Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. לא זוכר את הסיסמה את יכולה לשנות לי אותה?

תודה

2. הם לא סתם בשיוויון לפי הסטטיסטיקה הם בעטו 20 לשער ו10 למסגרת בעוד באיירן 13 לשער ורק 3 למסגרת
  3. איפה אפשר למצוא את התקציר עם השידור של רדיו חיפה? חיפסתי ולא מצאתי
  4. אחרי שהביסה את ריאל ועשתה תיקו עם אינטר שחטאר מובסת מו גלאדבך 6-0 דקה 82, גלאדבך היו יכולים להיות עם 9 מ9 אחרי שגם אינטר וגם ריאל כבשו בדקה ה90+.
  5. היו לנו בעשות הזה כל כך הרבה רגעים (טילוגסי, דרבי זהבי, דרבי 4-0, דרבי 5-0, אני אוסיף גם גמר היורוליג ב2014 והיו עוד) שאם הוא היה משדר ולא כל הטמבלים שיש היום זה היה מדהים
  6. האמת חשבתי שיתפסו אותו הסורים והוא זה שגילה את כל הסודות.
  7. תמיד אכשהו מראים בסדרות כאלו מחבלים/אוייבים כשנשים נחמדים (לא אומר שאין) וזה תמיד מעצבן אותי. חייב שאלה אפשר בכלל עם עוזי תדייק ממרחק כזה?.
  8. כשראיתי את זה יצא לי ש"אם סופגים הייתי מוציא אותו" הביא עצבים המהלך הזה, אצל איביץ כולם עשו הגנה השנה זה לא נראה שאכפת לחלק מהשחקנים.
  9. מאז בלו היה לנו שחקן 4 שיודע לקלוע שלשות?
  10. חבל במקום 30 הפרש ומנוחה של ווילבקין והאנטר משחק צמוד וגם המון דקות לשניהם
  11. זה יותר מעצבן, יו"ר המנהלת ארז כלפון: "זה יכול להביא לעצירת המשחקים, נפעל ביד קשה" איפה האידיוט הזה היה אתמול וביום שישי (או חמישי באימון של ביתר).
  12. בינתיים וויסמן לא מקבל צ'אנס בספרד כמו דאבור אז אי אפשר לשפוט אותו
  13. היום כן, אבל זה לא זה. די נחלשנו לעומת שנה שעברה לפחות עד שג'ונדי וזוסמן יחזרו ועדיין חסר 4 טוב כי אני לא מאמין שנראה את כספי חוזר.
  14. היה עדיף כבר להשאיר את וולטרס אם ג'ונס זה מה שמצאו. הרסו ערב טוב וחבל.
  15. וואלה ראיתי רק מהצד של השופט שאמר שנגע רק בכדור
  16. מי היה מאמין שווילבקין לא זרק אפילו שלשה אחת במחצית. דורסי אחרי משחק אדיר מחוץ לקשת היום 0/4 לשלוש
  17. http://cdn.livetv353.me/webplayer2.php?t=alieztv&c=135931&lang=en&eid=984149&lid=1473663&ci=265&si=1 זה בטורקית ועובד מעולה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.