Jump to content

oferr

משתמשים רשומים
    7
Everything posted by oferr

1. השאלה איך מכבי תעלה מהמחצית, תמיד מחצית שנייה היא נופלת מהרגליים, גם בליגה
  2. 17:00, הפועל תל אביב - עירוני קריית שמונה -1 18:00, הפועל רמת השרון - מכבי נתניה-X 18:00, הפועל רמת גן - הפועל באר שבע-2 18:00, הפועל עכו - מ.ס. אשדוד-2 19:30, בני סכנין - מכבי חיפה-2 יום ראשון: 20:10, הפועל חיפה - בית"ר ירושלים-X
  3. כתוב 2500 אבל אני אישית לא מגיע לסכום הזה בחודש, אפילו לא קרוב והזמנתי.
  4. איך הם דהרו שם עם הסוסים כאילן הם באיזה שטח פתוח, לא נורמלים. לא רוצים סוסים ביציע
  5. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש יששששש ישששששש יששששש
  6. 21:45 סלטיק - יובנטוס - 2 21:45 ולנסיה - פאריס סאן ז'רמן - 2 21:45 ריאל מדריד - מנצ'סטר יונייטד - 1 21:45 שחטאר דונייצק - דורטמונד - 2 21:45 פורטו - מלאגה - X 21:45 ארסנל - באירן מינכן - 2 21:45 מילאן - ברצלונה - 2 21:45 גלאטסראיי - שאלקה - X
  7. תנסה ביד 2 איזה שעתיים לפני המשחק, אני מאמין שירדו המחירים משמעותית. ואם אתה קר קרוב אז תנסה לבוא למשחק, כמה דקות לפני תמיד מורידים מחיר הספסרים השרמוטות.
  8. מזל שלא קיבל דקות, לא צריכים אדומים במכבי. הבן אדם ישב בשער 5 שהיה ילד וקילל את שמעון מזרחי, אותו בן אדם ששילם לו את המשכורת שהיה במכבי. שיזדיין, אז היה לו משחק טוב נגדנו, גם לשרמנדיני היה ובגלל זה הביאו אותו, ראינו איך זה נגמר.
  9. לא דיברתי על קפוצונים של השחקן, לא יצאו לארגון החדש קפוצונים ?
  10. קטלני, רק חבל שאני תקוע עם כרטיס לשער 2 :/
  11. אני גר בראשון ואין ספק שהיס פלאנט לוקח את הסינימה סיטי ובגדול, הסינימה סיטי בראשון פשוט זוועה בכל פרמטר (חניה, אוכולוסיה, איכות, אקוסטיקה נוראית של המקום). יס פלאנט פשוט הרבה יותר טוב, אני משתדל שלא ללכת לסינימה סיטי בכלל. לגבי השאר, הייתי רק בסינימה סיטי בגלילות והיה נחמד דווקא, הרבה יותר טוב מבראשון (אבל זו אוכולוסיה שונה, וזה לא נמצא באמצע העיר), ביס פלאנט באיילון לא הייתי אז לא יודע מה יותר טוב.
  12. ברוך שפטרנו..שחקן לא מועיל בכלל. אין לו קליעה, אין לו מסה ואין לו כלום. מחדל בכלל שהביאו אותו למכבי, אבל לא פלא שככה העונה שלנו נראית ששחקנים כמוהו בסגל. שלום ולא להתראות.
  13. סיכוי אפסי, אם אתה מיועד לחיל האוויר ובכלל למערך הטכני יקח לך המון המון זמן כדי לצאת משם. אם אתה לא רוצה להיות שם, אל תכנס לאף קורס..יכול להיות שהם יגידו לך תכנס לקורס מסוים ואנחנו נדאג לעזור לך, אם לא תכנס לא נוכל לעזור לך..חרטא, לא יעזור כלום אל תסכים להיכנס לקורס (סרבן קורסים)..רק שתדע שאתה הולך לבלות הרבה בריתוקים/מעצרים עד שתצא משם..זה סיוט גדול, אבל מי שחזק לאורך כל הדרך ולא מראה להם שהוא משתפן ( נכנס לקורס שאומרים לך שיהיה לך יומיות, ושידאגו לך) בסוף יצא משם..יהיה לך דפוק אבל דפוק תמיד אפשר לבטל בטענה שהיית צעיר ושלא ידעת עוד כלום בצבא, וגם אם לא..העיקר תהנה מהשירות שלך אחי.
  14. יש לי כרטיס לשער 2, ואני מעוניין להחליף אותו לשערים 7/8/11/13
  15. יש לי כרטיס לשער 2 לדרבי, מעוניין להחליף את זה לכרטיס לשערים 7/8/11/13, מוכן להוסיף קצת כסף גם. לא משנה לי נוער/מבוגר תודה לעוזרים
  16. אני רוצה את הכרטיס שלך..שלחתי לך הודעה
  17. מעוניין להחליף כרטיס לשער 2, לאחד מהשערים 7/8/10/11. תודה לעוזרים
  18. מחפש 3 כרטיסים ליציע ( עדיפות ל11), אם מישהו מעוניין למכור ואין לו שלושה גם אחד אוו שתיים יתקבלו בברכה. במחיר שפוי בבקשה..חייל..
  19. מחפש 3 כרטיסים ( אם יש פחות, גם טוב) ליציע (עדיפות ל11) במחיר הגיוני ושפוי כי אני חייל. תודה עופר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.