Jump to content

margolis

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by margolis

1. יותר מבאס שבחרתי 3 משחקים ואת האחרון ישבתי עליו איזה 10 דקות אמרתי יאללה רונאלדו לא יבקיע ..איזה מתסכל
  2. אין שבת יותר מבאסת מזאת ! שמתי : קריית שמונה יחס 3.95 לך פוזנאן יחס 1.95 רוזנבורוג יחס 1.95 ורונאלדו שלא יבקיע יחס 2.7 נהרס לי הווינר דקה 90 מפנדל שלא היה !!! השקעתי 30 שקל ברח 1216 עוד סיבה לשנוא את רונאלדו .
  3. הפועל חיפה - בני יהודה 2 הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה X בני סכנין - מ.ס אשדוד x הפועל רעננה- הפועל עכו 2 מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה 2 בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב 1 שאלת בונוס א- לא ישרק אף פנדל במהלך המחזור שאלת בונוס ב- יובקעו לכל היותר 3 שערים
  4. אין כלום ? היה רגעים ממש טובים
  5. אוגסבורג בפיגור בלי שחקן מול שאלקה ואתה צריך עוד גול אחד במשחק של מיינץ הופניים וכל זה לפני המחצית
  6. טופס להיום: צסק"א -פלזן קרנות אנדר ..יחס 2.4 סיטי -באירן x יחס 3 פסז-בנפיקה קרנות אנדר יחס 2.7 רונלדו מכניס בידיוק גול 1..יחס 2.6 20 שקל --->1011
  7. מחצית ראשונה/מחצית שנייה - אם אני מסמן 1 זה אומר שיהיה יותר שערים במחצית הראשונה מאשר במחצית השנייה ?
  8. לא..שנה שעברה הלכתי ממרכזית לקח לי חצי שעה פלוס מינוס
  9. זה קורה בכל שיר שחקן אבל סתם דוגמא מהיום ,היום שישי בצהריים ,אבא שלי שמע את השיר לב חולה של אייל גולן .. אני שר את השיר והוא המום שואל אותי ממתי התחלת לאהוב מזרחית ? אני מחייך ועונה לו בשירה " הייתה ישר יוצאת להתקפההההה ,שרן יניי עולה עולה עולה "
  10. הרגע הזה שאתה ממלא ווינר משוגע תופס 3-4 משחקים ודווקא הבאנקר בורח לך דרך אגב,סוסיאדד אתמול ..
  11. 19:00 הפועל רמת השרון - הפועל חיפה X 19:00 הפועל רעננה - מכבי פתח תקווה 2 19:00 בני יהודה - מ.ס. אשדוד 1 20:15 בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע 2 20:00 הפועל ת"א - בני סכנין 1 21:00 מכבי חיפה - עירוני קרית שמונה 1
  12. הרגע הזה שבא לך אפצ'י והוא לא יוצא
  13. ספרטק הכי חזקה בפער ,כמובן שפאוק אין מצב שנקבל .. אני מהמר על בטיס ולדעתי אפשר לעבור.
  14. אתם צודקים בכל מילה ומילה, גם מאמין שרוב הקהל איתכם . אבל 10 שנים שאנחנו מחכים לרגע הזה. למשחק המכריע הזה בבית שלנו. תדחו את הכל 90 דקות רק 90 דקות ..אף פעם לא ראיתי את הקהל שלנו כל כך רעב לעידוד כמו במשחק הזה ,חבל פספוס גדול בהצלחה !
  15. בשבוע של הגמר,"אקס פקטור " אחרי שערן זהבי וטל בן חיים כובשים בדרבי .
  16. http://www.youtube.com/watch?v=HRBXT2VNPXs מאנה חיי השתנו מן הקצה אל הקצה מנואל חימנז עולה עולה
  17. עשור עם כל כך זכרונות רעים ,רגע שבחיים לא יצא לי מהראש שהכניסו את מדוניאנין לשחק .הרגשתי שפשוט מכבי יורקים עליי, על הקהל..
  18. אחד המגנים הטובים בישראל והוא הכי אנדרטייד .
  19. אף אחד ,אני לא טמבל שדווקא בבגרות אני אתן לילדים להעתיק..במבחנים של הבית ספר כן ,לא בבגרות .וברור דבר ראשון אני אלך למנהלת אבל זה קרה לעוד מישהו פה ?
  20. רשום לי במתמטיקה -חשד ..אני לא יודע מה לעשות באמת שלא העתקתי ולא נתתי לאף אחד להעתיק ,ניגשתי על 100 ידעתי הכל אני בטוח שקיבלתי 95+ לא יודע מה קרה ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.