Jump to content

אביאל 5

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אביאל 5

1. הבעיה של ריאל היא שיש קלאסיקו בשבת הם יעלו בהרקב החזק ביותר שלהם בעוד באיירן שכבר הבטיחה כמעט סופית את המקום השני ינוחו השחקנים הטובים.
  2. כשאמרתי ליצן התכוונתי למילים שהוא אומר
  3. ואני מקווה שלא תיקח כלום ממה שהוא אמר
  4. אני לא מכיר שום הסתה ואם תראה לי אני יודה לך, ואני לא כל כך נכנס לאתרים של חרדים ולא קורא את העיתונים שלהם, ואני לא מתייחס לכל מה שכתוב, כי אני חושב שלא כולם כך יש זבל פה ויש זבל פה.
  5. אני רגיל לזה (אני סוג של חרדי)
  6. עזוב אותך, את מה שאמרתה לא יגידו בתקשורת, (שרוב האנשים ניזונים ממנה) אבל הם כן יגידו שהחרדים והמתנחלים (רוב הדתיים הלאומיים שאני מכיר עובדים ומשרתים\שירתו בצבא)לא משרתים לא עובדים וחיים על חשבון החילונים (מה שלא נכון, היום הרבה חרדים לומדים חצי יום ועובדים חצי, והרבה משרתים בצבא)
  7. בסדר אז ה"רב" שלכם כזה זה לא אותר שכל הרבנים כאלה לדוגמה הרב שלנו שגם אנשים לא דתיים אוהבים אותו
  8. אור תמשיך בדרך שלך מאשר שתפסיק
  9. הטמבל השני אמר שהוא לא רוצה פיינל פור אבל שיהיה יותר שיוויוניות, ומלובני אמר שיהיה מותר 3 זרים
  10. משהו שלא קשור בערבים אבל חשוב מאוד, ג'ונתן פולארד כידועה לכם בכלא כבר 27 שנה ואנחנו רוצים שישתחרר כבר אז תחתמו בעצומה ובעז"ה הוא ישתחרר. http://www.atzuma.co.il/medal
  11. צלילות עושים כל השחקנים (חוץ מחלק). ודרך אגב אני לא אוהב את כל הצלילות (חוץ משזה עוזר למכבי לנצח)
  12. לא ראיתי תעברה של פפה במשחק של פורטוגל אבל אל תשכח איך אלבס עשה הצגה יפה (גם רונלדו עושה הרבה הצגות)
  13. נגד צ'לסי אתה צודק, אבל ואן פרסי הגיע לו אדום כי לפי החוק היבש זה צהוב שבועטים אחרי השריקה (דרך הגב הגיע גם לעטר בדרבי צהוב שני אחרי שבעת אחרי השריקה) ופפה אם אני לא תועה שנה שעברה אמרו לשופטים שכל כניסה עם הסטופקס קדימה זה אדום ישיר (תראה השנה צ'לסי נגד ק.פ.ר אם אני לא טועה)
  14. אני כן ראיתי תפיסה בבוסקטס. אבל זה היה לפני שהכדור יצא מהקרן. אני לא יודעה אם זה פנדל או לא.
  15. לzokif www.red-dna.com/forum/showthread.php/5197-Εuroleague-2011-12/page17 זה הפורום שלהם (אולימפיאקוס)
  16. אם הם יסיימו במקום 2 אנחנו צריכים לסיים במקום 4 או 6. אם יסיימו במקום 3 אנחנו צריכים לסיים במקום 5 או 7
  17. אם רוצים לארח דרבי צריך לסיים במקום 4 או 6.
  18. רק שלא יחזור לנבחרת, (מי שזוכר הוא היה טוב עד שספג 3 מקרואטיה ב15 שעה של המחצית השניה)
  19. שלום אני חדש. מה שנראה לי זה שהוא רוצה לעזוב, אבל לא מרצון כדי לקבל פיצוי. לדעתי כל בעיה איתו קנס של גבוהה ככה הוא ירצה לעזוב מרצונו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.