Jump to content

margolis

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by margolis

1. לא מסכים בכלל ,פשוט תקופה פחות טובה. לדעתי עדיין הם רמה מעל ברצלונה ויקחו לפחות את האליפות בספרד.
  2. מה המרחקים שלהם מהקרנבל עצמו? ומה ההבדל במחירים לעומת דירות ?
  3. 18 נקודות ,יש מקום לאופטימיות ?
  4. ממש מבאס מה שאתה רושם , עד עכשיו התכנון שלי היה הקרנבל בפלורה.
  5. כמה אטומים צריכים להיות כדי לחשוב שלא מגיע לאלברמן טקס ?
  6. איצטדיון לא איצטדיון ,נהפכנו לקהל הכי חלש בליגה.
  7. מתי מתחילים למכור כרטיסים / חבילות ? למה הכל תמיד מתעכב לרגע האחרון
  8. עוד אקס מבקיע היום , מוסא קונטה נגד ניס .
  9. אני ממש אוהב את ייני ,אבל היום זאת צריכה להיות הפעם אחרונה שהוא פותח בקישור במכבי . מעדיף אותו במקום שפונגין .
  10. מדהים ששחקן כמו בייל הוא השחקן הכי פחות מרשים בריאל הנוכחית. קבוצה מושלמת בכל חלק במגרש.
  11. לא מאמין שהוא קיבל אדום תוך דקה משער כל כך אדיר
  12. באמת שיש לי משהו לא מוסבר באהבה ליוני , אני חושב שיש לו פוטנציאל מדהים וחובה להשאיר אותו בסגל !
  13. ראיתי את כל העונות ברציפות אז ככה שהייתי שקוע בעלילה יותר מידי ,ויש מצב שלא שמתי לב לכמה פרקים משמימים. וברור שלא ציפתי לפרק מטורף ,אבל גם לפרק פתיחה הוא אכזב אותי קצת. הנה סרטון שקצת משקף את המחשבות שלי. https://www.facebook.com/TVBee.co.il/videos/10155369478280320/
  14. פרק מאכזב מאוד לדעתי. אבל בסדר גם להם מותר אחרי 6 עונות.
  15. בנושא קצת רציני , מה עם סינטהו סולליך ? הוא שחקן חופשי בן 26 ועשה התקדמות גדולה במאריבור. לא שיחק הרבה בעונה שעברה כי לא רצה לחתום על חוזה חדש,והתאמן עם קבוצת המילואים. לפי מה שזכור לי גם אמר שהיה שמח לחתום במכבי. חסר לנו מהירות בחלק הקדמי, ויש לנו פה הזדמנות להברקה במיוחד שיגיע בהעברה חופשית. סטייל גולסה .
  16. ה6 דקות האחרונות על התקשורת אדירות .
  17. אם היו לו גם בעיטה טובה וסיומת קטלנית הוא כבר בגיל 21 לא היה פה. אין שחקן שהוא מושלם. מה גם שאני חושב שכל שנה הוא כן משתפר, ובכל שנה המספרים שלו רק עולים. קונה מספרים כאלה כל עונה ואני בטוח שהשיא עוד לפניו.
  18. הבעיה עמוקה הרבה יותר מסתם אימון פתיחה ,אני מרגיש שהקהל הרחב איבד את האמון בארגון ובנוסף הבעיות ביחסי הנהלה-ארגון גורמים לארגון לזרוק זין. יש לי כבוד והערכה רבה לפנאטיקס ולתרומה שלהם במהלך השנים, אבל אם הם רואים את המצב העגום שיש ביצעים וממשיכים בשילוב ידיים הזה אז מצבנו די אבוד לצערי.
  19. אם סאנצ'ס נשאר ? בעיניי ארסנל בפער.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.