Jump to content

dang88

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by dang88

1. בכוונה כתבתי התקפית... קצת הבנת הנקרא 2-3 גולים? אם אתה מדבר על כדורגל נטו המצב הבטוח היחידי שהיה לך לגול זה דאבור
  2. זה יותר גרמנו להם להיראות רע מאשר שאנחנו היינו טובים(התקפית)
  3. מה שאני כותב כבר בפורום כמה שבועות אבל אף אחד לא מבין(רק אתה ניסחת את זה יותר טוב)... מקווה שהתגובה שלך תחלחל לאוהדי קקה שיש לנו פה בפורום
  4. שמה שטויות אנשים מדברים פה... קרלוס בלם איטי(כמו רוב הבלמים) אבל הוא קורא את המשחק מצוין הוא מבין את המשחק והייתי מאוד רוצה שהוא יישאר(אני לא מבין את הביקורות נגדו. בלם אדיר.) גונסאלו לעומת זאת אני לא אוהב אותו ולא את הגישה שלו. יכול להיות שהבעיה פה היא שהוא לא משחק בעמדה שמתאימה לו אבל ממה שראיתי אתמול(בנוסף לכל העונה), הייתי רוצה שיחתכו אותו ויביאו פליימייקר אמיתי שיודע להרים כדורים(מה שהיה אתמול מהבחינה הזאת זה פשוט ביזיון. אתה לא יודע להרים, אל תרים למה אתה מנסה בכלל?). אני יכול לספור על הכף יד שלי את המסירות הבאמת טובות שלו(לפי דעתי אם היו נותנים לראדי לשחק קצת יותר קדימה הייתם רואים מסירות לא פחות טובות ובכמויות הרבה יותר גדולות). אניימה?אין מילים... פשוט ענק ואתמול זה בלט במיוחד בכמה הצלות מדהימות. אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים, שזה לא כמו בהפועל, שהוא לא מביא נקודות, אבל הוא פשוט קטלני ומי שלא רואה את זה לא מבין בכדורגל. לגבי ארנשואו, רואים שיש לו כדורגל אבל משום מה הוא לא מצליח להתאקלם לשיטה. זה נראה כאילו הרבה פעמים שהוא מנסה לעשות דברים לבד כי הוא לא מחובר לשאר השחקנים(אני לא מדבר מבחינה חברתית). שמעתי דיבורים שרוצים לחתוך אותו אבל אני עדיין לא מוותר עליו וחושב שהוא יכול להיות שחקן ענק(מקווה שזה רק בגדר דיבורים ושמועות ולא יותר מזה).
  5. אני מסכים עם חלק מהביקורות פה אבל אוסקר מנסה לבנות פה משהו(יכול להיות שזה מיותר כשכולנו יודעים שהוא יעזוב בסוף העונה). ראיתם מה אבוקסיס אמר, לקח להם שנתיים לבנות את הקבוצה האדירה שהייתה להם(עם כמה שכולנו שונאים להגיד את זה ולהודות בזה), לבארסה לקח שנים להגיע לטיקי טאקה אז למה שאנחנו אחרי שנים של אכזבות פתאום נהפוך לקבוצה דורסנית שמשחקת יפה? מה עוד שאנחנו מקום שני נקודה מהמקום הראשון. אפשר להסכים עם זה שאוסקר היה יכול והיה צריך לעלות קצת יותר התקפי, לעשות את החילופים יותר מוקדם אבל מה שבאמת הפריע לי שחיפה הפח האשפה האלה נתנו 200% כשהקבוצה שלנו נתנה בקושי 40%. אלוהים כמה שאני שונא להפסיד להם... הייתה לי הרגשה כמעט כמו אחרי הפסד בדרבי
