוק כמו המבט שיש לגבר בן 40 על כל חייל שהוא היה בדיוק כמוהו. פעם חשבתי שיבוא יום ואראה משחקים מהכורסה, אתבאס שאני לא מזהה את כל השירים, לא מריח את הדשא, לא נושם את האווירה. אבל מה לעשות, זה הגלגל. פעם חשבתי שאין כמו הקהל בסרביה, התשוקה שלהם, ההערצה החולנית. פעם חשבתי שאני יכול להיות בן אדם מסוים מחוץ למגרש, וברגע שאכנס אאבד הכל. כי זה "כולה כדורגל"/"זר לא יבין"/"אני לא יפה נפש" ושאר סיסמאות. טעיתי. אני לא רואה משחק מהכורסה ומקנא, אני רואה ולא רוצה להיות חלק כבר. לא מקנא בסרבים, מקנא באנגלים (של אחרי תקופת החוליגניזם). לא חושב שאני מחוץ למגרש ואני בתוכו זה אדם אחר. איפה עובר הגבול? בין הסלידה מהסרבים לסלידה ממכבי-סל? בין "לאנוס" לבין "כל אדום צריך לרגום"? תכלס, לא יודע. לא מרגיש אותו דבר. זה צורם, וזה לא. ויודעים מה, הלוואי שגם זה יצרום. ויודעים מה, הלוואי שנהיה כמו מכבי-סל רק עם תוספת של אהבה ומחויבות לקבוצה, ושזה לא יבוא ביחד עם הרחקת ילדים, הורים ונשים, גזענות, טמטום, פוליטיקה, ניסיון לחקות ושאר חרא. תנו לנו את מכבי חזרה
  10. 9 נקודות חייבים לקחת. ומה שיהיה יהיה
  11. צריך אתר עם קישורים טובים לסופקאסט... מישהו?
  12. סתם אוברייטד ולא שווה את הכסף. בתור תותחן, מבסוט על הנעליים שלי כשהחירניקים סבלו כל החורף
  13. כל פעם שאני פותח אותו קופצת הודעה שחסר מקודד, נפתחת ההורדה האוטומטית, ואז גם זה נתקע. מה שכתוב שחסר זה haali media spliter וdirectshow. יש כאן מישהו שמבין בזה ויכול בבקשה לעזור? תודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.