Jump to content

Yellow Wolf

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Yellow Wolf

1. 15 דקות לפני, אדביסי said:

הנה מכבי רוצים אותו.

העיקר אני חרטטן

אתה גם חרטטן שישר מתלהב מכל מיני "אמרתי לכם" אבל כשמעמתים אותך עם שטויות שכתבת אתה פתאום נעלם/ לא מגיב

וגם, אם מכבי רוצים אותו(וכתבה של דורון בן דור בוואן זה לא ממש אמין) , מה זה אומר בדיוק? מכבי גם רצו את גאנם שאתה היית מאוד נגד...אז מה ההבדל בעצם? 

2. 2 דקות לפני, Dbolsa said:

מישהו יכול להביא את הפרופיל של ז׳איר לשם השוואה? יש לי הרגשה שז׳איר טוב ממנו.

ואם הפרופיל שלו יותר טוב , זה באמת אומר משהו? המנג'ר זה לא איזה מדע מדויק...

חוץ מזה , ז'איר עוזב, אין מה לעשות , זה לא שאנחנו מתלבטים פה בין ז'איר לבלם הזה

3. 6 hours ago, אדביסי said:

כל הכבוד!

לחשוב שאנשים פה אמרו לי שזה מהלך לא אפשרי, מהלך הכרחי וחשוב, עכשיו אפשר להתחיל ברכש :D

אף אחד לא אמר לך פה שזה לא אפשרי אלא שזה לא כזה "פשוט" ואין שום קשר לשחרור של צ'יקו/ג'ראלדש...אתה בכלל בעד היית לשלם לו פיצויים ולשחרר אותו אז מה אתה עף?

ולהזכיר לך שאחרי 2 משחקים סבירים שחו בעונה שעברה אמרת שהוא עושה לנו טיבי ומוכיח שהוא שוער טוב? אז מה אתה פתאום משחק אותה

4. אפשר להשאיל להם את חוזז וקארצב ולתת להם את שגיב יחזקאל שלא מוצא את מקומו בבני יהודה וכרגע מסתבר שאין לו את המנטליות המתאימה להתפתח לשחקן שציפו ממנו.. אני אשמח שקארצב וחוזז יעשו כהן וגלזר אצלם, נתניה מועדון בריא וחזק עם מאמן טוב. הם יכולים ממש להשתפר שם.

אהבתי תהיגיון - יחזקאל לא מוצא את עצמו בהשאלה בבני יהודה (ועד עכשיו לא מצא את עצמו בשום מקום) , ואתה חושב שאין לו את המנטליות המתאימה , אבל אתה עדיין חושב שנתניה ירצו אותו , ועוד לקחת על עצמם חוזה שלו? :mushy:

5. סבע פירסם. מאמין שזה בתקופה הקצרה שהוא ואלחמיד היו יחד(?) במכבי. לא יודע מה הכוונה ב"בכלל מכביסט"

הוא פרסם את זה בזמן שהוא היה בנתניה (פברואר 15) אבל לא ממש מבין מה יש להתלהב על זה, סה"כ הלך למשחק כדורסל של מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.