Jump to content

Adam_m

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Everything posted by Adam_m

1. הוא מסיים חוזה בסוף העונה? יש מצב שמכבי יהיו ג'נטלמנים והוא ימשיך איתנו כמו בטוקיו וניקוליץ'?
  2. גם בחנויות בסריקת קוד, לפי מה שרשום באתר.
  3. התכלת במציאות יותר בהיר מהתמונה, בכחול הייתי לוקח בוודאות. מידות מוזרות כרגיל.
  4. אשכרה נזרקה כוס קולה על אצילי בקרן, הוא לא הבין למה ומי נגד מי.
  5. היו הרבה קרחות ב7 עליון וב-2. אבל פחות מ18K זה לא הגיוני.
  6. רק ביום שבת קניתי את את הקפוצ'ון הלבן של אמאדור ב99 שקל. היו הנחות לפוראבר בתחילת החורף, תכלס לא יצא משתלם עם כל ההנחות המטורפות עכשיו.
  7. כל יומיים המחירים יותר ויותר יורדים.
  8. לא ממליץ על האפליקציה של פרטנר בסמראט TV של LG, ממשק נוראי ואיכות צפייה נמוכה(יש חודשיים חינם אם מתחברים אליהם דרך האפליקצייה שבטלוויזיה). לאחרונה הצטרפתי לnext tv (אפליקציה בלבד לסמארט TV) עם תשתית 200 מגה וספק של בזק בינ'. העברתי כבל מהראוטר לטלוויזיה אחרי שנה שהייתי רק על wifi. בשביל משחק אחד בשבועיים גג בערוצי צ'רטלון אני יכול לסבול צפייה במחשב, אם לא מגיע למשחק חוץ. עשיתי הרבה שיעורי בית אחרי שהתנתקתי מסטינג. יום אחד פשוט התחברתי לסלקום, next ופרטנר, כולם לתקופת ניסיון מסויימת ללא תשלום. אחרי 3 ימים של צפייה ובדיקה של תכנים, ממשק אפליקציה ואיכות צפייה, ביקשתי להתנתק מכולם בו זמנית ומיד קיבלתי טלפונים מהשימור לקוחות והציעו לי חבילות אינטרנט וטלוויזיה במחירי ריצפה שבאמת כאב לי לסרב למחירים כאלה, הם יעשו המון כדי להשאיר אותך אצלהם ואשכרה שואלים אותך מה המחיר שתרצה כדי להישאר, נתקלתי בזה בעבר אבל הפעם זה היה מאוד מוגזם. בסופו של דבר הלכתי על next בגלל איכות צפייה והמחיר לסטודנטים. תתחבר, תנסה, דבר עם המכירות כדי שיבנו לך חבילה משתלמת ותתמקח באסרטיביות, קצת כאב ראש אבל זה משתלם ותמיד אפשר להתנתק.
  9. בטח בגלל הכסאות פלסטיק בשער 11, עוד מחדל של השיפוץ.
  10. לצערי מוכר 2 ניקובים למחר, גוש 328 - 8 תחתון. 70 לניקוב אחד. איסוף מראשל"צ.
  11. תוספות זמן של שופט מנותק לגמרי, דקה אחת ו4 דקות בלבד.
  12. זה היה מגעיל, אחר כך השופטים רוצים כבוד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.