Jump to content

Yellow Wolf

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Yellow Wolf

1. מצטער להרוס אבל נראה לי שיש לו גול באיזה גארבג' טיים מול איזה רעננה או משהו? לא זוכר אבל זוכר שהוא שם גול
  2. גם אם נקבל אותם, קשה להאמין שיארחו שם, בטח יארחו באיצטדיון גדול יותר באזור הצפון
  3. לפי היכולת הנוכחית שלהם ושלו נראה לי שהםאומרים תודה שהם לא קיבלו אותו בהשאלה...
  4. צריך להחליף את השם של הנושא ל "הרכב לבני יהודה (ההרכב שנשאר)
  5. אני אשמח אם תחפש לי הודעה שהוא בלוף כי לא זכור לי שרשמו משהו כזה בפורום.... אלא אם אתה מדבר על התקשורת
  6. האמת שכחתי ממנו....ועכשיו אני חושש שזה מה שהולך לקרות
  7. גם אני חשבתי, השאלה מי יפתח בקישור? כי רודריגז - בטוקיו - סושיץ' אומר שנצטרך לוותר על זר אחר. אפשר אולי לשחק עם אצילי כקשר ההתקפי ובלקמן ועטר באגפים
  8. הוא מתכוון במצב הנוכחי אחרי הפציעה של מיכה...
  9. לצערי נראה שסושיץ' לא הולך לפתוח (בספורט 5 אומרים שהוא עייף מכמות הטיסות והלידה של הבת שלו וכו'). במקרה הזה כנראה אין מנוס מייני - באטוקיו - מיכה בקישור...
  10. אתה מקווה לזה בגלל איך שהצ'כים משחקים? או בגלל מכבי עצמה? ואם נניח שייני לא יהיה כשיר...מה היית עושה ? עולה עם דור פרץ? או אלתור אחר כלשהו? כל כך חבל שרודריגז לא יכול להיות משותף באירופה....
  11. לא מבין את אלה שאומרים שהיה חלש...בלי קשר למעורבות בגול , נראה שיודע לשים את הגוף ולשמור את כדור, וחילק אחלה מסירות. לדעתי עוד נהנה ממנו
  12. לפי ההיגיון הזה נשמע כאילו מתייחסים לעונה הזאת כסוג של עונת מעבר...גם אם זה נכון אני לא רואה סיבה להאמין שהגישה תהיה שונה שנה הבאה
  13. באבין לא היה גם סוג של התפשרות? אני מניח שהוא לא היה הבחירה הראשונה של ג'ורדי
  14. זה היה בצחוק אחי , זה פשוט מה שאמרו בהתחלה על למה מרסלו וראמון לא משחקים
  15. לא ישחק בחודשיים הראשונים בגלל שלא יודע אנגלית?
  16. זה יותר מראה על חוסר הדיוק של הפיפא לדעתי... וגם שני הבלמים האחרים שהוזכרו היו עם האזור ה50-60 מהירות בפיפא
  17. מרפרוף קצר בפיפא (עד כמה שאפשר לסמוך על זה) - איטי, אבל מאוד פיזי וחזק
  18. היה סטורי בודאות, לא יודע אם היא הורידה אותו אולי
  19. החוסר הערכה כאן לוידאר מדהים, הרבה שחקנים ברמה גבוהה לא הגיעו לכמות כיבושים הזאת פה...כל כך בקלות חושבים שבלקמן ושוינפלד יוכלו להבקיע את הכמות הזאת. ועוד הדיבורים האלה באים אחרי שהוא כבש כל כך הרבה במוקדמות האירופית, כולל גולים ממהלכים אישיים שלא חושב שאפשר לצפות מהם ממישהו אחר פה כרגע. גם אני לפעמים לא אוהב את החוסר מעורבות שלו בהתקפה והדריבל היחסית לא מוצלח...אבל לא חושב שאפשר להתווכח עם המספרים.
  20. אם אני זוכר נכון , אז זמברנו היה די גרוע מולנו ב4-2 (אבל כמובן שאי אפשר לבסס את כל הדעה על משחק אחד)
  21. מאוד בעייתי שאין מחליפים אמיתיים שיכןלים להיכנס , ועדיין צריך תשחקנים החשובים למשחק בחמישי. לא רואה סרט שאפשר לתת גם לוידאר וגם לשוינפלד לנוח למרות העבודה שעשו אתמול אצילי ומיכה חובה ....הקישור באמת שאין לי מושג אולי משהו כמו ייני-ריקן -יצחקי/מיכה ?
  22. אני מניח שהוא התכוון ברמת הפציעות (וילשר וויטור) וגם בזה וילשר לוקח בענק
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.