Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. משחק הבא תול אולימפיאקוס שניצחה היום את מילאנו. אם ישחקו כמו במחצית השניה יש סיכוי אם כמו הראשונה זה יגמר 15-20 לאולימפיאקוס. מחצית ראשונה 14 איבודים ו1/9 לשלוש במחצית השניה 4 איבודים (כולם ברבע השלישי) ו7/14 לשלוש.
  2. חבל על ההחטאות עונשין של קלויארו וסקוטי
  3. לא יודע יש שחקנים שאני אוהב גם אם הם לא טובים (למרות שהוא שיחק רק 2 משחקים)
  4. עם כל האהבה אליו (מחבב אותו מאוד) אבל היו חייבים להביא רכז בכיר אי אפשר ככה שדורסי וווילבקין מכדררים את עצמם
  5. כמה שיא האיבודים של מכבי במשחק אחד?
  6. 14 איבודים ורק 6 אסיסטים, ושלשה אחת אי אפשר לנצח ככה.
  7. למה הביאו את ג'ונס אם גם ככה ווילבקין מכדרר את עצמו לדעת
  8. 8 איבודים ברבע זה רע מאוד ממתי מחשיבים אסיסט ממסירה שהוציאב עבירה בלי קליעה רק מהעונשין?
  9. התרגשתי לפני המשחק הראשון ועכשיו עם קבוצות עם שחקנים חולים ובידיעה שזה יגיע גם אלינו זה הורס את כל הכיך ווואלה כבר לא מתרגש מהמשחקים. הדוגמה של זניט שפתחה טוב עם 2 ניצחונות ועכשיו נדפקה עם 2 הפסדים תכניים בגלל שאין לה סגל.
  10. לברון אם כמה שאני לא מת עליו שחקן מדהים במיוחד מה שהוא עושה בגילו אתלט על. יכול לסחוב עוד שנתיי/שלוש בכיף אם הוא ימשיך לשמור על הגוף שלו.
  11. רוצה לראות את ברקו בנבחרת כמו שאני רוצה לראות את בנט אחראי על הקורונה אם יצליח מציין יכשל יקבל בראש
  12. אנדולו עם הפסד שני, היום לפנר.
  13. איך רפאלוב לא בסגל אפילו כבר שנה שניה שהוא בכושר טוב באנטוורפן
  14. איזה במאי מטומטם הייתי בטוח איבדו את הכדור ורק שראיתי את התוצאה הבנתי שנקלעה שלשה
  15. 3/21 לשלוש מחריד אבל אני מאמין שברע שזה ישתחרר אנחנו נהיה על הגל
  16. בא לי לראות את ג'ונס עם ווילבקין בחמישיה
  17. ווילבקין עושה המון דברים טובים אבל התקפית הוא רע בנתיים 1מ5 לשלוש היום ושבוע שעבר 2 מ9 לשלוש, ברגע שזה ישתחרר לו נראה הרבה יותר טוב.
  18. 2-1 לצעירה אלמוג עם השני. ידעתם שרז שלמה הקפטן של הצעירה?
  19. תוסיף שרוב (לפחות הבנים) העולים מטוניס, מרוקו, אלג׳יר, לוב, תימן, עירק, אירן, מצרים, רוסיה ואתיפיה (סליחה עם שכחתי עדה כזו או אחרת) שירתו את המדינה מי בצבא מי במוסד וחלקם גם נתפסו ונהרגו וכו.
  20. בגלל זה אני מסכים עם רביד (אני חושב שהוא העלה את הרעיון) היה אפשר לעשות בועה לשבועיים/שלושה ולעשות את כל המשחקים ברצף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.