Jump to content

margolis

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי margolis

1. לא משנה איך הוא ראה את השירה הזאת אחרי הגול.

לפני המשחק שרנו לו ושם הוא הבין את הכוונה שאנחנו כן אוהבים אותו ורוצים אותו במכבי .

נתן משחק ענק כל התקפה של הפועל חיפה באה ממנו. אחלה דור

2. שחקן בית, שחקן נשמה, היה חלק משמעותי משלושת האליפויות האחרונות שלנו (אולי מלך הבישולים בתקופה של ג'ורדי שמישהו יתקן אותי אחרת) ואחד השחקנים הכי חכמים בסגל.

מצידי שישאר עד סוף הקריירה, תמיד יהיה לו מקום.

שמח לראות שאני לא היחיד שחושב שתמיד יהיה לו מקום במכבי.

בנוסף, בכל התקופה שהשחקנים מכרו אותנו ,היחידי שהיה משקיע ומשאיר את הלב על המגרש !

מיכה :wub_anim:

3. אחרי כל הסיכומים אל מול ההנהלה של מכבי,בואו נחזור להיות כמו פעם.

לבוא נטו לעודד ולהחזיר את השמחת חיים ליציעים.

לא משנה אליפות או לא , לדחוף 90 דקות בלי הפסקה.

בואו נחזור למשחקי בית של ה5 שנים האחרונות ,שהקבוצה האורחת רועדת לפני שהיא עולה לדשא.

וכל אחד מאיתנו היה יוצא מהמגרש עם חיוך כשהוא יודע שהוא עשה את שלו ,ומכבי עשתה את שלה.

היום זה שלנו ! רק מכבי !

4. ב"ש רוצים את דור פרץ? אין בעיה, תנו את דן ביטון (שהושאל לאשדוד), אחלה מגן, פוטנציאל ענק והוא משחק בעמדה הרבה יותר בעיתיית למצוא ישראלי טוב ומבטיח מאשר דור פרץ. אבל למכור אותו להם? בחיים לא, למה הם היו מוכרים לנו שחקנים?

דן ביטון לא מגן. ולא הייתי נותן את דור פרץ בעדו.

5. מישהו פה עוקב ברצינות אחרי המושאלים של מכבי השנה? צ׳יבוטה, חוזז, יונתן כהן, דן גלזר... יש למישהו מהם סיכוי להשתלב במכבי בעתיד לדעתכם?

כן הייתי מוותר על יחזקאל ומביא את צ'יבוטה/חוזז לרוטציה. יונתן כהן לטעמי לא יכול להשתלב במכבי.

דן גלזר בתפקיד כל כך עמוס בשחקנים שאני בפסק אם יצליח להשתלב,אבל אין ספק שהוא בדרך הנכונה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.