Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. רפאלוב שאפילו לא מוזמן לסגל הנבחרת כובש נגד טוטנהאם וכרגע 1-0 לאנטוורפן כשטוטנהאם עלו בלי קיין ויון מין-סון
  2. מי זה שכל הזמן צועק "אווט אווט" גם במשחק נגד קרבך היו ה"אווט אווט"?
  3. מצאתי שידור בטורקית ושם אשכרה הוא אומר את השמות בלי שגיות
  4. מישהו יודע כמה קהל יש במשחק קרסנודר-צ'לסי? זה נראה שהאיצטדיון שליש/חצי מלא
  5. אני בטוח שבדינה מתוקנת הוא היה מורחק לכמה משחקים
  6. עכשיו יהיה מעניין אינטר-ריאל ושחטאר-גלאדבך, ובבית של אייאקס יהיה מעניין אטלנטה-ליברפות בתקווה שגם אטלנטה וגם אייאקס יעשו 2 מ2 במשחקים האלה (קונה אפילו ניצחון ותיקו לאטלנטה)
  7. מצטרף למי שיש שידור טוב, כל מה שמצאתי נתקע כל שניה
  8. אולי המשחק הכי טוב היום. הימור של איזה 6 שערים ביחד.
  9. לפעמים זה נראה לי שיש שופטים שהם כל כך החלטיים שלא מעניין אותם הואר, רק שאני מאמין שבמדינה לא כמו שלנו ישעו את השופט הזה
  10. איזה שדידה נגד מילאן 2-1 נגד רומא פדרו דורך על בינאסר והשופט נותן פנדל לרומא
  11. יש משחק של גביע ווינר ואני לא מבין למה ווילבקין משחק במחצית הראשונה 15 דקות כיש משחק חשוב בחמישי
  12. ה"ספק" נפילה של בלקמן לא היתה ספק הבלם כן נגע לו ברגל אולי הוא הוסיף הצגה אבל זה לא היה הצגה
  13. כשמימין ג׳רלגש ומשמאל סאבוריט וואו חלום שלא שלא יקרא
  14. עדיין לא נרגעתי מהעבירה של הזבל שלהם ומהשופטים הפחי אשפה שלא הוציאו לו אדם (במיוחד שזה פעם שניה העונה, לא ראיתי אבל לפי הפורום כן) גם על הדריכה המכווונת על קנדיל
  15. לא צריך לשאול את הואר הם לבד היו צריכים להגיד לו
  16. זה לא צהוב זה אדום ישיר במיוחד כשיש ואר
  17. חייב להגיד שגם אם דן ביטון לא עוצר ויש גול השופט היה פוסל אותו בגלל העבירה (בלי קשר אסור בשום פנים לעצור כל עוד השופט לא אמר לעצור)
  18. טננבאום לקח גם את הבעיטה של ג'וזואה נכון או שדימיינתי? רק מתפרצות יש להם
  19. קשה לראות את בלקמן שכטר לפחות זז ועושה לחץ על הבלמים בלקמן כלום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.