Jump to content

dang88

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by dang88

1. רמהש יבני שרמוטה מולנו רצתם כמו שדים
  2. היינו יכולים להוציא ממנו הרבה יותר חבל באמת אהבתי אותו שחקן אש
  3. אני חושב שמה שצריך להיות בעדיפות עליונה זה פליימייקר זר תוקף(לא כזה שבא מאחורה כמו פירלו צ'אבי וכל אלה) למרות שאם אוסקר ייתן לראדי לשחק יותר מקדימה(מאחורי החלוצים) אז הוא יוכל לספק את הסחורה(לא לטווח הארוך רק לעונה הנוכחית).
  4. אז אם אני לוקח את מה שYELLO אמר בהקשר למה שכתבת כאן, אז זה באמת נראה שיורנטה יהיה כסוג של ברירת מחדל(אם הוא יוחתם) כי החלוצים ברמות הגבוהות באמת לא יוכלו לשחק.
  5. אני לא יודע עד כמה קונטה דיקטטור בקטעים האלה אבל בגלל הדברים שציינתי למעלה הימרתי יובה קבאני?שחיטה יובטיץ? שחיטה יורנטה?אחלה חלוץ אבל לא לרמות שיובה מחפשים יש שמועות שוויה רוצה לעזוב את בארסה... דרך אגב: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iY4i3P8rjbA
  6. היה צריך לקרות הרבה קודם לכן. הימור שלי? יובה. הם צריכים חלוץ והוא גם איטלקי אבל אני לא יודע מה המצב הכספי שלהם(למרות שאני בספק אם הוא יעלה יותר מ18-19) וגם זה סיכון לקחת את השחקן הזה. אני בכל אופן לא הייתי לוקח אותו לקבוצה שהייתי מאמן.
  7. הנשיא של אתלטיקן סיפר בריאיון לאס שפלקאו חתום בריאל
  8. יום שבת: 17:00, הפועל תל אביב - הפועל ניר רמת השרון 2 18:00, הפועל חיפה - בני יהודה 1 18:00, הפועל רמת גן - בני סכנין X 18:00, הפועל באר שבע - מכבי נתניה 1 20:00, הפועל עכו - בית"ר ירושלים 1 יום ראשון: 20:15, מ.ס. אשדוד - מכבי חיפה 1 0מ-6 פעם שנייה ברצף! בושה לאנושות סחתיין על ההשקעה כמה זמן לוקח לך לעשות את כל זה?
  9. אני יודע על מה אתה מדבר אני לא מצאתי פתרון לזה כמו שאמרתי זה לא "שיטה" אבל לפעמים זה עבד אשמח אם תגיד לי במידה ותמצא פתרון
  10. אמנם פרשתי מהחרא הזה רק כמה ימים אחרי שהתחלתי לשחק אבל גם אני נתקלתי בבעיה הזאת לא יודע מה הפתרון שלה אבל כל פעם שאתה רוצה שחקן תעשה ADD TO WATCH LIST ואז תציע עליו לפעמים זה כן עובד ולפעמים זה לא
  11. זה יותר אינסטינקט, אני לא חושב שהוא היה במצב של לבחור לאן להעיף את הכדור
  12. מילא ניסית להרחיק עם העקב ולא יצא לך אבל למה לא יצאת לשחקן?
  13. סוף סוף שרן לא מגן. איזה גול אפילו לא אמרתי יש רק החזקתי תראש מעצבן לחטוף ככה 2 גולים אבל אחד מהם סתם הכניסו לנו בעוונטה ועוד אחד באופסייד ככה ש.... דרך אגב עוד מישהו שם לב לפעמים לדריבלים שטיבי עושה לפעמים? טכני אחושרמוטה יחסית לבלם הלכתי לראות בהקלטה את מה שלא ראיתי באצטדיון(היום במיוחד, התרכזתי בקהל יותר מבד"כ)
  14. יום שבת: 17:30, בני יהודה - הפועל תל אביב 2 18:00, מכבי נתניה - עירוני קריית שמונה 1 18:00, בני סכנין - הפועל עכו 2 18:00, הפועל ניר רמת השרון - הפועל רמת גן X 20:00, מכבי חיפה - הפועל באר שבע 2 יום שני: 20:50, בית"ר ירושלים - מ.ס. אשדוד 1
