Jump to content

dang88

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by dang88

1. בייל דווקא קולוצ'יני שנותן משחק אדיר עושה את הטעות
  2. אחלה משחק בין טוטנהאם לניוקאסל מישהו ראה את הגול של ניוקאסל? מי שם ואיך הוא היה? לא הספקתי לראות את כל המחצית אני לא מבין איך שחקן כמו בייל נעלם מהרדאר של התקשורת בישראל
  3. זין עם הצ'ארלטון האלה איך משחק כמו באיירן-שאלקה משולב עם משהו אחר?!
  4. יס פלאנט בניגוד לסינימה הוא מקום נטו של סרטים סינימה רצו לשלב גם סוג של קניון וגם בית קולנוע ובגלל זה הרבה ילדים הולכים לסינימה כי בסינימה יש "מה לעשות" אחרי הסרט יש ימים שהסינימה מזכיר תרחובות האלה בניו יורק שפשוט אי אפשר לזוז לפי דעתי, מבחינת העיצוב גם היס יותר יפה וגם אין את כל הערסים כמו שהזכירו פה גם מבחינת חנייה יס פלאנט לוקח(בהרבה) ויש עוד כמה יתרונות של היס על הסינימה אבל אם אתה רוצה סרט נטו לך ליס
  5. 17:00, מכבי נתניה - בני יהודה X 18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה 1 18:00, הפועל באר שבע - הפועל עכו 1 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל רמת גן 1 19:30, מכבי חיפה - הפועל רמת השרון 1 יום ראשון: 20:15, בית"ר ירושלים - בני סכנין 2
  6. משחקי ידידות נועדו בשביל לתרגל/לשנות/לנסות שיטות/מערכים/הרכבים חדשים. אין בזה שום טעם לעלות עם הרכב התקפי היום ולתת להם 3
  7. שלמה שרך פשוט בנאדם טיפש. מביך שהוא היה מאמן נבחרת. גוטמן בטח הכין את השחקנים למשחק הזה כמו שהוא מכין אותם לקראת פורטוגל ועכשיו הוא מתרגל את השיטה(לצופף ומתפרצות) הרי זה ברור ששרף האידיוט מתקשה להבין את המהות של משחקי ידידות ואני מקווה שגוטמן יפתיע מול פורטוגל כדי שהוא וכל המבקרים יאכלו תכובע(לא מדבר על עלייה, רק במשחק הספציפי הזה) לא ראיתי את כל המשחק אבל ראיתי חלקים ממנו
  8. http://www.youtube.com/watch?v=VUFjUnGq9sE&list=FLr8lcXpAg-zu03hJ50w0ajg
  9. יום שבת: 17:00, הפועל תל אביב - מכבי נתניה 2 18:00, הפועל חיפה - בני סכנין 1 18:00, הפועל עכו - עירוני קריית שמונה 2 18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל באר שבע 1 יום ראשון: 20:05, הפועל רמת השרון - בית"ר ירושלים 1 20:50, בני יהודה - מכבי חיפה 2
  10. 18:00, עירוני קריית שמונה - מ.ס. אשדוד 1 18:00, מכבי נתניה - הפועל רמת גן 2 18:00, בני סכנין - הפועל רמת השרון 1 19:30, בית"ר ירושלים - בני יהודה 1 יום ראשון: 20:05, הפועל באר שבע - הפועל חיפה 1 יום שני: 20:50, מכבי חיפה - הפועל תל אביב 2
  11. רק אם הקוון היה מאשר את הגול.... משחק חלש מהרגיל של מרכז השדה שלנו שאיבד המון כדורים, וגם זה היה נראה שהחקנים(בעיקר לוגסי וראדי) ניסו ללכת לקשה במקום להתחיל בפסים פשוטים. אם עטר היה קצת יותר מרוכז ורגוע הוא היה נותן לפחות גול אחד בקלות. ההגנה הייתה היום (אני לא מחשיב תעשר דקות האחרונות)טובה. אני גם מתחיל לזהות דפוס במשחקי חוץ, שכשאנחנו בפיגור השחקנים מעיפים על אוטומט כדורים לעטר, ומשם מצפים שאיכשהו עטר אמור להסתדר(אני כמעט בטוח שזה הוראה של אוסקר). קיצר הכל שטויות כי אם צוות השיפוט היה מורכב משופטים ולא מחבורה של בני זונות היינו אונסים אותם.
  12. יום שבת: 18:00, הפועל חיפה - הפועל רמת השרון 1 18:00, בני יהודה - בני סכנין 1 18:00, הפועל עכו - מכבי נתניה 2 18:45, הפועל באר שבע - עירוני קריית שמונה 2 יום ראשון: 20:15, הפועל רמת גן - מכבי חיפה X יום שני: 20:50, הפועל תל אביב - בית"ר ירושלים 2
  13. +1 אנשים שוכחים תקטע הזה(למרות שהענף הזה גם לא ממש מעניין אותי).
  14. סליחה שאני לא קשור אבל אתה אוהד של מינסוטה?
  15. יום שבת: 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל חיפה X 18:00, מכבי נתניה - מ.ס. אשדוד 1 18:00, הפועל רמת השרון - בני יהודה 2 19:15, בני סכנין - הפועל תל אביב 2 20:00, מכבי חיפה - הפועל עכו X יום ראשון: 20:15, בית"ר ירושלים - הפועל רמת גן 1
  16. לפי SPORT5 אנחנו מחתימים חלוץ שבדי ששוחרר מרוזנבורג בעבר נמכר לסנדרלנד תמורת 2.7 מיליון יורו
  17. נכון שהם משתפרים ולעומת תחילת עונה גם רואים תוצאות אבל בחייאת אנשים פה עושים את זה כאילו הם הולכים עכשיו למצח 10 רצוף ואנחנו הולכים להפסיד 10 רצוף תרגעו קצת מצטער על טעויות אני מהאייפון
  18. פעם אחרונה שאני מהמר נגדם ונגד הפועל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.