Jump to content

Yellow Wolf

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Yellow Wolf

1. קשה להאמין שירצה לשחק בישראל וגם אם כן, לא יודע אם אנחנו בטווח משכורות הזה (לפי הקבוצות האחרונות שהוא שיחק, אין לי מושג כמה באמת קיבל)
  2. על איזה עמדה אתה חושב? המקום היחיד שלדעתי אולי עוד יש סיכוי שיגיע עוד ישראלי זה כנף/קישור (בעיקר קדמי) אבל מסכים שעכשיו שקניוק הלך היחיד שאני יכול לחשוב שיכוונו עליו זה בוזגלו...
  3. אני לא ממש מבין את התגובות פה, אם חיפה נכשלו עם הזרים האחרונים אז זה אומר שמעכשיו כל זר שהם יביאו אוטומטית יהיה כישלון?
  4. בכללי אתה צודק מאוד, אבל ההרגשה שלי נובעת בעיקר בגלל שאני לא יודע אם זה סוג השחקן שאנחנו צריכים בגלל זה רשמתי על התכונות שאני מקווה שיש לו
  5. מבחינתי עדיין סוג של סימן שאלה, מקווה בעיקר שיש לו את האופי הנכון שלא נחזור על מקרה סקריונה. מכל הסרטונים והנתונים נראה טכני עם מסירה טובה, מקווה שיש לו גם מיקום, יכולת לחץ, ומהירות (לפחות ביחס לשאר הקבוצה האיטית שלנו...) ודרך אגב בתמונות באינסטגרם מלפני שבועיים-שלוש הוא לא נראה שמן אלא שרירי ובנוי טוב....
  6. אני גם לא בטוח אם הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים בקישור (במיוחד כי אני עדיין חושב שחסרה פיזיות ועוצמה בקישור, ואם לא יביאו קשר אחורי זר חזק וגבוה זה יהיה בעייתי). אבל מה שלדעתי יהיה חשוב מבחינת השליטה בקישור זה האם הוא יודע גם להשתחרר מלחץ בצורה טובה, וגם לעשות לחץ אפקטיבי בעצמו - שזה כבר לא קשור לגובה\פיזיות וזה מה שבעיקר הפריע לי אצל מיקאל, לא היה קיים הגנתית מבחינת מיקום ולחץ, ולא ידע לעשות לחץ בכלל.
  7. לדעתי טיבי היה יותר גרוע...וגם עשה טעות של טירון באחת הדקות הראשונות שהובילה למצב מסוכן מאוד
  8. אם כל אלה בינוניים אז כבר לא נשאר לך כמעט אף ישראלי נורמלי בליגה שהוא לא בבאר שבע/חיפה חחח
  9. לא יודע לגמרי מה יהיה ההרכב אבל יש לי הרגשה חזקה שיחזקאל יפתח, זה לא שיש יותר מדי אופציות בכנף גם ככה
  10. העלת פה נקודה מעניינת, אני לא יודע אם המיסוי עושה הבדל מהבחינה הזאת, אבל אם הם סגרו על חצי מיליון שכר, ורישום כישראלי אומר שהוא יצטרך לשלם יותר מס, אז הם יצטרכו לשלם לו בברוטו הרבה יותר בשביל להגיע למשכורת הזאת. מעניין איך זה עובד אם הרישום כישראלי קורה, אחרי שהחוזה כבר נחתם?
  11. אם הוא לא היה נפצע אז בוודאי...אבל תזכור שהוא יהיה כשיר בדצמבר במקרה הטוב ואי אפשר לדעת האיזה כושר הוא יחזור
  12. אני מאוד יתאכזב אם יונתן לא יישאר...נראה לי מיותר להשאיל אותו עוד עונה בליגת העל, מתישהו צריך לתת לו את ההזדמנות והוא מרגיש הכי בשל מהמושאלים
  13. חבל שיצא לנו לראות את המספרת של שפונגין, היה עדיף שזה יישאר בתור פנטזיה
  14. האמת אם זה היה רק עניין של הגיל או המספרים בחיפה ( שאפשר להתווכח אם הם טובים או לא) עוד הייתי אומר בסדר אני חושש מהכושר הפיזי שלו, שעלול להיפצע חלק גדול מהעונה, ואז מי המחליף שלך לעמדה הזאת? מספיק לנו את יצחקי בתור ה"בוא נתפלל כל משחק שהוא לא ייפצע" בכל מקרה, כנראה שגם אם נביא את עטר אני מאמין שעדיין נצטרך להביא עוד שחקן לעמדה הזאת או לסמוך על אחד הצעירים
  15. לא שכחתי, פשוט לא רוצה שהוא יקבל יותר מדי דקות בכנף מעדיף שאם כבר יהיה כחלוץ מרכזי/שני או כסוג של קשר התקפי אני חושב שבכללי יש סיכוי שגם אצילי או מיכה יהיו בעמדה הזאת ככה שיש יותר מ2 עמדות לעשות ביניהם רוטציה
  16. מילא אם עטר היה יכול להגיע בחינם...אבל נראה לי יהיה מוגזם לשלם עליו את הסכומים שחיפה תרצה נניח שמצבת הכנפיים תכלול את מיכה, אצילי, זר תותח במקום טבח, כהן, וצ'יבוטה כישראלי הייתם קונים? או הימור גדול מדי לשלב 2 צעירים בלי הרבה ניסיון?
  17. עדיין מושאל ושייך לנו? בן כמה הוא כבר? 25? זה יהיה כמו עם כחלון שהיה שייך לנו 2000 שנה?
  18. https://www.transfermarkt.com/rodin-quinones/leistungsdaten/spieler/339150 לפי הטרנספרמרקט הוא בכלל לא בלם אלא קשר ימני (או במקרה הטוב מגן ימני)
  19. זר תותח עם קעקועים ומוהיקן זה לקישור אחורילקיצוני צריך סגנון אחר
  20. מישהו מצליח להבין\לשער מה ההרכב? גולדברג בלם ובלטקסה בשמאל? אין שום מגן ימני ובלם אחר בהרכב.. (אולי באחד מהם דור פרץ) ו200 קשרים בהרכב
  21. לא רוצים שיראו את 2 הזרים שהצטרפו למחנה ואז התעוררתי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.