Jump to content

margolis

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי margolis

1. מקווה שאף אחד לא ישכח את הביזיון הזה כשיחזור הקהל.

נשבר הלב שהוא לא יהיה כל הקריירה שלו במכבי .

סמל , לא נשכח אותך לעולם.

סופרים את הדקות שתחזור. יום יום אני תולש מהלוח דף :(

2. דבר עם mi hostel בפייסבוק

עדיף לא ללכת למשחק מאשר לדבר איתו מנסיון.(רימה אותי ועוד ארבעה חברים )

תנסה דרך קאסה דה פאפא ואם אין להם אז תלך לאיצטדיון ותקנה בקופות ,אנחנו הסתדרנו ב4 משחקים שהיינו בארגנטינה דרך הקופות.

3. אני פונה לארגון ,עזבו שנייה אם המחאה צודקת או לא (לדעתי אין צודקת ממנה) לדרבי חוקים משלו.

אין אף אוהד שיש לו חשק לבוא בשני שהוא יודע בתוכו שלא יהיה עידוד וכל המשחק לשמוע את הקהל המסריח של הפועל.

זה דרבי. "בית" . אולי לא תהיה לנו שוב הזדמנות להיפגש איתם בבית העונה.

עם קהל המשחק הזה יכול להיגמר בתוצאה היסטורית! נכון זה כיביכול להתקפל ולצאת "החלשים" אבל שוב, רק לדרבי.

אני מאמין שאני מדבר בשם המון מהקהל הרחב גם, שלאחר הדרבי , אני איתכם עד סוף העונה אם צריך בכל דרכי המחאה שתחליטו.

רק בבקשה תתנו לנו לשמוח בדרבי הזה ,עם הקבוצה המרגשת הזאת, כמו שמגיע לשחקנים האלו לחוות דרבי ליגה ראשון בבית לאחר זמן ארוך.

מקווה שאולי טיפה גרמתי לכם לחשוב אחרת.

רק מכבי !

4. מנצל את הנושא- אשמח לשמוע עוד על חיי לילה בתאילנד. כמה זמן מומלץ לשהות שם? כמה היא זולה?

תודה!

לגבי הזמן זה תלוי אם תעשה גם את הצפון אבל קח בחשבון שאין שם בכלל חיי לילה, הייתי ממליץ בגדול סביבות החודש.

חיי לילה יש בכל עיר ואי שתגיע ..אני אישית הכי אהבתי את פוקט . קוסומי וקופנגן זה יותר ישראליאדה.

הייתי חודש בתאילנד ,לפני שנתיים, ויצא לי לחודש 16000 שקל אחרי שבזבזתי כמו משוגע ולא התפשרנו על מלונות ,אטרקציות,חיי לילה .

אבל לדעתי זה יותר אישי כי אני מכיר כאלה שבזבזו בחודש 20000 וכאלה ש8000-10000 .

5. אנחנו 3-4 חבר'ה בני 22 שמתלבטים בין המקומות האלו לטיול של 3 שבועות בערך, כנראה באיזור דצמבר - ינואר אבל גמישים בתאריכים.

בעיקרון מה שאנחנו מחפשים הוא קודם כל מסיבות ובלגנים, אחרי זה טיולים ודברים מעניינים לראות ואחרון חופים. התקציב פחות קריטי.

מה אומרים?

הייתי בשני היעדים, לדעתי מקסיקו מבחינת הכל ,חוץ מהתקציב שיצא לך הרבה יותר יקר במקסיקו.

6. ברזיל ופרו לא לוותר לא משנה מה,לפחות חודש כל אחת .

לטעמי תוותר על אקוודור אם אתה לא עושה את הגלאפגוס..

הייתי ממליץ על מסלול של קולומביה-פרו-ברזיל .

7. קודם כל היה בלתי נסבל במכבי, כל הזמן מוסר אחורה, לא התחברתי אליו.

ואז הגיע השער ברעננה, יבן זונה. לא יצא לך מזה כלום. כלום.

שונא אותו.

איך אפשר לשנוא אותו? רק על הבישול שלו לזהבי בדרבי ההיסטורי אי אפשר לשנוא אותו.

בנוסף ,חילוף מעולה שהיה שותף מלא לעונה שהסתיימה בטרבל.

ואם כל זה לא הספיק גם שיחק אצלנו שנה אחת בלבד ולמרות ששיחק בהמון קבוצות לפנינו הוא לא חגג את השער המדובר נגד מכבי. יותר מזה ?

ברק בדש מלך.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.