Jump to content

Yellow Wolf

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Yellow Wolf

1. שחקן שנקנה ב8 מיליון פאונד למכבי? אני אסתפק בבלם האוסטרלי
  2. ואם יסיימו באותה תוצאנ וישוו את כמות הצהובים, אז תהיה הגרלה
  3. על בסיס מה בדיוק ההגרלה שלהם לסיבוב השני קלה יותר משלנו לסיבוב השני?
  4. אם 65-35 זה "אכלנו אותה" מבחינתך אני מפחד לדעת איך אתה מתייחס להגרלות היותר קשות
  5. רובם בליגה הגרמנית השנייה לדעתי , שיחק באזור ה50-70 משחקים בליגה הראשונה
  6. וחלקם גם לא רצו את ורמוט, זהבי או דודיזאדה, אז מה זה אומר? כלום
  7. אז נותנים למיכה מנוחה מול חיפה? או לוקחים את הסיכון? (וזה בלי לדבר על עטר וריקן אבל להם עוד יש מחליפים)
  8. זה רק אני או שהפועל חיפה כל הזמן משחקת בשבת ב16:00?
  9. אני די בטוח שהסיבה שחרטטו כתבה חדשה על מכבי היא רק כדי שיוכלו להחביא את ההבהרה בפנים ולהיפטר מזה
  10. יש יותר סיכוי שיחזירו את מרסלו מההשאלה כדי שיהיה גיבוי לקישור האחורי
  11. חובה לפתוח את הארנק ולהחזיר את רונאלדיניו מהפרישה
  12. בעונת 12/13 הוא כבש 11 שערים.... זה לא שקניוק נתן פה 3 עונות של דו ספרתי
  13. האמת הייתי בטוח שהוא התכוון כיעור במובן של המראה....אבל עכשיו אני לא כזה בטוח
  14. אל תדאג, זה יהיה שחקן ש"עקבנו אחריו בשנתיים האחרונות ונוצרה הזדמנות להביא אותו אחרי שעבר פציעה קשה ולא קיבל דקות בקבוצה אליה עבר השנה"
  15. אם כבר מדברים על ורד אצילי ועמדת הקשר הקדמי - אם נניח ששנה הבאה נשחק באותו מערך, מישהו רואה איפה צ'יבוטה יכול להשתלב? לא בטוח שיש לו משמעת הגנתית להיות ווינג בק , ולא יודע אם הוא יכול להתאים כקשר הקדמי...
  16. מצד אחד צודק, מצד שני, כמה דקות יש לו בליגה ובכמה משחקים הוא פתח?
  17. כרגע הרחשים (על פי איזה ציטוט של ג'ורדי בוואן) הם שיש מצב שלא נביא אף שחקן
  18. אם בלקמן לא היה מוצהב אז לגיטימי...אבל נראה לי הימור גדול מדי לפתוח בלי שניהם
  19. אני דווקא חושב שהצהוב האחרון (שגורם לו להחמיץ את אשקלון) היה די מכוון....
  20. קנדיל משחק בימין...או שאתה מתכוון שקנדיל היה פותח בימין ומיכה היה חוזר לשמאל במקום דוידזאדה? ולדעתי ינסו להשאיל את דוידזאדה גם עונה הבאה
  21. לא חושב שמישהו היה מאמין שנגיד דבר כזה לפני חודשיים - אבל צריך שפרץ יקבל צהוב מול אשקלון כדי שלא יפסיד את ב"ש (או שלא ישחק בגביע)
  22. נראה לי אנחנו הקבוצה היחידה שממשיכה להשאיל את אותם שחקנים עד איזה גיל 25/26....גם עם תמיר כחלון היה סיפור דומה לא?
  23. המשחק בסמי בגביע גם נחשב לספירת צהובים? זתומרת שאם שחקן שיקבל צהוב חמישי מול חיפה בגביע הוא יהיה מורחק מהמשחק מול ב"ש?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.