Jump to content

oferr

משתמשים רשומים
    7
Everything posted by oferr

1. דני ברבע אחרון מצוין מול הלייקרס. חבל שלא מקבל יותר קרדיט
  2. פניני חיובי לקורונה.. שיחק לפני יומיים נגד מכבי.
  3. ניצחון חשוב מאוד. כל ניצחון צמוד העונה חשוב. ועל הדרך הוספנו עוד גביע שוקו לארון של שמעון
  4. סוף כל סוף מנצחים משחק צמוד. ניצחון חשוב מאוד
  5. נראה לי שאנשים פה קצת שכחו שמדובר פה בעונת קורונה ושמכבי הפסידו המון כסף על היעדר המנויים. העמידו פה סגל יפה למרות הכל ועם קצת יותר מזל אנשים פה מדברים אחרת. *לא מדבר על ההפסד אתמול כי זה לא חוסר מזל אלא טיפשות לשמה.
  6. השאלה מי יכול לפתוח 4 בסגל הזה?
  7. האם יש הנחןת על אפל ווטש ביום הרווקים/ בלאק פריידי? לא חייב להיות הדגם הכי חדש.
  8. העבירו לי בוואסטאפ שהערוצי ספורט יהיו פתוחים לצורך המשחק ( גם בסלקום טי-וי). עכשיו אני פותח את הערוצים והכל כרגיל בתשלום, הטרילו אותי?
  9. וואן מפרסמים שסלטיק הודיעו שניר ביטון חיובי לקורונה. קצת הזוי בהתחשב בעובדה שהתוצאות של הנבחרת יצאו שליליות
  10. 5 ימים לפני המשחק מול מכבי ת''א: שלושה שחקני צסק''א מוסקבה נמצאו חיוביים לקורונה שלושה שחקנים מצסק"א מוסקבה חיוביים - יאניס סטרלינקס, ניקולה מילוטינוב וסמן אנטונוב. סטרלינקס ומילוטינוב לא טסו עם צסק"א לברצלונה, אנטונוב היה בסגל ולא שיחק. האם יש קשר בין החיוביים ברוסיה לבין שאראס? שאלה טובה. בכל מקרה - צסק"א שבוע הבא מול מכבי בסגל חסר, אם בכלל.
  11. ראיתי השבוע פרסומים על זה שהוא כנראה יחזור, הוא גם העלה תמונה שלו מתאמן עם קפוצון של מכבי. לדעתי יש השפעה לכך שהליגה כרגע לא מתחילה.
  12. בוואן. מסתבר שזה ל3 חודשים https://www.one.co.il/Article/20-21/2,620,1219,54947/367707.html?ref=hp
  13. כרגע הוא בא רק ל4 חודשים (כנראה רק עד תחילת העונה באן בי אי) ופורסם בוואן גם שאייסי חזר להתאמן באופן פרטי ויש מצב שיחזור בהמשך.
  14. כל כך הגיע לדנבר לנצח ( למרות שפיגרו בדו ספרתי 3 רבעים). התבאסתי נורא כי הם נתנו תצוגה בדקות האחרונות, אבל הסדרה הזאת בדרך לסוויפ או מקסימום 4-1.
  15. עוד פעם נהיה איטי בטירוף
  16. עובד מעולה מבחינת מהירות, אבל עדיין לא מגיע לתגובה האחרונה שלוחצים על העיגול השחור ליד הנושא. בכל מקרה תודה על הפיתרון המהיר
  17. היי, לאחרונה לאחר שדרוג הפורום, הוא נהיה לי איטי במיוחד בגלישה מהפלאפון( גם בוויפי וגם בגלישה סלולרית רגילה). לוקח לי משהו כמו 20-25 שניות להיכנס לנושא מסוים ( עכשיו קרה לי עם הנושא על זהבי), בנוסף מאז השדרוג כל פעם שאני לוחץ על העיגול ליד הנושא כדי להגיע לתגובה האחרונה שלא קראתי זה לוקח אותי לעמוד עצמו ואני צריך לגלול ולחפש את התגובה. לעוד מישהו זה קורה לאחרונה ( שבוע אחרון פלוס מינוס)?
  18. רז אמיר מפרסם עכשיו שאיינדהובן הציעו לו חוזה אצלם
  19. מה יש לזוסמן ? זוכר. שנוא נפצע בסדרה מול הפועל אבל חשבתע משהו לא רציני. מה עם מחליף לאייסי ?
  20. מוזר! לא ראיתי שום עדכון על זה שנחתו/ התחילו להתאמן. מי אלו הפצועים ? כספי? ג׳ונדי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.