Jump to content

margolis

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי margolis

1. בקשר לריאל מדריד

איך שאמרתי עליהם בתחילת השנה עוד לפני הנצחון על ברצלונה

נחלשו משמעותית, הקבוצה עם הסגל הכי עמוק באירופה, הפכה לקבוצה עם סגל קצר מאוד ללא פתרונות.. זידאן ופרז התנהלו כמו טווסים אחרי הנצחון, החלישו את הסגל בצורה משמעותית

זידאן הפטרון של בנזמה עשה הכל שהוא יהיה החלוץ הפותח שלו, בשעה שמוראטה עזב ופורח בצ'לסי

חאמז עזב ואין לו מחליף, פפה עזב והובא בלם צעיר וחסר ניסיון שגם ככה לא פותח, לדנילו גם לא הגיע מחליף למגן הימני

קיצר התנהלו תחת גפנם ותאנתם...הרכש של החלוץ בן 16 או 17 שיגיע בינואר, שפכו עליו סכום אסטרונומי והוא עוד לא עשה כלום, אי אפשר להשוות אותו לנימאר שהגיע לברצלונה עם איזה מאה גולים בסנטוס..קיצר לא יודע מה עשו שם, חרבנו קבוצה גדולה והפכו אותה לעוד קבוצה, אין להם סיכוי השנה לאליפות וליגת האלופות.

לא מסכים בכלל ,פשוט תקופה פחות טובה.

לדעתי עדיין הם רמה מעל ברצלונה ויקחו לפחות את האליפות בספרד.

2. יש מלא הוסטלים בעיר העתיקה של סלבדור (נמצאת במעלה ההר עליו היא בנוייה, מקום אותנטי בטירוף) שמארגנים אירוח לכל הקרנבל ומושכים אליהם הרבה אירופאים אמריקאים ואוסטרלים..יורדים כולם לקרנבל כקבוצה ומבקרים באיזורים שישראלים שמגיעים לעיר בכלל לא יודעים על קיומם..ממליץ מאוד, חשןב להירשם מראש להוסטלים כאלו.

המלצה שלי על גסטהאוס בשם Nega Maluca.

שייך לבחור ישראלי לשעבר שחי בקולומביה ובברזיל לסירוגין ומארח כל שנה אצלו, הייתי הישראלי היחיד שם (ישראלים מעדיפים לרוב לקחת דירות משום מה בקרנבל, פספוס נוראי בעיניי).

מה המרחקים שלהם מהקרנבל עצמו? ומה ההבדל במחירים לעומת דירות ?

3. הייתי בפברואר האחרון בקרנבל בפלורה,היה ים ישראלים והרגיש כמו אילת והמרכז הישראלי היה זה שאירגן את המסיבות .

אז לא באמת חוויתי קרנבל כלכך בפלורה אם זה מה שאתה מחפש

ממש מבאס מה שאתה רושם , עד עכשיו התכנון שלי היה הקרנבל בפלורה.

4.  

חחחחח תגובה ממש מצחיקה.

א. זה פרק ממש טוב, בטח ביחס לפרק פתיחה. יחסית הרבה התרחשויות תוך כדי הזכרה של אירועי העונות הקודמות.

ב. היו המון פרקים משמימים לגמרי בסדרה הזו

ראיתי את כל העונות ברציפות אז ככה שהייתי שקוע בעלילה יותר מידי ,ויש מצב שלא שמתי לב לכמה פרקים משמימים.

וברור שלא ציפתי לפרק מטורף ,אבל גם לפרק פתיחה הוא אכזב אותי קצת. הנה סרטון שקצת משקף את המחשבות שלי.

https://www.facebook.com/TVBee.co.il/videos/10155369478280320/

5. בנושא קצת רציני , מה עם סינטהו סולליך ? הוא שחקן חופשי בן 26 ועשה התקדמות גדולה במאריבור.

לא שיחק הרבה בעונה שעברה כי לא רצה לחתום על חוזה חדש,והתאמן עם קבוצת המילואים.

לפי מה שזכור לי גם אמר שהיה שמח לחתום במכבי.

חסר לנו מהירות בחלק הקדמי, ויש לנו פה הזדמנות להברקה במיוחד שיגיע בהעברה חופשית. סטייל גולסה .

6. אם היו לו גם בעיטה טובה וסיומת קטלנית הוא כבר בגיל 21 לא היה פה. אין שחקן שהוא מושלם.

מה גם שאני חושב שכל שנה הוא כן משתפר, ובכל שנה המספרים שלו רק עולים.

קונה מספרים כאלה כל עונה ואני בטוח שהשיא עוד לפניו.

7. הבעיה עמוקה הרבה יותר מסתם אימון פתיחה ,אני מרגיש שהקהל הרחב איבד את האמון בארגון ובנוסף הבעיות ביחסי הנהלה-ארגון גורמים לארגון לזרוק זין.

יש לי כבוד והערכה רבה לפנאטיקס ולתרומה שלהם במהלך השנים, אבל אם הם רואים את המצב העגום שיש ביצעים וממשיכים בשילוב ידיים הזה אז מצבנו די אבוד לצערי.

8. לא רואה את סאנצ'ס נשאר. במיוחד אם שניהם מגיעים.

בכל מקרה, מה דעתכם?

איזו התקפה יותר מרשימה על הנייר? של ליברפול (מאנה-קוטיניו-סלאח-פירמינו) או ארסנל (מאחרז-אוזיל-סאנצ'ס(?)-לאקזט)?

אם סאנצ'ס נשאר ? בעיניי ארסנל בפער.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.