Jump to content

oferr

משתמשים רשומים
    7
Everything posted by oferr

1. אני נוסע לדרום אמריקה לחצי שנה בסוף החודש, רציתי לשמוע מאנשים שהיו כבר מה לקנות בארץ ומה לקנות שם? האם יש הבדל בין דגמים של SOFT SHELL כי אני רוצה אולי להזמין עכשיו בהנחות שיש, איזה חברה מומלצת? תודה לעוזרים
  2. הוא היה לבד מול השוכר( אמנם מזווית לא נוחה) והעביר רוחב גרוע
  3. בלי שום קשר לרוטציה/לא רוטציה, אנחנו פשוט נראים לא טוב בלי זהבי וזה קצת מדאיג. זהבי שחקן ענק, אבל אסור שהקבוצה תהיה תלויה בו
  4. לא בא לשפוט אף אחד על העידוד, אני יודע שאנשים נותנים את הנשמה כדי שהעידוד יהיה הכי טוב שיכול להיות, אבל אולי כדי לשקול קצת להכניס חזרה שירים ישנים ? לא חייב לשיר כל משחק את "לא כידונים"/ "שנים רבות"( סתם נתתי 2 שירים לדוגמא)..אהבתי ששרו אתמול את "הם אומרים שנדפקתי" אחרי הרבה זמן שלא שרו אותו, לדעתי יש לשקול להכניס שירים גם משנים עברו ( לספר אני הגעתי, התאהבתי בך מזמן וכ'ו).
  5. הייתי במשחק ובאמת שתמיד הייתי כל כך מחובר למכבי סל, הקבוצה הזאת נהייתה קבוצה מגעילה, קבוצה של פרסומות, כל מה ששמעון בנה 40 שנה נהרס לו מול העיניים, הקהל בכדורסל הוא הקהל הכי מגעיל באירופה, באים לראות הצגה ואם לא הולך אז שורקים בוז. רבתי עם כל כך הרבה אנשים בסיום, הרגשתי כאילו אני מדבר לקיר...יצאתי מאוכזב יותר מקהל מאשר מהקבוצה (והקבוצה כרגע על הפנים), ואני באמת שוקל אם יש לי טעם ללכת עוד למשחקים בכדורסל, סתם מוציא עצבים על סתם. לגבי הישראלים, אני הכי פחות מתחסד בכל הקטע של הישראלים, אבל בחייאת ראבק, ישראלי לא שיחק היום אפילו לא דקה אחת...יובל נעימי שיחק טוב בדרבי והיום הייתה לו הזדמנות לשחק במקומו של יוגב אוחיון, אבל בלאט בחר לייבש אותו, כנראה שרייס עדיף :/
  6. אני מאוד אוהב את דיוויד בלאט, אבל עונה שעברה הוא יבש את מורן רוט, השנה את לנדסברג ונעימי( שאם כל הכבוד אם לא היה מתעקש לעבור לקבוצה בישראל כבר מזמן לא היה פה השנה) וההתעקשות לשחק עם אוחיון והיום ספציפית עם אינגלס הם החלטות שבגללם אנחנו נראים כמו שאנחנו נראים. לא אומר שבגלל זה הפסדנו דרבי, אבל ראבק זה כבר מתחיל להרגיז
  7. מכבי פרסמה התנצלות בעמוד הפייסבוק שלה על התפאורה של הגייט...מביך משהו
  8. שערים 7/8/11 תודה לעוזרים
  9. אבל 20 דקות זה קצת מדי, 25-28 דקות לפרק זה זמן סביר בהחלט. ודרך אגב בעונה הראשונה של עספור היו 50 פרקים, מישהו זוכר כמה זמן היה בערך כל פרק?
  10. יש לי כרטיס ל8, רוצה להחליף ל11
  11. אני בן 22 וחזרתי לפני חודש מנאפה, בהתחלה התבאסתי לנסוע כי הייתי בטוח שכולם שם יהיו ילדודס צעירים. חייב להגיד לך שלא מרגישים שם את הישראלים, הם בערך 5% מכל התיירים שם, בעיקר אנגלים ואנגליות מטורפות. חיי הלילה שם ברמה, הייתי בבורגס לפני צבא ואין מה להשוות בכלל. בקיצור אני ממש ממליץ, תמצא דיל טוב ( לשטיח המעופף לא חסר כאלה) וסע
  12. משה דיין לא יעזור לך, שאני שירתי שם אז היה ב7:20, 8,9 ו10 הסעה מהראשונים..אולי גם אחרי 10...לא זוכר כבר. בכל מקרה יש לך טרמפים גם מצומת עין הקורא ( שזה מרחק 3 דקות נסיעה מרכבת הראשונים) ושמה יש קצין תורן שתופס טרמפים בשביל חיילים ( זה צמוד לאיקאה אם אתה מכיר).
  13. מלך!! עצוב להיפרד מבן אדם ענק כזה
  14. מכבי הוציאו הודעה רשמית בעמוד הפייסבוק שלהם שדריק החליט לעזוב. יום עצוב לאוהדי מכבי, מה שנותר זה רק להגיד תודה על כל השנים המדהימות האלה שזכינו להנות ממנו ועל נס זלגיריס אחד, מקווה לראות אותו בעתיד באיזשהו תפקיד במועדון, ומקווה גם שימצאו דרך להיפרד ממנו, מגיע לו.
  15. אם מישהו לא מחדש את המנוי שלו, אשמח אם הוא ישלח לי פרטית
  16. יש אפשרות לחדש יותר ממספר המנוים שהיו בשנה שעברה, כלומר אם היו לי 3 מנוים, כרגע תהיה לי אפשרות לרכוש 4 או שאני יצטרך לחדש 3 ולחכות למכירה הרגילה ולקנות עוד אחד?
  17. חחחחח סבבה ארז, אני מכיר טוב את רוב האנשים בגייט (הוותיקים ביניהם) וגם אותך, יכול להיות שאתם לא חושבים כמוני, ויכול להיות שגם היה ניסיון. בכל מקרה, אין מה להמשיך לחפור על הנושא. סופ"ש נעים
  18. הייתי בהיכל גבר, ולא דיברתי על שירים כמו צהוב עולה עולה, אלא על משהו טיפה יותר...יאללה תרימו את היידים וכ'ו..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.