Jump to content

oferr

משתמשים רשומים
    7
Posts פורסם על ידי oferr

1. 16 דקות לפני, פנחס שוף said:

אנחנו מובילים וזה לא עושה אותי רגוע כמו שהייתי יכול להיות אם היינו במינוס 5

קיבלת 8 מינוס. אני לא רגוע עכשיו. אתה לא רוצה להיכנס לפיגור במגרש כזה במשחק כזה.

2. 5 דקות לפני, קמחי said:

אם לדבר בטעם, אז אין שום סיבה לשפץ את הברפלד. ראשון צריכה קריית ספורט ולחרב את המתקנים הישנים בלב העיר. קינסטליך חתיכת גנב דעת מחורבן שהורס על חלקה טובה. מזלו שהוא אהוב על הגנבים במשרדי הממשלה.

שאתה אומר קריית ספורט אתה מתכוון לאיצטדיון חדש במקום זה? אם כן אז כן אתכ צודק, אבל להשאיר את האיצטדיון כמו שהוא זה פשע לעיר כמו ראשון בשנת 2023.

3. לפני2 שעות , קמחי said:

לא יקרה בקרוב, אם בכלל

ממה שאני מבין יש למשרד הספורט והטוטו חילוקי דעות בנוגע לכל השטח שם. הם רוצים לבנות קריית ספורט ללא הרחבה של הברפלד, האהבל שהוא ראש עיר כנראה הבטיח דברים אחרים לעמוס לוזון

מה ההיגיון לא להרחיב את האיצטדיון הזה? מתוכנן כולה 10k צופים, זה לא הרבה יחסית לאיצטדיון במרכז הארץ. אם מתכננים להקים שם קריית ספורט זה אידיוטי להשאיר את האיצטדיון ככה.

4. אם סבוריט לא יקבל אזרחות, הארכת חוזהו בספק

פרסום ראשון: פרטים חדשים בנוגע להסכם של בלם מכבי תל אביב לשנתיים נוספות. אם לא יוגדר כאזרח במהלך העונה הזו, חוזהו לעונה הבאה לא ייכנס לתוקף

רז אמיר מפרסם 

5. 55 דקות לפני, עמית ר said:

הרבה טוויטים של אוהדים קבוצה מאנקרה על זה שהם בשיחות רציניות עם דיה סבע.

שהגישו הצעה רשמית. 

העלו פוסט שאשתו (ככה הם טוענים) העלתה תמונה משדה התעופה באיסטנבול ומשם עברה לאנקרה. 

נקווה שזה נכון ובגלל זה גם לא שיחק היום במשחק אימון שלהם

הוא יכול לעזוב למדינה שהיא לא האמיריות?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.