Jump to content

Yellow Wolf

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Yellow Wolf

1. בעונה של אוסקר , ק"ש (האלופה) הפסידה לנו 4-0 במחזור הרביעי לדעתי...לא זוכר מה הם עשו לפני
  2. זה משהו בכל הליגה אבל, יש כרגע אולי 2 שחקנים שנתון 2000 בליגת העל שמשחקים וגם זה בקושי, שחקנים פה כמעט ולא מקבלים הזדמנויות לפני גיל 21, בטח בקבוצות הגדולות
  3. לא שאני מאמין שזה נכון, אבל בקצת שראיתי את בראון מול ב"ש בזמנו (עם אולימפיאקוס) לא התלהבתי.... למרות שאני רואה שהיו לו מספרים טובים בליגה היוונית. ובכל מקרה - דווקא נראה שהשנה שינו גישה בנוגע לזרים (עם או בלי קשר לפיירפליי) ומנסים להביא זרים בגרף עלייה , גם אם הם עם רזומה פחות מרשים, במקום להביא שחקנים עם שם טוב שעברו כמה עונות רעות בתקווה שיחזרו להציג את היכולת מפעם...הגישה הראשונה הרבה יותר טובה ומתאימה למצב שלנו לדעתי
  4. אני חושב שהיה איזה דיבור שחדרה ויתרה על ההשאלה של פרינס בסוף או משהו, לא?
  5. אני מאוד רוצה שפיבן יצליח, אבל לשים אותו כשהחסרונות הבולטים שלו זה גובה, חוסר ניסיון ואגרסיביות יתר זה לשחק לידיים של הנורבגים...ועוד ליד ייני שהוא גם נמוך
  6. מסתבר שבזניט משחק שחקן סלובני (מיחה מבליה) ששיחק עונה אחת בסכנין ושוחרר בחינם - https://sports.walla.co.il/item/2842845 לפני שנה הוא נקנה על ידי זניט ב8 מיליון יורו..
  7. הוא גם בקשר עם המאמן כושר שלנו (לפי האינסטגרם) , אבל הוא קשר אחורי, ונראה לי שיותר חשוב קשר התקפי...
  8. אני די בטוח שהשם שלו עלה פה מתישהו, בנושא סקאוטינג אולי? ואם זה מי שאני זוכר שהיה ממש טוב נגד נבחרת ישראל במשחק שהם ניצחו אותנו, אז הלוואי שזה נכון
  9. במהלך שהוביל לפנדל היה שחקן שעשה שחרור יפה ומשם הכדור הגיע למיכה ואז לוידאר, אם אני לא טועה זה היה אצילי - זה הפעולות הקטנות האלה שבסוף מביאות לגולים/מצבים. טיבי לדעתי במשחק טוב, וגם הביא כמה מסירות לא רעות
  10. בכללי המאזן של כל הקבוצות הישראליות מול הטורקיות די גרוע לא?
  11. זה עוד בלי להתחשב בסיכוי הראשוני לקבל אותם בצמצום בכלל...
  12. כן, ולמרות שהוא כבר בן 34 נתן עונה די טובה עונה שעברה מבחינת מספרים...
  13. המסלול של האלופות כביכול קצת יותר מקשה להגיע לאלופות עצמם - אבל הוא עושה דרך קלילה בהרבה להגיע לאירופית אם מודחים ממוקדמות האלופות.
  14. אתה חושב שעדיין מכוונים על טושקה אחרי שהביאו את סבוריט? היה לי תחושה שטושקה היה מיועד בתור מגן שמאלי ולא בלם
  15. בתיאור רשום שזה עמוד לא רשמי - כנראה עמוד אוהדים
  16. עד כמה שראיתי לצ'יקו הזה אין חשבון אינסטגרם אקטיבי...ממשיכים את הטרנד של הזרים האחרים
  17. יש משהו בהקשר של שחקני בית צעירים שיכולים לשחק גם אם הם לא בList A?
  18. מכל הבלמים שקושרו אלינו עד עכשיו הכי בא לי את קוסאנוביץ'....מצד שני זה נרשם רק בספורט 1 ככה שזה כנראה חרטא
  19. כשאין שידור פתאום כל השחקנים עושים מבצעים מטורפים....כמו המספרת של שפונגין שנה שעברה
  20. לא חושב שיהיה נוראי אם יהיה בלם רביעי אחרי 2 זרים וטיבי...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.