Jump to content

dang88

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by dang88

1. אין סיכוי גם אני הגעתי לזה אנחנו כבר כמעט שעה של ריפרשים אחרי המכירה
  2. גם לי זה רשם "אין מספיק מקומות פנויים" איזה מנחוס כוסראבק
  3. יום שבת: 18:00, בני סכנין - הפועל חיפה 2 18:00, עירוני ק"ש - הפועל עכו X 18:00, הפועל ב"ש - מ.ס. אשדוד 1 19:30, בית"ר ירושלים - הפועל רמה"ש X יום ראשון: 20:50, מכבי נתניה - הפועל ת"א X יום שני: 19:30, מכבי חיפה - בני יהודה 1
  4. זה לא שמועות הם הורידו את המחירים השחקן עדיין מחרים נכון?
  5. תודה על התיקון אני לא רואה את הליגות בדרום אמריקה רק שיש משחקים כאלה
  6. גם שם זה לא כזה נורא אם אני לא טועה השעה 16:00 שם כנראה באירופה יש לזה הרבה רייטינג או משהו כזה
  7. ראיתי לא מזמן שכתבו פה שבמשחקים של ריבר ועוד כמה קבוצות אוסרים על הקהל של הקבוצה האורחת להגיע אז איך זה שהקהל של בוהק שם?
  8. השופטים ממשיכים לגנוב את ההצגה למרות משחק ענק
  9. אז מה? מספיקה לו מחצית אחת ראית מול פלזן איך מכלום הוא כמעט שם גול מכדור נייח ואיך כל הגבהה שלו מסוכנת והוא בכלל נראה לי נכנס בדקה ה-60 בערך אולי גהורי סוס אבל בן חיים יותר מהיר ממנו כמו שכתבתי לפני כמה הודעות, לפי דעתי צריכים לשים עליו שניים אחד שיסגור לו את הקו ואחד שיסגור אותו
  10. שטויות? כל כדור חופשי שטועמה מרים/בועט אותו זה חצי גול. מישהוא אמר שהם לא פח? הדריבלים של בן חיים מסוכנים מאוד על הקן ואין לך מישהו אחד שיתמודד איתו על מהירות.
  11. לא רוצה לנחס אבל כמו מול חיפה, גם היום הפועל היו חלשים(כמו כל העונה שלהם עד עכשיו). מול הפועל אנחנו נוכל להניע כדור עד המוות. דקה 60, פלזן מובילה ואתם רואים את השחקנים של הפועל עומדים ומסתכלים עליהם. הם לא קבוצה שלוחצת, וזה יכול לעבוד לטובתנו. צריך לשים על בן חיים שתי שחקנים, אחד שיסגור את הקו, ואחד שיסגור אותו רגיל והוא אמור להיות שלנו. ההגנה שלהם פח אשפה, ואני לא רואה מצב שבו אנחנו לא נותנים לפחות גול אחד בדרבי. אסור לנו לעשות עבירות מטופשות בטווח של ה40 מטר(אפילו 50 בגלל הכלב הזה). אני מעדיף שנגיע למצבים שאנחנו בועטים מ-30 מטר לשמיים, מאשר שאנחנו נאבד כדור כי עם החלוצים המהירים שלהם בפס אחד הם יכולים לשבור את כל קו ההגנה. אני חושב שהפועל יבואו מולנו להתגונן(לא רק בגלל שהם רוצים אלא בגלל שנדחוף אותם אחורה עם ההנעת כדור). עם כל מה שכתבתי פה, אי אפשר לדעת מה יקרה בדרבי כי הבני זונות הולכים להתאבד עלינו אם הם יצטרכו
  12. ברגע שראיתי שכתבת שבזכות השופטים ניצחנו הפסקתי לקרוא את התגובה וזה די הראה את ההבנה שלך בכדורגל
  13. לאט לאט מתחילים לראות את "הטביעת אצבע" של אוסקר במכבי. בשנים קודמות היינו קצת מניעים את הכדור, ואם ראינו שזה לא הולך אחרי שנייה ישר היינו מעיפים את הכדור למעלה. לא היה סדר, הכל היה מקרי כזה. במשחק מול עכו, ראינו סבלנות, מסירות, משחקים קצת עם שכל. זה עוד לא מתבטא בזה שאנחנו מגיעים להרבה מצבים אבל גם זה יגיע. הפריע לי קצת שלא ראיתי הרבה תנועה ללא כדור, השחקני התקפה צריכים לעשות יותר תנועה בשביל להפיק את המקסימום מכל ההנעת כדור הזאת.
  14. אין ספק שחיפה זבל ואני לא בא להגיד אחרת, אבל הדבר היחידי שחסר להם זה חלוץ. הפועל רוב המשחק שיחקו בונקר, מחצית ראשונה שליטה של חיפה, והקטע היחידי שהפועל שיחקו בו טוב, זה הרבע שעה הראשונה של המחצית השנייה. דג'מבה שחקן חלש, ההגנה שלהם איטית(מה שראיתם היום זה 200% יותר ממה שהם יכולים וגם זה לא היה וואו), אין להם אמצע, הם קבוצה לא מחוברת, ואפשר עוד להמשיך. הדבר היחידי שאני מפחד ממנו זה מהתקפות המתפרצות שלהם. אנחנו קבוצה שאוהבים לשחק עם הכדור, ומספיק שנאבד קצת את הריכוז, ואנחנו טיק טק יכולים לקבל גול בדרבי.
  15. תיקו בעדיפות ראשונה ואם לא אז שחיפה יפסידו אם הם יפסידו הם יישברו לגמרי והפועל זבל ויישארו זבל לא משנה מה יקרה אמנם חיפה רגל וחצי מחוץ למירוץ אבל לא כדי שהם יתחילו לצבור מומנטום
  16. חחחח אני זוכר איך הבן זונה הזה לקח לנו גול בדרבי מהחיבור רודריגו גולדברג
  17. יובה-נאפולי אכזב ברמות. פשוט מסרו אחד לשני, לא היה כדורגל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.