Jump to content

oferr

משתמשים רשומים
    7
Everything posted by oferr

1. הפועל סל עושים לנו ביהס בכל מה שקשור לתלונות על שופטים
  2. ארגון אוהדי בני סכנין: ''המשטרה שוב לא מאשרת לנו להכניס אמצעי עידוד... אם כך יהיה אז כולנו ביחד נשתולל ברחובות נתניה''
  3. יאניס עם כל האהבה אליו מיצה, לדעתי קטש יכולה להיות אחלה אופציה
  4. יחסר מאוד הקול שלו, יחיד במינו. אני אוהב ארגנטינה ושמחתי לשמןע אותו מפרשן תמיד, איש מצחיק שתמיד מעלה חיוך על הפנים.
  5. לדעתי עושים טעות שמוותרים על ג׳ונס.
  6. איך יהיה בהמשך? היה אתמול שידור חוזר ביד אליהו. למה מחכים?
  7. היום ביד אליהו גם שמו מוזיקה בפול ווליום (וזה עוד מקום סגור), באיזה שהוא שלב זה נרגע לקצת ואז שוב המשיך. מזעזע
  8. אני לא אופטימי עם הסגל שיש לנו ואיך שאנחנו נראים. לא מול חולון ולא נגד גליל.
  9. יפתח זיו חייב להגיע למכבי וגם הייתי שוקל ברצינות את האריס מחולון
  10. גם במהלך החגיגות המוזיקה לא פסקה. גם שם רצו להשתיק את הקריאות בוז לנשיא ? וחוץ מזה מה זה הסתימת פיות הזאת? זה לא יכול לעבור בשקט החרא הזה.
  11. לא הבנת את הכוונה שלי. התכוונתי שעכשיו כולם אומרים גולדהאר צדק והכל, אבל בואו לא נשכח שגם מיכה שילם מחיר על ההחלטה הזאת, ולא בצדק.
  12. כל אלה שרושמים עכשיו שמיץ צפה הכל מראש וכל הכבוד לו ( ואני לא אומר שלא). מה לגבי מיכה ? גם שם צדק ? מסכים שלאצילי אין מקום במכבי ושצריך לעשות לו את המוות אבל בואו לא נשכח שגם דור מיכה היה בפרשה הזאת
  13. הגשתי בקשה לזיכוי מהקישור שפרסמו כאן. קיבלתי SMS שהכרטיס ישלח ב18 אבל לא קיבלתי כלום עד עכשיו. אני מתחיל להיות מודאג
  14. עדכון: סקוטי תלה את דגל ישראל בבית שלו. איזה מלך!!!
  15. דיברתי עכשיו עם רותם קמר שטען שהוא כבר לא בתפקיד: להלן כמה מהתירוצים שקיבלתי: 1. המנהלת לא מאפשרת לדחות את המשחק בשבוע. 2. חייבים לסיים לפני ה30.5 ויש גם גמר גביע. 3. הכל מתואם מול מחלקת הכדורסל ( כאמור גמר גביע באותו היום). 4. אפשרות לגמר בבלומפילד/ למשחק בלי קהל במידה והמצב יחריף. בקיצור רק חרטות, שאלתי אותו גם על הווינר איך פתאום זה מתאפשר והתחמק.
  16. זה אותו שופט מהדרבי אם אני לא טועה. גם שם הוא חירב את המשחק. הגיע הזמן לשים לזה סוף. אבל מכבי חלשה, גם לא הוציאה אוהדים של חיפה, גם לא התערבה באי הכנסת אמצעי עידוד וגם בנושא השופטים לא תתערב.
  17. תשמע המחירים שנתנו הם הזויים. אני אמנם קניתי כי אני מנוי אבל עלה לי 200 שקל (ל8) ל2 המשחקים וזה המון ועוד רוצים 115 שח לגביע. עכשיו המחירים עומדים על 250 שח ל2 המשחקים ואני יכול להבין אנשים שלא מוכנים לשלם כל כך הרבה על משחק מול קש שבשנה רגילה היה נמכר בגג 80-100 למי שלא מנוי. אני חושב שיצר החמדנות אצל מכבי ( אחרי שאישרו איצטדיון מלא) די מוגזם ובגלל זה האיצטדיון לא יהיה מלא בראשון.
  18. אוהד יקר, במידה ויש לך שאלה לגבי חבילות סיום העונה נא כתוב לנו הודעת וואטסאפ למספר 0503002526 יחד עם מספר המנוי, שם ותעודת הזהות שלך ותיענה בהקדם. זה תשובה שקיבלתי מהפייסבוק של מכבי
  19. המשחק הכי טוב השנה. כמה הקהל היה חסר. זיזיץ ובנדר היו אדירים (בשני צידי המגרש). ניצחון כפול עליהם העונה, מישהו יכול להגיד מתי זה היה לאחרונה ?
  20. קיבלתי את הכרטיסים למייל אבל לא קיבלתי קישור לפלאפון לכניסה המהירה. אני יכול להשתמש בקישור של חבר שקיבל או שזה אישי לכל אחד?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.