  15. פחחחח "הוביל" אפשר להגיד היה שותף, שחקן של נתניה בכלל העיף תכדור לדבור שוב אתה מגזים, הוא בעט דרדלה שגל ניר השמיט ונוצר מזה גול אתה מבין מה הקטע פה? כל מה שכתבת פה זה הרוב ממה שהוא עשה כל העונה אתה יכול להגיד שחלק מהחסרונות שכתבתי למעלה לא נכונות?קשה לי להאמין אבל הדברים הטובים שהוא עושה(כמו שתי ההגבהות שציינת לגונסאלו) באים דווקא בזכות זה שהוא משחק עם השכל וזה מה שטוב אצלו. מי שחושב שייני מגן טוב לא מבין בכדורגל ועדיף לו ללכת לחפש ענף אחר אני מגן על זיו? ציינתי עובדות מה הקשר מגן עליו?
  16. דווקא אני חושב שעשו בשכל. זה עורר קצת את הקהל לפי דעתי.
  17. תכלס מה אתם גנובים? היו רגעים מתים כמו בכל משחק, אבל יחסית לעונה הזאת, היה היום עידוד לא רע. למרות שאם מדברים מבחינת הפוטנציאל של הקהל שלנו אז הייתי נותן לנו 4/10.
  18. אני מקווה שאוסקר יתחיל להבין שייני לא מגן וישים במקומו את עומר(בהנחה שהוא בכושר טוב, וטוב באימונים). הוא לוקה בכל מה שנוגע להתקפה, טכניקה אפס, מהירות אפס, בעיטה אפס, הגבהות אפס, תנועה אפס(הוא עושה לפעמים תנועה אבל גם כשהוא עושה אותה, הוא עושה את זה בתזמון לא נכון או שהוא סתם צריך ללכת בדרך X במקום Y), וההבנת משחק שלו בהתקפה נוראית. לגבי זיו, אין מי שיחליף אותו ואין מישהו יותר ראוי ממנו כרגע אז חאלס לדון בזה כל פעם מחדש. גונסאלו עשה היום יותר רע מאשר טוב, הוא איבד הרבה כדורים, לא הניע את החלק הקדמי, ולא היה פקטור בשום מהלך אבל עם כל זה, הקהל המזדיין שלנו לא צריך לצאת עליו אחרי כל איבוד כדור או בכלל(ולא רק עליו. הקהל הזה פשוט לא יאומן, כל איבוד כדור סתמי של מישהו ישר שומעים חצי מהקהל מקלל, כמה אפשר?) אהבתי ששרנו לזיו בסוף. שחקן כמוהו, שכל איבוד כדור שלו זוכה לקללות, צריך את התמיכה הזאת. ואם כבר מדברים על הקהל, היו היום כמה רגעים שלא היו במשחקים קודמים(צהוב עכשיו לפני המשחק, אצלי בלב היה חזק ועוד כמה שירים).
  19. שרף הרג אותי איך הדביל הזה היה מאמן נבחרת לבנאדם הזה אין מושג דרך אגב, מאיר אנשטיין, מזדיין בתחת
  20. דטרטמונד-שחטאר אמור להיות בן זונה כנ"ל יונייטד-ריאל כמובן
  21. יום שבת: 17:00, הפועל חיפה - הפועל תל אביב 2 18:00, הפועל רמת גן - בני יהודה X 18:00, הפועל עכו - הפועל רמת השרון 1 18:00, מ.ס. אשדוד - בני סכנין 1 יום ראשון: 20:15, הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים 1 יום שני: 20:50, עירוני קריית שמונה - מכבי חיפה 1
  22. הפרשני ספורט היחידים שאני עוד איכשהו אוהב אלו עופר שלח(הפרשן ספורט הכי טוב שיש לנו בפער עצום), שגיא כהן, נדב יעקבי, ההוא מהגרמנית, וזאב זלצר
  23. אתה לא מבין עד כמה אתה צודק. אף אחד לא יסכים איתך כי ברגע שהם יעשו את זה הם יפסלו את האפשרות שלהם לקטול אחרי ההפסד הבא. אין מה לעשות אנשים אין פה סבלנות, חושבים שיש קסמים.
  24. לא רק שיש לנו סגל יותר טוב גם בהשוואה המאוד ספציפית שהבאת פה אנחנו עולים עליהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.