Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. זהבי דסה ומיכה בהרכב של קבוצתם אצילי בספסל
  2. היום 15:30 זהבי-דסה (זהבי משחק היום או שעדיין עם הקורונה?) וב16:00 מיכה-אצילי.
  3. אטלנטה בשלישי נגד אייאקס אחרי שני הפסדי ליגה וניצחון באלופות אצל אייאקס הפוך 2 ניצחות רצופות בליגה והפסד באלופות. 45 בעיטות לשער 23 למסגרת 76% אחזקת כדור 12 קרנות הזיה אין לי מילה אחרת אשכרה בעיתה לשער כל 2 דקות.
  4. אחרי שראיתי את הסדרה על טוטנהאם בא לי שיקחו אליפות וגם מוריניו נראה לי שונה פתאום. הלוואי שהיה סדרה כזאת כל באיירן מינכן של שנה שעברה
  5. האמת שאני חושב על טיבי וגולסה במיוחד שיש עכשיו רצץ של משחקים ואז נבחרת שכנראה נראה את שניהם בהרכב
  6. היה יכול להיותלפחות 3 פעמים 1 על 1 אם רק היו מוסרים ברגש או לפחות מדויק יותר
  7. איזה מצחיק לשמו את טננבאום צועק על השחקנים בקרנות והתקפות שלהם, מדבר עם סאבוריט בפורטוגזית ועם שאר החברה בעברית.
  8. זהו שגם ברצלונה לא נראת משהו בליגה ובכל זאת רחת מהשתים כנראה תקח אליפות וחבל
  9. אתה אמיתי? תכלס גם במצבו הנוכחי נראה לי שהוא טוב מקפה
  10. סדיוק עד שסוף סוף נהיינו רלוונטים זה נגמר מהר מידי והעונה הזאת בלי הכנה ראויה אנחנו נראים כמו אוסף שחקנים
  11. קיארטנסון החטיא פנדל וכבש עוד אחד
  12. קיארטנסון כבש (1-0 במחצית), דסה בישל ב2-0, וכרגיל יאיר מחמם את הספסל של סרגוסה בהפסד 2-1 למלגה.
  13. בעניין של התלמודי תורה מסכים איתך 100% מי שפותח לסגור ולא לתת תקציבים+ קנס יפה. סתם דרך אגב איזה רב זילברשטיין אמר שמי שבכוונה לא שם מסכה ונדבק לא להתפלל עליו והוא שייך לזרם הליטאי אני חושב.
  14. אני רואה את הסדרה "אין כניסה האזורים המסוכנים בעולם" ולא מבין למה הציידים או העבריינים מוכנים להתראיין עם פנים גלויות.
  15. לא יודע אם כל החרדים מתפללים בתוך בית כנסת אבל אני מזמין אותך לבוא לאיזור שאני גר בא ותראה מתפללים בחוץ (לא כולם עם מסכות מודה אבל הרוב המוחלט כן), בכלל הגיע הזמן שיסגרו את הבתי כנסת על סורג וירתכו למי שמפר את הכללים האלה בנוסף לכנסות גדולים.
  16. ראיתי את התקציר של יובה מאתמול והיה להם נבדל של הרגל אבל היד של שחקן ההגנה הרס את הנבדל, רק שאני זוכר שהיה לפחות פעם אחת ששער כזה אושר, חבל שאין אחידות בדברים האלה.
  17. אם הליגה האיטלקית לא היו שודדים את נאפולי היה יכול להיות נאפולי (אם הייתה מנצחת את יובה) ומילאן עם 4 מ4 משחקים
  18. אני מקווה שהוא גם לא מקשיב למה שהתקשורת אומרת. זה יהיה עצוב אם ישחררו אותו ויביאו איזה עסקן מקומי.
  19. אם היה מאמן ישראלי בטוח היה מוציא אותם. שישאר האוסטרי.
  20. נטע לביא יותר טוב מנתכו היום? למי שלא רואה את המשחק
  21. כשזוסמן נפצע לא אמרו 3 חודשים? זה מרגיש שעבר כבר חצי שנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.