  6. שחקן סביר שנתן יותר ממאתיים אחוז ממה שיש לו כשהוא היה בהפועל הוא מגיע לפה אחרי פציעות וכשהוא לא בכושר אני אף פעם לא החזקתי ממנו כשחקן(וגם לא מורמוט) אבל המצב שלנו בקישור ההתקפי(למרות שהוא לא קשר התקפי קלאסי) לא משהו בלשון המעטה אז אני די חלוק לגביו
  7. יום שבת: 18:00, מכבי נתניה - הפועל חיפה 2 18:00, הפועל רמת השרון - מ.ס. אשדוד 2 19:15, הפועל תל אביב - הפועל רמת גן 1 20:00, בני סכנין - הפועל באר שבע X יום ראשון: 19:00, בני יהודה - הפועל עכו 1 20:15, בית"ר ירושלים - עירוני קריית שמונה X
  8. יש יתרונות ויש חסרונות לשיטה הזאת. מצד אחד אנחנו באמת לא משחקים כל כך יפה אבל מצד שני, אבל זה מקנה לנו יתרון אדיר במרכז השדה שמאפשר לנו להחזיק בכדור, לקבוע את קצב המשחק, ולהתיש את היריב. "כשאתה מחזיק בכדור, היריב לא יכול להבקיע"- ההיתרון המרכזי בתכלס. אוסקר מנסה להטמיע פה פילוסופיה, שיטת משחק, דרך, וכל "השטויות" האלה. את מהשהוא למד בברצלונה הוא מנסה להביא לפה(אני לא מדבר על ההרכב הספציפי הזה כי הוא לא דומה למה שבארסה משחקת. אולי על הנייר זה כן דומה אבל בפועל לא ממש). הדברים האלה לוקחים זמן, והרבה(באופן יחסי). אתם באמת מצפים שאחרי עשור של אכזבות בשנה אחת פתאום נדרוס תליגה? את הפירות של השיטה הזאת אני רוצה להאמין שנניב בעוד כמה שנים(אמנם אוסקר ילך אבל אני מאמין שמיטש יישאר). את הביקורות שיש לי אני שומר לעצמי אבל אם תסתכלו שנייה על הטבלה ובכלל על הליגה הזאת, אתם רואים איזושהי קבוצה שמשחקת יותר טוב מאיתנו? או קבוצה שנמצאת מעלינו?
  9. יום שבת: 18:00, הפועל רמת גן - הפועל חיפה 2 18:00, הפועל רמת השרון - הפועל באר שבע 1 18:45, בני יהודה - מ.ס. אשדוד 1 19:30, מכבי חיפה - מכבי נתניה 1 יום ראשון: 20:15, הפועל תל אביב - הפועל עכו X יום שני: 19:00, בני סכנין - עירוני קריית שמונה 1
  10. יום שבת: 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל רמת השרון X 18:00, הפועל באר שבע - בני יהודה 1 18:00, הפועל עכו - הפועל רמת גן X 19:30, מכבי נתניה - בית"ר ירושלים 2 יום ראשון: 20:15, הפועל חיפה - מכבי חיפה X יום שני: 20:50, מ.ס. אשדוד - הפועל תל אביב 1
  11. שחקן שעבר תשיא ולא שווה את המשכורת שלו אבל אם הוא היה מקבל מספיק הזדמנויות הוא היה מזכיר לכם עד כמה ענק הוא. זה לא סוד שאחד הדברים שהיו הכי חסרים לנו בשנים האחרונות זה פליימייקר, שייתן את הפס לגול, שייבנה התקפות וכל זה. וכשלחקן כמו קולאוטי אין את זה, זה בעיה. קולאוטי היה יורד הרבה פעמים לחצי בשביל לקבל כדור. הוא לא כמו עטר שלוקח כדור ומתחיל לעשות תדריבלים שלו, המשחק של קולאוטי מתבסס על ריבאונדים, כדור לרגל ולא לשטח, לשחק עם הגב לשער, נגיחות ובעיקר האינטליגנציית משחק שלו. אלה שתי הסיבות העיקריות לחוסר מיצוי הפוטנציאל שאנחנו יודעים שיש לו.
