Jump to content

cooper

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. באמת שאני מרוצה מההגרלה-מעדיף לסבול את האירוח באיצטדיון קטן או בלי אווירה מאשר לסבול 10 שבועות עם תקווה קטנה שאולי השנה זו השנה שלנו...
  2. תכניסו טוב לראש-יש להם בעלים שהורשע בפלילים!!שאלות כגון אלו לא רלונטיות..
  3. דרבי חוץ אחרי 4 שנים..גם אם הוא היה מכניס גול מנבדל עם היד והכדור לא היה עובר תקו של השער זה היה מרגש..
  4. טדי מחזור ראשון.. (אני כבר מדמיין 4000 שלנו עושים להם בית ספר...)
  5. מהמר על ראדי-סוף סוף יהיה בעל בית אמיתי באמצע..רק שייתן איזה פצצה בדרבי..(אני מתלבט אם עדיף שיחורר תרשת מול 11 או 5 ..)
  6. לא זוכר רגע כזה..דקה אחרי הגול בדרבי..כל הקהל מרחף..ולחשוב מה היה קורה אם היה גול בקרן...בלומפילד היה בשיפוצים לשנה...
  7. אתם תיראו שק"ש תדבר חזק גם השנה.עם כל הכבוד למאמן שעזב-אני גם מחזיק מגילי לנדאו כמאמן טוב וגם לוקח בפרופורציות את החלק של המאמן בהצלחת הקבוצה.
  8. האמת שהשנה כולם נראים לי מסוכנות. הפועל תל אביב-לא שיחררו שחקנים ושמרו על השלד והסגל הקיים שיכול לתת להם אליפות. מכבי חיפה-תמיד צריכה להילקח בחשבון ובמיוחד השנה עם החזרה וההתלהבות של עטר ובאמת קבוצה כשרונית שיכולה להתחבר ולהתפוצץ. קריית שמונה-אני בניגוד אליך חושב שאולי בצמפיונס ליג הם לא יגיעו רחוק אבל בליגה הם יכולים לדבר חזק גם השנה.למה שפתאום יפסיקו לשחק אם אף אחד לא השתחרר?אז נכון ששאר הקבוצות היו חלשות להחריד השנה אבל לא יודע אם כשהם ישתפרו עדיין הם לא יוכלו לרוץ בצמרת. כל שנה אני אופטימי והתוצאות ידועות...אולי השנה יהיה הפוך על הפוך
  9. אני לא מבין מה אתם רוצים.פשוט מאוד,הם כבר לא לקחו אליפות מלא זמן...
  10. לכל טביב יש מחליף.קדימה רמון,תעשה להם תמוות
  11. חייבים תואר אחד לפחות...אם לא גביע הטוטו אז אלופי קיץ..אפילו את זה הם לא נותנים לנו השנה..
  12. חגי תנסה להחביא תדעות הגזעניות שלך..(סיפרת להם ששנתיים היית מנוי בטדי..)
  13. למה שוב יש לי תחושה שאתה צודק שלא יהיו הרבה דרבים אבל לא בדיוק בגלל מה שכתבת...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.