Jump to content

liewec815

משתמשים רשומים
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,320 profile views
 1. אם אתה יודע איך נהדר, אם אתה צריך עזרה דבר איתי =)
 2. קלטת הגביע ביחד עם רגעים גדולים מהעונה. שוב תודה למשתמש ששון הצהוב על הקלטת הפיזית, המון בריאות לכולם ושבת שלום <3
 3. במסגרת הבידוד סוף סוף מצאתי זמן להעלות את הקלטת של הגביע 2001 ליוטיוב. תודה למשתמש ששון הצהוב על הקלטת הפיזית, באהבה לפורום. תוציאו את המיטב מהתקופה ההזויה הזאת ובריאות לכולם!
 4. בהסתכלות קרה, אתם שוכחים גם את הבעייתיות של הכסף ששולם כבר. פשוט יחתכו לנו 5 משחקים מהמנוי בשיא העונה וכולם ישתקו? שום סיכוי שזה יקרה. זאת עילה לתביעות ובלגנים מעבר להאם נהיה שם או לא כשיניפו את הצלחת. מישהו יודע מה היה עכשיו באינטר יובה למשל? מה עשו עם המנויים?
 5. לא קראתי, אבל זה אותו רועי ציקי ארד מהשיר שמייייח? כי אם כן אז זה ממש מצחיק שהשיר הגרוע בעולם כותב על הקבוצה הגרועה בעולם.
 6. לא מאמין שבש ברביעי איזה זין בעין מה הם רציניים?! וואלה לא משנה בכלל ניקוד לא ניקוד אין מצב שאני מגיע בגלל עבודה. וואלה אני עצמאי ובלוז שלי תמיד ימי ראשון ושני פנויים מ17:00 כדיפולט (ואז אם אני יודע שאין משחקים אני ממלא), אבל אי אפשר לשמור את כל הימים אינעל דינק. כוס אמא שלהם, שעה ויום גרועים ביותר.
 7. אף אחד פה לא אמר לשרוף פחים בקרית שלום, אף אחד לא אמר לקלל את השחקנים משחק הבא, אף אחד לא אמר לאיביץ להתפטר אפילו. אבל להגיד שזה לא ביזיון? אתם הזויים ברמות לא הגיוניות. זה אחושרמוטה ביזיון ומותר וצריך להגיד את זה. 100% חתול. כל מילה בכל הודעה שלך.
 8. יששששששששש דרבי חוץ ראשון בבלומפילד!!!!!! אחלה שיטת ניקוד!!!
 9. אתה מתכוון אולי אני הלכתי לקש וסכנין בלעדיהם חחחח האמת שהיחיד שהלכתי בלעדיהם היה טדי השנה אבל כמה נקודות זה כבר היה? בקטנה לא?
 10. יש דרך לבדוק כמה נקודות יש לך? או לחלופין יש מצב שלא שלחו עדיין סמסים לכולם? אני קיבלתי וחברים שלי לא קיבלו ואנחנו הולכים לאותם משחקים ביחד....
 11. קיבלתיייי!!! ישששששש איזה כיף זה בלומפילד החדש פאקקקקק מישהו יודע אם בסוף זה באמת רק 10-11 או גם 13?
 12. מה שהיה אתמול שם את הביזיון לדורות באור אפילו עוד יותר ביזיוני. לא יאומן שפה היו צריכים להתחנן לשופט להמשיך את התוספת זמן ובזמנו הוא הוציא אדום ורצה להמשיך לשחק כשאוהד פשוט פרץ למגרש לא בשביל סלפי, אלא בשביל אשכרה להרביץ לשחקן של היריבה. אלוהים אדירים זה פשט מרתיח גם אחרי כל השנים.
 13. קצת באיחור, אבל גם אני הצלחתי להשיג כרטיס לדרבי הזה אחרי הרבה אכזבות בלי כרטיס לדרבי חוץ והייתי מעל החור שבין 10 ל11. בדקה הראשונה אם אני זוכר נכון פתחו ממש עלי רימון עשן וזה בדיעבד זיין לי את כל המשחק. היה לי כאב ראש היסטרי כל המשחק ובאמא שלי שאני לא אשכח את הרימון עשן הזה (מנוי ב8 כל החיים, לא רגיל להיות בתוך עשן של רימונים חחח). לא נעים לי להסכים עם היירי אבל גם אני לא קלטתי בהתחלה בכלל מה קרה, גם אני זוכר שזה התפשט כשמועות יותר מאשכרה אנשים שראו מה קרה ליד שער 5 מהיציע שלנו, והקטע שאני ממש זוכר זה את החוסר סדר וחוסר ידיעה של הקהל מה קורה. היה אדום, לא היה ברור לנו על מה, המשחק הופסק להרבה זמן בלי שהכרוז יגיד משהו או שהשופט יסמן משהו ופשוט הייתה חוסר ודאות טוטאלית. אני זוכר שהתקשרתי לחברים בבית כדי שיגידו לי מה אומרים בטלויזיה. גם אחרי הפיצוץ השני לא היה ברור אם המשחק פוצץ או לא, פשוט היינו שם בחוסר ודאות מוחלטת. אחרי כמה זמן שהבנו שהמשחק פוצץ ישר הלכנו לאוטו וגם אני זוכר שהיה פשוט הלם בשתי המחנות, לא זכור לי מכות או אירועים חריגים בחוץ, בעיקר הלם. אני זוכר שלא הייתה חציצה בין האוהדים שלנו לשלהם בחוץ, המשטרה כנראה לא הייתה ערוכה שאוהדים יצאו בשעה הזאת והיה מאוד מתוח ללכת בין כל אוהדי הפועל לאוטו. הביזיון הכי גדול שאני זוכר בתקופתי בכדורגל בפער. הרבה מעבר למה שהיה על המגרש, גם כל המסביב היה הזוי לגמרי.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.