Jump to content

suepr pipo

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by suepr pipo

1. הוא שחקן שמשתדל אי אפשר להגיד שלא,אבל פשוט אין לו את זה. כל פס שלו רועדות לו הרגליים.
  2. עוד פרסומים מספורט 5 שאוסקר הבטיח לג'ורדי תשובה בתוך שבועיים האם הוא ילך או ישאר. נקווה לטוב http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.142945.html
  3. השחקן הזה פשוט לא מראה מחויבות לקבוצה,הוא אדיש ברמות מטורפות,הקור רוח שלו מול השער שואף לאפס. פשוט אסור שיהיו שחקנים כאלה בקבוצה,כל שחקני הסגל חייבים להיות כיחידה אחת.
  4. צריכים להיות יצירתיים. צריך לעשות סקס עם בחורה תוך כדי לשחק פיפא,יש יותר טוב מזה?
  5. בערך חצי מאירופה רודפת אחריו,אבל התג מחיר המטורף שיש עליו מרתיע את הקבוצות.
  6. ספר הג'ונגל היה אחד הקלאסיים וגם ג'ז הארנב נוסטלגיה..
  7. לפי מה שקראתי לאחרונה הבנתי שססק פברגאס גם מלפפון חם באירופה,לפי השמועות הבנתי שהוא הרכש הראשון שמוייס מתכוון לעשות ביונייטד(לא יודע עד כמה זה נכון)אבל מה שבטוח זה שמילאן ואינטר גם סימנו אותו על הכוונות שלהם, לדעתי אם מילאן ירכשו אותו זה יהיה צעד מאוד נבון עבורה. *וגם ניימאר קרוב מאוד לברסה http://www.one.co.il/Article/217122.html
  8. או כמו שאנשים משכבר הימים רשמו פה. לאנוס אותם כמו זומבים
  9. הסוגייה הזו ממש מוציאה אותי מדעתי. איך זה שאין לדור מיכה ולמושיקו מקום בסגל?עזבו הרכב(מה שברור שהם צריכים להיות)אבל סגל?! זה פשוט מסריח ועלוב,אין היום קשר אחורי בגיל של מושיקו שמתעלה עליו,הוא חכם עם מסירות ענק שיכול להכריע משחק בפס. ולגבי דור מיכה,מה כבר לא נאמר על הילד הזה?הוא פשוט עצום הוא שחקן של מאני טיים(גול בדרבי וגול אליפות) ומי שחושב שזה טוב לנו שהוא לא ישחק הוא טועה בענק,אומנם הוא לא יפצע ואולי גם לא יחזרו אחריו,אבל המנטליות שלו תרד לרצפה,כל הבטחון שלו ירד לקראת העונה הבאה וזה לא עוזר לנו ממש,צריכים לבנות לשחקנים האלה את הבטחון כי מה שהם עשו העונה אף אחד מהסגל של הצעירה עשה. זה פשוט בושה וחרפה לכדורגל הישראלי שעד עכשיו אף אחד לא מרים את הכפפה לגבי משפחת לוזון החכמה. פשוט בושה!
  10. למרות שאני אוהד מילאן באירופה,אני חייב להודות כי פרגוסון לא עוד סתם מאמן מבוגר שפורש. הוא אגדה בפני עצמה,המאמן הכי גדול שהיה אי פעם פשוט מודל לחיקוי,קשה למצוא מישהו כ"כ נאמן למועדון ושהוא עוד הצליח איתו ברמות הכי גבוהות שיש. פשוט להסיר את הכובע ולהודות למאמן הגדול בכל הזמנים. א-ג-ד-ה!
  11. אם אתה רוצה יש בהרצליה מחירים בסביבות 200-350 ש"ח בערך..
  12. לא בטוח אחי,אולי זאת ידידה משכבר הימים שפשוט איכזבה אותו? אני בכל אופן חושב שיש דבר כזה ידידה אבל ידידה שבאמת נימצאת איתך מכיתה א' מהגן שעברה איתך דברים ולא ידידה כוסית שהאינטרס היחידי של הגבר הוא רק לזיין והאינטרס שלה זה לנצל,אם אתה מתכוון לזה אז לא זה לא ידידות.
  13. אין ספק שהמהפך ברמת השרון היה רגע השיא מבחינתי,כי שם לדעתי זאת הייתה הצהרת כוונות שאנחנו לא ניתן לעונה הזאת לחמוק לנו מהידיים,מה גם שעד המשחק הזה חברה שלי לא הבינה מה כ"כ גדול במכבי אז לקחתי אותה למשחק וראתה במו עינייה מה זאת הגדולה של מכבי שלעולם אסור להיכנע ומאותו משחק החברה שלי מבינה למה האהבה שלי למכבי כה גדולה.
  14. וגם: גד אלמלח ודור מיכה לדעתי ככה מיכה יראה בעוד כמה שנים
  15. שון פאריס ורונאלדו יש דימיון לא?
  16. אין הוא פשוט בן אדם מדהים,הוא שומר על פרופיל נמוך,בן אדם צנוע ולא מחפש כותרות,כן ירבו שחקנים כאלה.. החלמה מהירה קרלוס!
  17. לדעתי צריך למכור את כחלון ועוד כמה מושאלים ולהביא את ניר ביטון ברוטציה יחד עם גל. אגב יש לנו את אחד הכישרונות הגדולים לדעתי-דיא סבע אותו לדעתי צריך להמשיך להשאיל ובעתיד נראה ממנו תפוקה גדולה.
  18. מה גם שהניצחון ה4-0 על מילאן לטעמי לא היה כזה גדול,היללו אותם כאילו אין מחר הם שכחו שמילאן יחסית תקפה וילד בן 18(ניאנג)הגיע לאחד מול אחד מול ואלדס ופגע בקורה ולולא זה היה חלוץ עם מעט יותר ניסיון זה היה נגמר 3-1 ומילאן היו עולים,את הרביעי שלהם באותו משחק הם שמו כשכל מילאן היו ברחבה שלהם ועל זה היללו את ברצלונה. אבל אתמול באיירן סתמה המון פיות לכל אוהדי ברסה השחצנים,אתמול הניצחון באמת היה אונס והראו לכל העולם שהפסטיבל שנקרא בארסה עומד להיגמר.
  19. הוא לא רק הילד שלך הוא הילד של כולנו!
  20. אחרי די הרבה זמן הגיע הזמן להחזיר את הנושא.. אז.. הרגע הזה שייני הניף את הצלחת.. האליפות שלנו!!!!!!
  21. חברים זקוק בדחיפות כרטיס לחייל שיוצא במיוחד למשחק,למי שיוכל לעזור שישלח הודעה בפרטית. בתודה מראש!
  22. הרגע הזה שאתה מתעורר מזיקפת בוקר של מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.