Jump to content

margolis

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by margolis

1. http://www.one.co.il/Article/12-13/1,1,3,0/215248.html פונצ'ץ נמכר לאוניון ברלין
  2. 16:00 הפועל חיפה - הפועל רמת גן 2 18:10 מכבי נתניה - בני סכנין 2 18:10 הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד 2 18:00 הפועל רמת השרון - בני יהודה 2 20:30 מכבי חיפה - עירוני קריית שמונה 1 20:30 בית"ר ירושלים - הפועל עכו 2
  3. מהמר על צפון קוריאה ,מדינה של גברים .
  4. קשה לי לראות את מיכה לא בהרכב ,בהרבה יותר טוב מזהבי בכל משחק השנה . אבל אני כל כך סומך על אוסקר..ונקווה שהכניסה של מיכה מהספסל תתרום יותר יאללה מכבי!!
  5. לדעתי השחקן הכי מוכשר שיצא ממחלקת הנוער..מאמין ששנה הבאה המספרים שלו יגדלו בהרבה.חייבלשחק שנה הבאה
  6. היה מיותר לציין שראיתי את הסרט הזה,בין הטובים מסכים איתך ..
  7. יום שלישי 18:45 הפועל תל אביב - בני יהודה 1 יום שלישי 19:30 מכבי חיפה - הפועל רמת השרון 1 יום שלישי 21:45 פאריס סאן ז'רמן - ברצלונה x יום שלישי 21:45 באירן מינכן - יובנטוס 1 יום רביעי 21:45 מלאגה - בורוסיה דורטמונד x יום רביעי 21:45 ריאל מדריד - גלאטסראיי 1
  8. ראיתי מחיר הבגידה עכשיו יפה מאוד , וBandits ראיתי פעם גם סרט ענק .תודה מוזמנים לתת עוד
  9. תנו שמות של סרטי טוויסט טובים ראיתי כבר את מועדון קרב, החוש השישי,שאטר איילנד ,החשוד המיידי .. יש לכם סרטים בסגנון ?תודה
  10. הגזמת ..פריצה לא יכול להיות הראדי ,זה כבר של מאהרן ..פרציה בכלל של מיכה ודור של ייני .
  11. רק אני לא מבדיל בין ריאנה/ביונסה/שאקירה ?
  12. בתור אחד מ8 לא ידעתי שככה המצב ב11..על 10 אין על מה לדבר ,עצוב שזה ככה
  13. לא מסכים, אני ו2 חברים קבוע במשחקים ובאים אם כל כך הרבה רצון לעודד..אני מאמין שככה רובנו ,יש כאלה שפשוט "נבלעים " ביציעים שקטים..(כמונו ב8) הבעיה השנה לדעתי ,שהשנה אשכרה אנחנו רואים כדורגל מהקבוצה שלנו אנשים באים עם יותר רצון לראות תצוגה ענקית מה שמכבי ידעה להביא לנו כל כך הרבה פעמים השנה מאשר הרצון לבוא לעודד .מה שלדעתי אבסורד ביותר
  14. ישראל - פורטוגלx צפון אירלנד - רוסיה 2 קרואטיה - סרביה 2 מקדוניה - בלגיה 2 אורוגוואי - פראגוואי x ברזיל - איטליה x
  15. חבל שאייל נכנע למזרחית הגרועה בימנו.האלבום הכי גרוע ששמעתי בזמן האחרון
  16. עצוב ממה שנהיה ב8 ...רק בן אדם אחד באמצע היציע מנסה לשיר עם 11
  17. margolis

ווינר

בורנדבי מכבי חיפה x מאלגה פורטו 50 שקל ..500 שקל
  18. הקופים הירוקים המציאו עוד שיר "מקורי" נגמרו שני עונות בארגנטינה/ברזיל ריאן גיגס חגג 1000 הופעות
  19. בסרטון שלא כידונים לא חניתות דקה 0:50 הרג אותי "הרוש שמתי ווינר תשחק כבר " במכבי זה אצלי בלב :0:20 חחחחח "יש לי ווינר על המשחק " חחח
  20. היה צהוב עכשיו שלפני הגול הכי חזק שאני זוכר אי פעם ..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.