Jump to content

itay_f

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

1. מחפש להחליף בגמר הגביע שני כרטיסי מבוגר בשער K לשני כרטיסי נוער או מבוגר לשער G
  2. מחפש להחליף בגמר הגביע שני כרטיסי מבוגר בשער K לשני כרטיסי נוער או מבוגר לשער G
  3. ב-150 ש"ח, שער J כניסה 230 (מאחורי השער באלכסון). לא בא לעשות כסף זה המחיר שאני קניתי אותו.
  4. מוכר במחיר עלות -90 ש"ח ל-3 הכרטיסים, המושבים צמודים. כל הקודם זוכה! מי שמעוניין שיפנה אלי בפרטי
  5. לקוח משיר המנון למכבי ת"א של גקי אלקיים מתוך הלב שירה עולה על משפחה אחת גדולה מוצלחת כל כך עם נחת כל כך אני גאה להיות שייך צהוב-כחול אני אוהב מגן-דוד צמוד ללב וגולים כמו גשם קורעים את הרשת אני שרוף, אני חולם על מכבי שלנו, מכבי תל-אביב בקיץ, בחורף, בסתיו ובאביב מכבי זה שם שתמיד נשמע חביב היום כל אחד הוא מכבי תל-אביב אל כר הדשא הם עולים אחד עשר המופלאים תראו הצגה, תראו חגיגה השיר הופך לשאגה זו מכבי שלנו, מכבי תל-אביב בקיץ, בחורף, בסתיו ובאביב מכבי זה שם שתמיד נשמע חביב היום כל אחד הוא מכבי תל-אביב הקבוצה אותה אוהבים לעד לעולם לא תצעדי לבד תמיד לעולם, מעל כולם המכביזם זורם בדם זו מכבי... ההמנון יהיה בפתיחה כמו אצל בארסה, יובה ודומיהם.. הוא יעשה צמרמורת בליבנו האוהדים הוותיקים שמעל גיל 40 ולצעירים זה ייתן שיר חדש שהוא רטרו תאמינו לי זו תהיה חוויה, שגם השחקנים יהיו מחויבים לעלות בטירוף לכל משחק! מי שאיתי שילחץ על כחול, תגובות יתקבלו בברכה.
  6. המחיר הוא נטו עלות - 105 ש"ח (90 + 15 עמלה ששילמתי). יאללה מכבי!
  7. עקב אירוע מוכר את הכרטיס המחיר הוא מחיר עלות - 105 ש"ח (90 + 15 עמלה)
  8. השם שעל המנוי זה אריאל נודלמן, המנוי הוא לשער 2
  9. תודה יפית, איך אני פונה למרגריט? יש למישהו טלפון או דרך ליצירת קשר?? תודה מראש לעוזרים
  10. מה אני עושה אם נאבד לי המנוי? מישהו יכול לעזור?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.