Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. זה הי באוויר כבר מאז שאמבפה נכנס
  2. כל כך עלובים ששניהם לבד כמעת עשו 4 שערים
  3. אבא שלי אמר לי שאבא שלו היה אומר להם שהוא יצביעה להם ובסוף הצביע לליכוד (לא זוכר איך קראו להם אז). ואבא שלי עלה לארץ ב1962 לשדרות והם פלשו לדירה של עמידר בבאר שבע. בלי קשר אני מאמין שלפחות סבא מצד אמא שלי היה מוכן לעבוד כל החיים שלא באדמה (היה מורה) העיקר לעלות לארץ.
  4. כנראה שבאמת לא שמתי לב לכל השינויים הקטנים האלה
  5. אפילו שינוי קטן לא חייב לעשות שליכטות של כחול על הצהוב ובכל מצב החוץ כחול אפשר אפילו משהו עדין. לפחות הכחול של הסל תמיד היה כחול ולא כחול/שחור
  6. למה הם משחקים רק עם 2 זרים כשהקבוצה היריבה משחקת עם 4? ההגנה שלהם נראת כמו של ליגה ג
  7. לא רואה את ברצלונה הנוכחית מנצחת את מינכן ברבע
  8. יש סיכוי שישנו קצת המדים? הגיע הזמן, אני לא אומר להחליף כל שנה אבל מידי פעם קצת לגוון
  9. היום הגיע משלוח והם שמו לי שתי חולצות שלא הזמנתי (מה שהזמנתי הגיע) מה אני צריך לעשות? להתקשר אליהם?
  10. זה טוב לתדמית "אנחנו רצינו לעזור הם לא רצו". האמת שגם אם ישראל רצינית לא הייתי שמח נגיד אם חיילים או אזרחים יקנסו ללבנון אלה שיעבירו לישראל כמו מסוריהשעזרו לאלפים שם.
  11. ברוקלין מנצחת את מילווקי ששתי הקבוצות ביחד זורקות 108 שלשות (בקורלין 57, מילווקי 51) ראיתי בערך אתה החמש דקות האחרונות וזה בעיקר מה שקרה 14 זריקות משותפות.
  12. גם חשבתי על זה לא מאמין שזה מזיקוקים או קצת מטענים שהם החרימו, זה נראה כמו מאגר רציני של קטיושות או משהו הרבה יותר חזק
  13. חסמו את הקבוצה sportlinks שהיו מעלים שם תקצירים ומשחקים מלאים יש למישהו קישור לקבוצות דומות?
  14. מתי תצא החולצת חוץ כדי שנקנה את שתי החולצות ביחד?
  15. מה היה בחצי הגמר של ירושלים בעונה של טפירו בוכה? החצי של מכבי עם בני השרון שהם הטיאו איזה 15 מהקו והגמר היו צמודים
  16. אם המון פציעות בלי סקוטי במשחק שלוש זה מכביזם
  17. סנדי היה טוב וסקוטי היה רע מי היה מאמין שזה יהיה ככה
  18. מחצית ראשונה הפצצנו משלוש מחצית שניה כלום לא נכנס וזה ההפרש
  19. היו לו כמה שלשות פנויות שבדרך כלל הוא קולע היום כלום לא נכנס לו
  20. אחרי ההחטאה הזאת הוא חייב לנו לפחות 2/3 ברבע הרביעי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.