Jump to content

dang88

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

7 Followers

Recent Profile Visitors

1,885 profile views
  1. אז איך אתה מסביר את זה שדווקא את המקומות הראשונים תפסו מדינות שהעידוד שם הוא מהכי פסיכיים שיש(שכוללים אצטדיונים שקרובים לדשא, שזה עניין קריטי)? אני רואה קשר ברור מאוד. חבל שלא פרסמו רשימה רחבה יותר, כי אני די בטוח שגרמניה למשל, גם כן נמצאת בטופ חמש. ואם תמצא תמחקרים יהיה יותר על מה לדבר. והעניין הכי חשוב בדיון הוא, מה אתה מגדיר כ"השפעה שולית"? אתה מאמין שאם הקהל היה בשיאו בדרבי היינו מנצחים? כי אני מאמין שזה היה יכול מאוד לעזור.
  2. האמת שהטבלה שם מחזקת את הטענה שלעידוד יש אפקט יותר משמעותי ממה שאתה חושב. שים לב מי נמצא במקומות הראשונים: טורקיה ודרום אמריקה( אני מניח שמדובר בהרבה יותר ממדינה אחת בדרום אמריקה ולכן פשוט סיווגו אותן כיבשת). מקומות עם עידוד פסיכי, ויציעים שקרובים לדשא. ואשמח אם תשלח לי את המחקרים המדוברים.
  3. ישששששששששששששש אני גם מניח שזה אומר שהולכים להשקיע ברכש הרבה יותר ממה שהשקיעו בשנתיים האחרונות
  4. משחקי המחזור העשירי בליגה של לוזון : יום שבת: מכבי פתח תקווה - בני סכנין x הפועל עכו - בני יהודה 2 הפועל רעננה - מ.ס אשדוד 2 בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה 2 יום ראשון : הפועל תל אביב - מכבי חיפה 1 יום שני : הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון 1 3. בשני משחקים לפחות סך השערים של שתי הקבוצות יהיה גדול מארבעה שערים. 2. במשחק ישלפו יותר כרטיסים (צהובים ואדומים) מאשר במשחק המרכזי
  5. יום שבת : רמת השרון - הפועל עכו 2 מ.ס אשדוד - הפועל חיפה 1 בני סכנין - הפועל באר שבע 1 עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה 1 בני יהודה - הפועל תל אביב 1 יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1 ג. לפחות שני שחקנים יכבשו צמד או יותר ד.עזוב אותי מהימורים , אף סעיף לא התקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק.
  6. יום שבת הפועל רעננה - מכבי חיפה 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה 2 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד 1 בני סכנין - עירוני רמת השרון 1 בית"ר ירושלים - בני יהודה 2 יום ראשון הפועל תל אביב - הפועל עכו 1 ד. עזוב אותי מהימורים וסטטיסטיקה, אף סעיף לא יתקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק. ב. שתי קבוצות לפחות יצליחו לחזור מפיגור לניצחון
  7. יום שבת: בני סכנין - מכבי חיפה 2 מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו 1 הפועל חיפה - הפועל תל אביב X יום ראשון : הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 2 יום שני: הפועל באר שבע - בני יהודה 2 ה. במשחק בין הפועל חיפה להפועל תל אביב נראה גול יותר מוקדם מאשר במשחק בין בני סכנין למכבי חיפה ז.במשחק בין רעננה לבית"ר נראה יותר כרטיסים מאשר במשחק בין אשדוד לרמת השרון ג. ממוצע השערים יהיה מעל 2 גולים למשחק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.