Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. רק אני מרגיש שלברון פופוליסט? אחרי הרצח של פלויד כשחלק מהשחקנים לא רצו לחזור הוא כן רצה ועכשיו הוא זה שמתנגד. יבעס אותי מאוד אם יחליטו לבטל את סוף העונה במיוחד שיש סדרות שיכולות להיות מאוד מעניינות ובכל זאת אני אבין אם יבטלו.
  2. מה קורה עם ואן דה בייק מאייאקס? דיברו עליו שיגיע לריאל ומאז אין כלום, הלוואי שישאר באייאקס ונראה שהשנה יש להם קבוצה טובה
  3. ומצד שני יכולה לרסק אותם לכמה שנים טובות. הכל תלוי בהתנהלות שלהם בשנים האחרונות השקיעו מיליונים בשחקנים שלא תרמו כלום.
  4. באיירן עד הקורונה הפסידה 4 פעמים כולל 5-1 לפרנקפורט ו3 תיקו מאז החזרה 0 הפסדים ותיקו 1 וכל השאר נצחונות.
  5. בוסטון - טורונטו אמור להיות טוב נקווה שלא יגמר 4-0/1 לאחת הקבוצות
  6. מה שאהבתי אצל עמית גלזר שהוא לא סתם הרחיק כדורים הוא חיפש את המסירה, מקווה שהוא יושאל לקבוצה בליגה לשנה להתחשל ויחזור שנה הבאה טוב יותר.
  7. בחילוף של באיירן הרימה את שלט החילופים בחורה(כנראה מבאיירן) ולא השופט הרביעי יש הסבר לדבר?
  8. צד אחד קורה של אקמבי ומיד בצד השני שער אדיר של גנברי
  9. לא יודע מי טובה יותר ב10 דקות האחרונות פלורה 2 דרגות מעל סודובה ורואים שהם בכושר בניגוד לסודובה, פלורה בעטו לקורה והיה גם הצלה מהקו של סודובה
  10. גם הלייקרסוגם מילווקי הפסידו את המשחק הראשון רק שלדעתי מילווקי בסופו של דבר תנצח בניגוד ללייקרס שאני לא בטוח תנצח את פורטלנד
  11. התחיל הפייאוף דנבר-יוטה
  12. לא האמנתי לרגע שברצלונה הנוכחית יש סיכוי מול באיירן אבל 8 לא חשבתי שתקבל
  13. אני חושב שסיטי במיוחד שהיה להם הזדמנות לזכות בליגת האלופות
  14. חצי גמר אחד של צרפת - גרמניה וחצי 2 צרפת - גרמניה היה פעם דבר כזה?.
  15. ברצלונה של השנה לא הייתי מגדיר כקבוצת גמר
  16. מקווה שלפחות היום יהיה צמוד. רק לחשוב שסיטי (אם תעבר היום) ומינכן ישחקו בחצי ולא בגמר
  17. תוסיףלזה שיש שחקן של אטלנטה פצועה בדקות האחרונות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.