Jump to content

suepr pipo

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by suepr pipo

1. "גאטוסו הסרבי מועמד למכבי" עוד שטויות מבית וואן? http://www.one.co.il/Article/220105.html
  2. מה שריגש אותי זה שראדה חגג את הגול של יצחקי כאילו הוא שם את הגול,נדיר לראות חלוץ חוגג כשהוא על הספסל כשחלוץ אחר נותן גול "על חשבונו" פשוט בן אדם מדהים וכיף לראות שיש פירגון בקבוצה!
  3. מה שמיוחד אצלו זה שבקושי מזכירים את השם שלו בכל המשחק,פשוט עושה עבודה מדהימה ולא מנסה להרשים ולעבור שחקנים פשוט חוטף ומוסר,כל בלם בארץ צריך ללמוד ממנו,פשוט דמות לחיקוי.
  4. זה רק אני או שגם לכם נראה שהשדרים לא מתלהבים כשמכבי שמה גול?ואילו נגיד חיפה\הפועל שמים גול זה נראה כאילו עוד שניה הם פותחים שמפנייה מרוב אושר..
  5. "גריין מייל" הסרט המרגש ביותר שראיתי פשוט יצירת אומנות עצומה ומרגשת חובה לראות! ו"התפוז המכני" מי שלא ראה זה חור בהשכלה.
  6. חבל שהוא לא הגיע לפוטנציאל שהוא היה יכול להגיע אצלנו היה השחקן הכי מוכשר אצלנו בסגל אבל זרק זין. נקווה שהוא יצליח בתחנה הבאה שלו. בהצלחה גארסיה
  7. אחי נמלטים זה חור בהשכלה אם לא ראית,זה חובה. ספרטקוס זאת סדרה ענקית שרק מלפני כמה ימים סיימתי אותה ממליץ בחום. האוס האמת לא שמעתי עליה כ"כ הרבה אם למישהו יש המלצה אני גם אשמח. ואבודים רק העונה הראשונה מעניינת ולאחר מכן זה נהיה לא מובן והזוי לחלוטין פשוט הפסקתי בתחילת העונה השניה.
  8. בוא גם תפתח סקר מי טוב יותר ברק או אניימה. זאת השוואה מבישה,אני לא מזלזל בברק חלילה אבל הוא עוד לא ראוי להשוואה הזאת מצטער.
  9. אני חייל ג'ובניק סדיר,בקרוב בעזרת ה' אני צריך להשתחרר. השאלה שלי היא כזאת. לא עשיתי קורס אחד במהלך כל התקופה שלי בצה"ל האם זה אומר שאני צריך לעשות מילואים?המפקדות הסתומות שלי עדיין לא יודעות להגיד לי ואין לי אינטרקציה לדבר עם הקצין שלישות הזבל שלי. יש איזה נוהל לגבי זה? תודה מראש.
  10. בחייאת מה זאת הצביעות הזאת לגבי כל אלה שרשמו נגד אוסקר? תיהיו רציניים רגע,הבן אדם הביא לנו אליפות לאחר 10 שנות בצורת מגעילות ושחורות. סבבה הבן אדם עזב אותנו לטובת משפחתו ולטובת ההתקדמות שלו בקריירה. יש מישהו אחר שלא היה עושה את זה? קצת פרגון לבן אדם שהוציא אותנו מן הצללים והפך אותנו לקבוצה דורסנית שכל קבוצה בליגה משתינים רק מלראות את הצהוב כחול בעיניים. בהצלחה אוסקר
  11. http://sports.walla.co.il/?w=/7/2655183 http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.4227.145104.html לאחר הרבה זיבולי שכל בין ריאל לסיטי לבסוף איסקו יעבור לריאל,שחקן אדיר עם כישרון עצום,חיזוק משמעותי עבור ריאל. מה יהיה עם קאקא עכשיו?
  12. מסכים איתך מאוד על העניין שיש יותר מדי פסטיבל סביבו ויותר מדי שמועות. הוא חלוץ מטרה אדיר אין ספק אבל המחיר שדורשים עליו מעל ומעבר. אגב מילאן מעוניינת להחתים את הונדה היפני שחקן קישור מעולה שרק יוסיף כח למילאן בקישור.
  13. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.4227.145058.html טבס עובר ליובה. מהלך נבון של הגברת הזקנה שעד עכשיו החלוצים שלה היו בינוניים עבורם. עכשיו יהיה להם חוד מעניין מאוד עם יורנטה וטבס.
  14. כמו בכל כלי רכב צריך לבדוק קילומטרז לדעת שהמנוע של הקטנוע לא גמור. והביטוח גבוהה יותר מהרכב,לא יודע בכמה בדיוק.
  15. אנשים אל תתלהבו יותר מדי,אז יש לו שם,נכון אז הוא שחקן חשוב של הפועל,אבל תיהיו רציניים,עד כמה הוא באמת יהיה טוב למכבי?האם הוא זה שיכול למלא החלל החסר שהשאיר עטר?ימים יגידו.. אבל אנשים מעט פרופוציות כולה שחקן ששם 6 שערי ליגה עונה קודמת.
  16. אחי תעשה קטע מסרטי בורקס קלאסים. כמו אלכס חולה אהבה,חגיגה בסנוקר,גבעת חלפון אינה עונה ועוד. חברים שלי נמשל עשו סצנה מאלכס חולה אהבה וקיבלו 90
  17. אין דרך גברית שיהיה לך את הידיד ההומו הכי טוב.
  18. לדעתי לא יהיה מצב שעטר ויצחקי ישחקו ביחד לדעתי אם אחד מהם ילך הבאתו של שכטר או חלוץ ישראלי אחר(מקווה שלא) יהיה יותר רלוונטי עבור מכבי
  19. אחי קאקא אחד השחקנים היותר טובים בעולם כשהוא בכושר,נכון הוא מעט מבוגר אבל תאמין לי שעדיין יש לו את זה. מוריניו פשוט רצה להוכיח שהרכש שהוא הביא(אוזיל) איכותי יותר ולכן קאקא בקושי ראה דשא,אם הוא היה עולה עם קאקא למשחק והוא היה טוב הוא השאיר אותו גם למשחק שלאחר מכן ואז אם הייתה לו טעות קטנה הוא לא היה רואה חודש דשא. קאקא שחקן נשמה וראיית משחק מדהימה שיכול לתרום מלא להמון קבוצות גדולות.
  20. לפי כמה אתרי ספורט בארץ הבנתי שמצארי(המאמן הקודם של נאפולי)חתם באינטר. יש אמת בשמועה הזו?
  21. פשוט דיכאון. אבל אין מה לעשות מגיע לו לנסות לכבוש את העולם. שיהיה בהצלחה ותודה על הכל אוסקר
  22. קראתי פה כמה תגובות של אנשים על זה שראדי מתמסכן. וזה ממש מגעיל אותי,אם שחקן במכבי בין אם הוא ערבי ובין אם הוא אתיופי ובין זה אם הוא הומו. הוא קודם כל בן אדם ועזבו את הדעות הפוליטיות של ימין ושמאל,אם שחקן במכבי לא מרגיש בנוח בקבוצה זה לא בריא. וצריך לבדוק מה המניע לכך שהוא ככה סובל והמניע פה הוא די ברור,פשוט צריכים להפסיק את הגזענות ביציעים אז מה אם הוא ערבי?הוא בסה"כ משחק לטובת הסמל ונותן את הנשמה ואת הלב,אז למה שלא נחזיר לו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.