  12. חייבים להביא בקיץ עוד פליימייקר התקפי/קשר התקפי בנוסף לגונסאלו כי הוא לבד זה ממש לא מספיק. אני משער שאת כל מה שהייתי כותב כבר כתבו פה אבל אני רק הוסיף שהופתעתי רצח מהקהל שלנו שעודד ב3-1 ו2-0
  13. יום שבת: 18:00, הפועל חיפה - הפועל עכו X 18:00, הפועל רמת גן - מ.ס. אשדוד 2 18:00, בני סכנין - מכבי נתניה 1 יום ראשון: 20:30, בני יהודה - עירוני קריית שמונה X יום שני: 19:30, הפועל תל אביב - הפועל באר שבע 1 20:50, בית"ר ירושלים - מכבי חיפה X
  14. אתה מדבר כאילו אנחנו בתחתית אנחנו מקום ראשון מבחינת נקודות ואל תבוא ותגיד לי שגם שנים קודמות היינו במחזור כזה במקום הראשון
  15. לא משחקת טוב? ראית את המשחק? זה אחד המשחקים הכי טובים שלנו מתחילת השנה אם לא הטוב שבניהם. עוד לא היה משחק שהגענו לכמות כזו של מצבים. כששתי החלוצים הטובים שלך לא משחקים ברור שלא יהיה לך מי שישים את הכדור ברשת.
  16. אין הרבה ניתוחם לתת פה. שלטנו ב99% מהמשחק, הם כמעט ולא הגיעו למצבים, שכבנו עליהם, קצת ריכוז סבלנות ודיוק בהתקפה היינו נותנים לפחות גול אחד, וקיצר אין לנו באמת על מה להתבאס. ואל תשכחו ששני החלוצים הכי טובים שלנו ישבו בחוץ.
  17. יום שבת: 18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת השרון X 18:00, הפועל באר שבע - הפועל רמת גן 1 18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל עכו 2 19:30, עירוני קריית שמונה - הפועל תל אביב 1 יום ראשון: 20,10: בית"ר ירושלים - הפועל חיפה 2 יום שני: 20:50, מכבי חיפה - בני סכנין 1
  18. מקצועית?אין מה לדבר בכלל אבל זה גם יכול להשתלם כלכלית... אם אתם שואלים אותי, שווה לרכוש אותו כי אם הוא יהיה טוב באליפות אפריקה, המנייה שלו תקפוץ וההשקעה תחזור.
  19. תאמינו לי אוסקר לא אהבל, הוא לא ילך כל כך מהר. היו לו בטח הצעות לא פחות טובות עוד לפני שהוא בא למכבי, הוא בא לפה כי הוא רוצה להתקדם, ועם כל הכבוד, ברוז' זאת לא ההתקדמות שלה הוא ציפה. אבל אם זה נכון? התקף לב אין אף בן זונה שעוזב קבוצה שהייתה לו יד בבנייה אחרי מחזור 9 כשהוא ראשון
  20. השגתי כרטיס לשער 13 פעם ראשונה שאני הולך לשער של הפועל ואני מתכנן להגיע 2וחצי שעות בערך לפני תחילת המשחק אבל אני רוצה להגיע עם חולצה של מכבי הם יהיו חייבים להכניס אותי נכון?לבוא עם קפוצ'ון מעל? אם אני אבוא בלי קפוצ'ון יעשו לי בעיות בכניסה?אחרי שאני אכנס לשער יעבירו אותי אוטומטי לשער 11 או שאני אצטרך לטפס?
  21. חח אני לא מאמין אפס משש יום שבת: 15:50, בני יהודה - מכבי נתניה 1 18:00, הפועל חיפה - מ.ס. אשדוד X 18:00, הפועל עכו - הפועל באר שבע 2 18:00, הפועל רמת השרון - מכבי חיפה 2 20:10, בני סכנין - בית"ר ירושלים X יום ראשון: 19:00, הפועל רמת גן - עירוני קריית שמונה 1
  22. כל מי שהצליח לקנות שיכתוב מעניין אותי כמה באמת קנו
  23. חח מה אתם צוחקים? כבר מלפני 40 דקות ניסית מבוגר ילד הכל גם ל10 וגם ל11 וכלום אני פשוט לא מאמין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.