Jump to content

muchisimo

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by muchisimo

1. להוסיף לפיקנטריה את הראיון של ברדה, עוד שניה התפגר שם בגלל שאלה של צביקה הדר. רובי קין : מאמן טוב, יש קצב והשחקנים עושים מלא תנועה ללא כדור, כיף לראות את מכבי משחקת ואני לא זוכר דבר כזה גם בתקופת איביץ'! גם רובי קין : לא מבצע חילופים בכלל, גומר את השחקנים ככה (אפשר להבין את החשש אחרי שסכנין חזרו ל3-2 אבל עדיין, חובה לבצע רוטציות ברצף משחקים כזה). יש הרבה ביקורת על דור פרץ אבל הוא נותן עבודה מטורפת, לוחץ על כל המגרש, ואן אובריים שאיתו בקישור במשחק מעולה אבל חושב שנצטרך לעשות שינויים נגד קבוצות עם קישור אגרסיבי. אושר לראות את מילסון דוידה וזהבי, בקשר לשתיים הראשונים גם שזה לא המשחקים הטובים שלהם.
  2. כולם חלשים מאוד, מזהבי ועד משפתי.. מילסון מנסה אבל הוא לבד ולוקאסן ליד ביטון נראה בלם, גם זה משהו
  3. תענוג שהחילופים מתבצעים בזמן, לא צריך להוריד רגל מהגז
  4. מדברים פה על המאמן, מציעים להביא חיזוק את באטוקיו, האפריקאי של אשדוד, דן ביטוו ואלף ואחד שדים. את המאמן אפשר יהיה לשפוט בתחילת העונה הבאה ולא אחרי שבועיים ולא אחרי חודש בליגה לא מוכרת (מבחינתו). אם היו מקשיבים פה לאנשים על שחקנים כנראה שהיינו עם 20 נק' פחות.. חלאס עם הבילבולי מוח, כאילו שאתם עם תעודת פרו
  5. קניקובסקי עם איבוד, פרץ תעיף את הכדור מה אתה עושה?? קונסטנטין עשה להם מהלך של גול על ההגנה שלנו, בושה שלנו
  6. מילא אבוקות אבל לזרוק לדשא? ועוד פעם במחצית? בסוף אנחנו נקבל טכני
  7. בבונקר כזה האופציה העיקרית זה בעיטות מרחוק ודרך האגפים
  8. קשר אחורי עם בעיטות מרחוק זה חלום, לא הגיוני שרק זהבי יבעט
  9. הפועל מצופפים, חייבים לשחק על הצדדים, הרבה תנועה והרמות/מסירות אחורה סטייל דסה
  10. מכבי לא מדויקת, צריך להיות צהוב לגאנם ועוד שחקן אצלהם השופט מתעלם
  11. הסרטון הכי חזק מהמשחק: https://vt.tiktok.com/ZS8DCMKmR/
  12. כל היום מתרגש, הרבה זמן שלא הייתי ככה. יאללה לזיין אותם היום
  13. יש מצב שנגמרו הכרטיסים? שווה לשבת ביציע של הק"שים?
  14. יאללה מכבי להתכונן לבונקר של חדירה. מקווה שאני טועה אבל פארפה יותר מתאים לנשחקים גדולים כשיש שטחים ויכול לנצל את המהירות, ושיכולת אישית באחד על אחד קריטיים... מקווה שלא יפסלו אותו על משחק 1
  15. 5 בהגנה זה קושי, לא מבין את ההתעקשות. למרות הגול של ערן, מתחילת העונה מקווים שיחזור לכושר, כל מסירה שלו לשחקנים של היריבה והוא לא רץ לא עושה לחץ. הזיה שאנחנו עם שרן בהרכב, אפילו שהוא לא היה הבעיה הערב, אם היו חלוצים מהירים צד שני היינו מקבלים בראש. השופט היה סוועה פגיעות בראש של גולסה ודברים נוספים עברו קליל. הכי חשוב, חייבים להבין לפרוץ בונקרים, מאמנים אחרים רואים את זה וזה יהיה לנו כל משחק בליגה
  16. פרשן שכל מילה שלו זה סיוט, קורא להם מרוקו (בגלל שהם ערבים ועושים בונקר?). גם כל נגיעה של זהבי חלשה, לא לוחץ בקושי רץ, הוא עם כושר יותר גרוע משל היריבה.
  17. חחחחלח ב"ש עם 3-3 בדקה 90+, אריאל הרוש כבש בנגיחה חחחחחחחחחח ואז אייבינדר וורד קיבלו אדום על התבכיינות לשופטים אני מתת
  18. אני מפסיד ארוחות בקצב עם התוצאות המטומטמות האלה.. תשלחו המלצות למשחקים היום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.